Bursa Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
200
Min
200
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
200
Max
Otopark
1000
Araç

Mekan Özellikleri

  • Açılıp kapanabilen çatı
  • Engelliye uygun giriş
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Teras
  • Yüksek tavan
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Doğa manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Vale
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Deluxe Bursa Hakkında

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde konumlanan Deluxe Bursa, nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz eşsiz özelliklere sahip bir mekan olmasıyla öne çıkıyor. Şehrin içerisindeki farklı konseptiyle mutlu çiftlerin uğrak noktası olan mekanda organizasyonlar için kişi başı açılış fiyatları 80 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Oldukça geniş alanlara sahip olan mekanda kapalı ve açık davet alanları bulunuyor. En iyi hizmet kapasitesinde organizasyonları gerçekleştirmeye çalışan mekandaki açık alanlarda 300 kişiye kadar misafir ağırlanırken, kapalı davet mekanında ise 500 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Yemekli bir davet ya da kokteyl vermek istiyorsanız kapasite 750’ye kadar çıkabiliyor.

Özel dekorasyon temalarıyla herkese hitap eden mekanda altın sarısı ve beyaz dekorasyonun hakim olduğu lüks salonların yanı sıra beyaz rengin hakim olduğu suit salonlar da bulunuyor. Kendinize en uygun dekorasyonu seçebildiğiniz Deluxe Bursa bünyesinde süslemeler de özenle yapılıyor.

Açılır kapanır tavanıyla farklı bir atmosfer sunan mekanın balkonu ve terasından tüm Bursa’yı görebiliyorsunuz. En özel gününüze eşlik eden mekanın yüksek tavanlı ve kolonsuz bir salon olmasıyla da ferah bir organizasyon gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda mekan, şehir ve orman manzarasının eşsiz bir buluşma noktasında konumlanıyor.

Deluxe Bursa Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli ya da kokteyl biçiminde organizasyonlarınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebileceğiniz mekanda kişi başı açılış fiyatlarının 80 TL’den başladığı biliniyor. Mekanın detaylı fiyat bilgisine ve müsaitlik durumuna ulaşmak için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Olanaklar

Lezzetli yemeklerin sunulduğu mekanda damak zevkinize uygun tatları seçebilmeniz için önceden menü tadımı yapabiliyorsunuz. Menüde değişiklik hakkını sunan mekanda en özel gününüzün keyifli geçmesi için ses, sahne ve ışık hizmetleri gelişmiş bir teknolojiyle sunuluyor.

Organizasyon sorumlusunun da size eşlik ettiği gününüzde arzu ederseniz dışarıdan bir organizasyon firmasıyla da çalışabiliyorsunuz. Eğlencenizin devam etmesi için after party seçeneğini de bünyesinde barındıran mekan ayrıca nişan, düğün ve kına gecesi gibi organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Şehir içerisindeki konumuyla misafirlerine kolay bir ulaşım imkanı sunan mekana toplu taşımayla kolayca ulaşım sağlanabildiği gibi şahsi araçlarıyla gitmek isteyen misafirler için otopark ve vale hizmeti sunuluyor.

Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

Alaaddin Bey Mahallesi. Ayfatma Caddesi. No.1968 Nilüfer / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Arzu eden kişiler dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nikah sonrası yemek dışında mezuniyet törenleri, baby shower, kına, doğum günü, davet ve resepsiyon, parti, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, açılışlar ve nişan hizmeti veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Etkinlik sorumlusu, ışık ses ve sahne hizmeti başlangıç paketin içeriğinde yer alıyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanda açık ve kapalı davet alanları bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Türk ve dünya mutfağından en özel seçkilerin sunulduğu eşsiz bir yemek menüsü sunuluyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 03.00 ve sonrasında sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekanda bulunan özel dekorasyon temalarına göre seçimler yapabiliyorsunuz. Dilerseniz altın sarısı ve beyaz rengin ağırlıkta bulunduğu VIP salonun yanı sıra beyaz rengin ağırlıkta bulunduğu suit salon da bulunuyor.

Deluxe Bursa organizasyon fiyatları ne kadar?

Deluxe Bursa organizasyon fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Deluxe Bursa organizasyon fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Deluxe Bursa Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Deluxe Bursa açık alan kapasitesi 200 - 200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz