Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
100
Max

Mekan Özellikleri

 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Bahçe
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Bando tedariğI
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Karşılama kokteyli
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Değirmendere Restaurant Hakkında

Yalıkavak'ta muhteşem nikah sonrası yemek avantajlarının kesişiminde yer alan bu süper mekanı görmeden sakın karar vermeyin. Bodrum Muğla atmosferinde bir nikah sonrası eğlence daveti vermek sizin de hayalinizse, buyrun mutluluğunuza Değirmendere Restaurant ile adım atın! Mekanın 30 TL'den başlayan fiyatları ile deniz kokulu etkinlikler burada tertip edilmekte.

Özellikler

Değirmendere Restaurant konuk kapasitesi, paket başlangıç fiyatları ve size sunduğu olanaklarla benzerlerinden çok ötede. Hizmet kalitesi ve fiyatları ile sizlere düşlerinizi sunan bu mekan açık davet alanı ile çok konuşuluyor. Sizin de denize bakan bir davete özenen kalbiniz burayı beğenecek.

Mekanın davetli ağırlama kapasitesi, 50 ile 100 kişi arasında. Kapalı olan bu mekanda, en güzel havalandırma sistemleri, sizlere rahat bir nefes alacak. Mekanın kapalı, ancak pencereleri duvardan duvara uzanmakta. Bu sayede etraftaki yeşillik ve ferahlık konuklarınızı da rahat hissettirecek.

Değirmendere Restaurant Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Hem kokteyl hem de yemekli davetlere sahne olan mekan, ortalama olarak 30 TL'den başlayan fiyatları ile hizmet vermekte. Mekanın yemekli davet fiyatları 50 TL civarında iken kokteyl fiyatlar 30 TL - 50 TL aralığında. Değirmendere Restaurant fiyatları hakkında da ha detaylı bilgi için, Danışma Hattı ile ücretsiz bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Olanaklar

Değirmendere Restaurant sayesinde şehirlerin gürültüsüne yenilmeyen bir davetle hatıralarda yer edebilirsiniz. Bodrum’da ama gözden uzakta olmayı yeğliyorsanız dilediğiniz gizlilik burada sizin elinizin altında oluyor. Bahçesi ve mangalıyla Değirmendere muhteşem bir restoran olarak sizlere aradığınız her şeyi sunuyor. Eşsiz bir ziyafet eşliğinde mandalina bahçelerinde kendi masalınızı burada yazabilirsiniz.

Bütün beklentilerinizin yanıtlandığı menüleri, müzikleri, bahçe dizaynı ve organizasyonuyla sizleri etkileyen bir davet için burası aranan mekan oluyor. Sizin de konuklarınızın konfor ve mutluluğu burada kolayca sağlanacak. Eğlencenin sabaha dek sürdüğün tatlı bir Bodrum nikah sonrası yemek fikrine ne dersiniz?

Değirmendere Restaurant Nerededir?

Aşkın Bodrum’daki adresi olarak popülerleşen bu mekan ulaşım olanakları konusunda misafirlerinizi zorlamayacak. Değirmendere Restaurant’a ulaşım için Yalıkavak Mahallesi Erdemil Caddesi No:20 Yalıkavak Bodrum / Muğla adresine gelmeniz yeterli.

Yalıkavak kendine özgü doğası ve konumu sayesinde Bodrum’un vazgeçilmezlerinden. Küçük ve huzurlu mekan, bir yandan hareketli ve benzersiz eğlenceli bir yüzü de barındırıyor. Bu güzel mekanda sevdiklerinizle doyasıya eğlenmek muhteşem bir nikah sonrası yemek fikri.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Etkinlik yetkilisi temin edebileceğiniz gibi, mekan dışı organizasyon ekibi de çağırılabilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, kına gecesi, nişan ve söz davetleri, kurumsal yemekler ve bayi toplantıları gibi aradığınız her davet burada organize edilebilir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 3 ay önce iletişime geçilmesi yararlı olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanın kapalı özelliği sayesinde 4 mevsim hizmet sunulmakta. Mekanda bulunan son teknoloji klima sistemleri ise en rahatlatıcı özelliklerden.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa ve sandalye giydirme seçenekleri, sahnede yapay çiçek süsleme ve arka plan hizmetleri, servis gibi seçenekler başlangıç hizmetleri arasında.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Fotoğraf ve video çekimi, mekan dışından firma temini, menü içeriğinde yapılacak kişisel değişiklikler bu paket ile sunulmakta.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekan, farklı fotoğrafçılarla çalışılmasına sıcak bakıyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanda ortalama olarak 100 kişilik kapalı salon mevcut. Bu salonun etrafı cam duvarlarla çevrili.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın dışından istediğiniz müzik sanatçısıyla anlaşabilir, eğlenceyi sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Genel olarak pilav ve et çeşitlerinden oluşan ana yemek sizlere servis edilmekte. Arzu edilen ara sıcaklar ve meze çeşitleri talep doğrultusunda şekillenmekte.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Saat 22:00'ye kadar devam etmekte.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Ana renk olarak, beyaz süslemelerin bulunduğu mekanda, pembe veya mavi tonlarında çeşitli motifler mevcut. Nikah sonrası davetlere özel farklı konseptler de mekanın yetkilileri tarafından sunulmakta.

Değirmendere Restaurant organizasyon fiyatları ne kadar?

Değirmendere Restaurant organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Değirmendere Restaurant organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Değirmendere Restaurant Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Değirmendere Restaurant kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Nikah sonrası yemek için Değirmendere restorandaydik.Mekanın ortamı harika.huzur veriyior.yemekleri davetlilerimiz çok beğendi ve bizim için çok güzel hizmetltede bulundular.emeği geçen personele tesekkurederim.

Yorum yaz