İzmir Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Damatlık
Dikim provası
Hazır kalıp model
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Şehir dışı hizmeti

Defne Moda Evi Hakkında

Yılların getirdiği tecrübe ve deneyenlerin 5 yıldızlı yorumları ile kendinden sıkça söz ettiren Konak Defne Moda Evi, genç ve dinamik ekibi ile kapılarını sizler açıyor. İzmir'in merkezinde yer alan Defne Gelinlik, abiye ve diğer özel gün kıyafetleri konusunda kendinden emin adımlarla ilerleyerek başarıdan başarıya koşuyor. 1000 TL'den başlayan fiyatları ile en güzel hazır kalıp gelinlik modelleri Defne Moda'da sizi bekliyor.

Gelinlik Modelleri

Defne Moda Evi, özel dikim gelinlik imkanı sunarken, hazır kalıp gelinliklere de kreasyonunda bolca yer vermekte. A kesim gelinlik, balo tipi gelinlik, prenses model gelinlik gibi farklı modellerde gelinlikleri, hem hazır kalıp olarak, hem de özel dikim olarak Defne Moda Evi’nde bulabilirsiniz.

Özel dikimlerde, gelinlik sipariş vermeden önce, sizin belirlediğiniz günlerde prova yapılmakta, bu sayede size en yakışan gelinlik, duvak, buket veya gelin ayakkabısını sadece 3 hafta içinde elde etmiş olacaksınız. Ücretsiz prova özelliğinin yanında son teknolojinin kullanıldığı makineler ve dikiş teknikleri ile sorunsuz bir düğün sizleri bekliyor.

Sadece İzmir’e değil, tüm dünyaya hizmet veren bu moda evinde imal edilen kıyafetler, gelinlik ile sınırlı değil. Defne Moda Evi’nde abiye, bindallı veya kaftan çeşitlerinin yanında, en kaliteli damatlık olanakları da bulunuyor. Bütün kıyafetlerin en güzel kumaşlardan üretildiğini ve en titiz dikim tekniklerinin kullanıldığını belirtmeden geçmeyelim.

Defne Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Her keseye uygun fiyatları ile Defne Modaevi, özellikleriyle olduğu kadar gelinlik fiyatları ile de sizleri şaşırtacak. Başlangıç paketleri ile sadece 1.000 TL’den başlayan fiyatların bulunduğu bu moda evinde en güzel hazır kalıp tasarımlar, başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paket bünyesinde ise özel dikim gelinlik, kişiye özel tasarlanan gelin buketi, gelin bohçası gibi aksesuarlar da mevcut. Gelinlerimiz tarafından da sıklıkla tercih edilen bu her şey dahil paket, sizlere özel sadece 3.000 TL'den başlayan fiyatlarla.

Nerededir?

Abiye modelleri ve gelinlikçileri ile ünlü Konak Mimar Kemalettin Caddesi'nde konumlanan Defne Modaevi ulaşım kolaylığı sağlıyor. İzmir’in herhangi bir yerinden kolayca ulaşabileceğiniz bu moda evi, Gazi Bulvarı Tramvay Durağı ve Çankaya Metro Durağı arasında bulunuyor.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ve çevresine hizmet verilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, kına, söz ve bütün özel günleriniz için en güzel elbiseler burada itinayla sizlere sunulmakta.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Duvak, gelin buketi, gelin ayakkabısı ve gelin bohçası gibi tamamlayıcı parçalar, sizlere sunulan ilave özelliklerden.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

En güzel hazır kalıp gelinlik, damatlık, abiye ve diğer elbiseler başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim kıyafetler ve kişiye özel aksesuarların bulunduğu Defne Moda Evi'nde her şey dahil paketine, dekoratif aksamlar da dahil.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Sipariş verdiğiniz kıyafetin cinsine göre farklı modellerde ve konseptlerde elbiseler deneyebilirsiniz. Yani konsept ve tema seçenekleri, zevkinize göre değişmekte.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 - 3 hafta içinde her şey hazır bir şekilde teslim edilecektir.

Defne Moda Evi organizasyon fiyatları ne kadar?

Defne Moda Evi organizasyon fiyatları Defne Moda Evi organizasyon fiyatları Defne Moda Evi organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Defne Moda Evi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Defne Moda Evi

Yorum yaz