Nişanlık ve Abiye Modelleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Beden küçültme
Özel dikim abiye
Özel abiye tasarımı
Kişiye özgü süsleme tasarımı
Özel nişanlık tasarımı
Ücretsiz prova

Defne Hanım Hakkında

İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan Miss Defne adıyla da bilinen Defne Hanım, abiye ve nişanlık kategorisine yönelik hizmetlerde bulunuyor. Abiye ve nişanlık fiyatları 1.000 TL’den başlıyor. Nişan gibi özel günlerde elbise arayışında bulunanlar için oldukça yerinde bir hizmet veriyor. Yıllardır bu sektörün içinde bulunan ekip, sizin için en güzel elbiseyi seçiyor.

Olanakları

Firma, sadece tüm Türkiye’ye hizmet vermiyor. Ayrıca hem Avrupa hem de Arap ülkelerine de hizmet veren moda evi, global bir marka olma yolunda oldukça iyi bir konumda yer alıyor. Firmanın 2005 yılında İtalya ile çalışmaya başlaması Defne Hanım ekibinin hem profili hem vizyonu açısından oldukça geliştirici olmuştur.

Mağazada vintage elbise modellerinden tutun da prenses, bohem, tesettür gibi birçok model bulabilirsiniz. Bedeninize en uygun elbiseyi bulmak hiç zor değil. Abiye ve nişanlık gibi elbiseler için hizmet veren Miss Defne’nin mağazasında prova yapabilirsiniz. Ayrıca firmanın kişiye özel tasarım ve dikim hizmetleri de firma özellikleri arasında yer alıyor.

Miss Defne Abiye ve Nişanlık Fiyatları

Abiye ve nişanlık kategorisinde çeşitli hizmetler veren firmanın fiyatları 1.000 TL’den başlıyor. Fakat bu fiyat mağazadan alınan diğer hizmetlere ve mevsime göre değişiklik gösterebiliyor.

Mağaza hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Firma, abiye ve nişanlık kategorisine yönelik birçok hizmette bulunuyor. Ayrıca gelin yakınları ya da mezuniyet için de firmaya uğrayabilirsiniz. Elbisenin boyunu kısaltma ve daraltma, dikim sırasında provalar, gelinlik kiralama, hazır model üzerinde deneme gibi hizmetleri bulunuyor. Mağazada ücretsiz prova yapabilirsiniz.

Ayrıca Defne Hanım bünyesinde, kişinin isteklerine göre özel aksesuar tasarımı, özel abiye tasarımı ve dikimi, özel süsleme ve nişanlık tasarımı gibi hizmetleri de mevcut. Yani hazır tasarımlar size göre değilse kendi isteklerinize göre tasarım oluşturmak burada mümkün. Sipariş verdiğiniz ürünler iki hafta içinde hazır oluyor.

Nerede? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Gaziemir ilçesine izban toplu ulaşım aracını kullanarak gidebilirsiniz. Ayrıca 828 ve 889 numaralı otobüsler de ulaşım için kullanılabilir. Moda evine özel aracınızla gitmek isterseniz açık adresi;

Fatih Mahallesi 1193 Sokak No:2 Gaziemir Sarnıç / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm Türkiye, Avrupa ve Arap ülkelerinde yer alıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mekanda nişan, abiye mezuniyet gibi etkinliklere özel elbiseler tasarlanıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay öcne iletişim kurulabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanda ücretsiz prova yapabilir ve bedeninize göre ölçü alınabilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Abiye ve nişanlık satışı yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel tasarımlar her şey dahil pakette yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekanda birçok temaya uygun elbise bulunuyor. Ayrıca isterseniz kişiye özel tasarım da yapabilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta içinde teslim ediliyor.

Defne Hanım nişan ve söz fiyatları ne kadar?

Defne Hanım nişan ve söz fiyatları Defne Hanım nişan ve söz fiyatları Defne Hanım organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Defne Hanım Kaç kişilik nişan ve söz kapasitesine sahiptir?

Defne Hanım

Yorum yaz