Düğün Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
750 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Defne Event More Hakkında

İzmir’in Karabağlar ilçesinde bulunan firma, birçok farklı organizasyon ve etkinlik için hizmet veriyor. Sunduğu kaliteli hizmet ile sektörde adından söz ettiren Defne Event More, özel günlerinizde yanınızda oluyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetini sürdüren ekip, bu tür davetler için sunduğu imkanların fazlalığı ile de öne çıkıyor. Nişan organizasyonu için hizmet almak isterseniz, 1.000 TL’den başlayan etkinlik fiyatları sunuluyor.

Hizmetleri

Defne Organizasyon, akla gelebilen birçok etkinlik için hizmet sunuyor. Bu etkinlikler arasında nişan, söz, düğün, sünnet düğünü, kına, evlilik teklifi, doğum günü ve açılışlar bulunuyor. Bu geniş yelpazede hizmet vermesi sayesinde farklı alanlarda tecrübe sahibi olmayı başarmış olan firma, sizlere kaliteli hizmet sunmaya hazır.

Nişan organizasyonunuz için yardım almak istiyor ve detaylı planlamaya ihtiyaç duyuyorsanız, firma tam bu noktada öne çıkıyor. Nişan davetiniz için her ayrıntının düşünülmesini ve özenle hazırlanmasını istiyorsanız aradığını en doğru adres. İsteklerinize uygun olarak oluşturulacak her aşama sizleri fazlasıyla mutlu etmeye hazır buluyor.

Sunulan Olanaklar

Nişan organizasyonu kapsamında kaliteli hizmet sunan Defne Event More, çeşitli olanaklar sunuyor. Yapılan ilk görüşmelerde istekleriniz göz önünde bulundurularak organizasyonunuz için temel detaylar oluşturuluyor. Davetiniz için oluşturmak istediğiniz belirli bir konsept var ise buna uygun çalışmalara başlanıyor.

Dilerseniz değerli nişan töreniniz için nişan tepsisi hazırlanıyor ve beğeninize sunuluyor.Nişan masası süsleme hizmeti ile de sizlerin beğenisini toplamaya hazır olan firma, özenli çalışmalar sayesinde kendisine hayran bırakıyor. Bu hizmetler dahilinde belirlenen renk uyumu, seçilen aksesuar parçaları ve kullanılan tema tamamen genel konseptinize uyacak şekilde belirleniyor.

Defne Event More Nişan Organizasyonu Fiyatları

Kaliteli hizmet anlayışı ile öne çıkan firma, nişan organizasyonu için 1.000 TL’den başlayan etkinlik fiyatları sunuyor.

Daha fazla ve ayrıntılı bilgi almak isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir?

Defne Organizasyon, İzmir’in Karabağlar ilçesinde ve oldukça kolay ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. Tercihiniz dahilinde toplu taşıma araçlarıyla veya özel aracınızla ulaşım sağlamanız mümkün. Toplu taşıma araçları tercih ederseniz; 428 hatlı otobüsü veya Aliağa - Cumaovası, Tepeköy - Menemen hatlarını tercih edebilirsiniz. Mekana özel aracınızla ulaşmak isterseniz açık adresi şu şekilde;

9127 Sk. No: 3 D: 18 Tahsin Yazıcıoğlu Mah., Karabağlar / İzmir.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 Hafta önce iletişime geçilmelidir.

Defne Event More organizasyon fiyatları ne kadar?

Defne Event More organizasyon fiyatları Defne Event More organizasyon fiyatları Defne Event More organizasyon fiyatları ise 750 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Defne Event More Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Defne Event More

Yorum yaz