Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Defne Event More Hakkında

Defne Event More, İzmir Karabağlar ilçesinde verdiği çoğu organizasyonda olduğu gibi mezuniyet organizasyonu hizmeti de vererek balo yapacak gençlere eşsiz bir ortam sunuyor. Tüm olanaklarıyla profesyonelce hazırladığı mekanlarda memnuniyet dolu saatler sizi bekliyor. Eğitim - öğretim yılınızın sona erdiği ve yeni bir hayata adım attığınız bu önemli günde her şeyin kusursuzca halledilmesi gerekiyor. Firma, mezuniyet organizasyonu için 1.000 TL’den başlayan fiyatları sizlere sunuyor.

Özellikleri

Yıllardır hayalini kurduğunuz mezuniyet günü gelip çattığında aklınızda soru işareti kalmasına gerek kalmıyor. Defne Organizasyon, mezuniyet ve balo organizasyonu hizmeti ile sorularınıza cevap veriyor. Dilediğiniz tüm mekanlarda, açık veya kapalı alan fark etmeden hizmet verebiliyor. Profesyonel ekibi ile organizasyon danışmanı her daim sizlerin yanında oluyor.

Tüm olanaklarıyla sizlere sunulan hizmet paketlerini genişletebiliyor ve hayallerinizdeki gibi kusursuz bir mezuniyet balosuna sahip olunuyor. Aynı zamanda yenilikleri takip eden ekip; mezuniyet balonuzda modern, akıllarda yer edinecek, moda olan konseptleri de uygulayabilme ve farklı temalarda balo yapabilmeyi mümkün kılıyor.

Defne Event More Mezuniyet Organizasyonu Fiyatları

Organizasyon ekibi mezuniyet ve balo organizasyonu hizmeti verirken öğrencileri de düşünerek avantajlı, öğrenci dostu fiyatlar sunuyor. Paketlerin içerikleri dilediğiniz şekilde değiştirilebilmekle birlikte mezuniyet organizasyonu fiyatları 1.000 TL’den başlayarak sunuluyor.

Size özel sunulan avantajlı fiyatları daha ayrıntılı öğrenebilmek için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklamanız yeterli oluyor.

Sunduğu Olanaklar

İzmirli öğrencilerin mezuniyet organizasyonu için en iyisini Defne Event More ve ekibi düşünüyor. Memnuniyet dolu bir balo geçirmek için tüm imkanları sunarak öğrencilerin hiçbir şey düşünmeden sadece eğlenmelerine imkan veriyor. Etkinlik sorumlusu ekibi ile tüm süreç kontrol altında tutulup, şık süslemeler ve güncel konseptlerle de göz kamaştıran bir ortam sunuluyor.

Geniş ürün ve hizmet yelpazesinden istediğiniz süslemeleri belirleyebilme olanağı tanıyor. Aynı zamanda paketlere ek hizmetler de eklenebiliyor. Çeşitli kategorileri ile konsepte uygun renkler ve modeller seçilirken; balonlar, havai fişekler, mumlarla da ortamın havasını değiştirilebiliyor. Yapay çiçekler, tül detayları, makrome örgüler ve tüllerle dizayn edilen duvar süslemeleri ile de fotoğraf köşeleri hazırlanabiliyor.

Nerededir?

İzmir Karabağlar mevkiindeki Defne Event More, balo organizasyonu için öğrencilere unutulmaz bir gün yaşamalarını sağlıyor. Doğum günü, düğün ve kına gecesi gibi farklı davetler için de organizasyonluk hizmeti veren firma, şehir genelinde kolay ulaşılabilir olmasıyla da tercih edilirliğini artırıyor.

Adres: 9127 Sk. No: 3 D: 18 Tahsin Yazıcıoğlu Mah., Karabağlar / İzmir.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 Hafta önce iletişime geçilmelidir.

Defne Event More organizasyon fiyatları ne kadar?

Defne Event More organizasyon fiyatları Defne Event More organizasyon fiyatları Defne Event More organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Defne Event More Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Defne Event More

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Şüphesiz İzmir’in en iyi organizasyon firmalarından biri. Üniversite mezuniyeti için tüm arkadaşlar bir organizasyon firmasına ihtiyaç duyduğumuzu düşününce araştırmaya girmiştik ve Defne Event ile karşılaştık. İyi ki de karşılaşmışız, tüm gecemiz çok keyifli ve eğlenceli geçti. Bütün üniversite arkadaşlarımızla geçirdiğimiz unutulmayacak bir gün yaşattılar bize.

Yorum yaz