İzmir Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Defne Event More Hakkında

İzmir'in Karabağlar ilçesinde yer alan Defne Event More, evlilik teklifi organizasyonu yapacak olan adaylara çeşitli konseptler ve temalarda hizmet sunuyor. Çiftlerin hayatlarını birleştirmeye karar verecekleri bu özel günde diledikleri mekanda hayallerindeki gibi bir organizasyon düzenliyor. Sizlerin yerine her ayrıntıyı düşünüyor ve sizlere sadece o anın keyfini çıkartmak kalıyor. 1.000 TL’den başlayan paket fiyatları yanında sizlere özel fiyatlar da sunabiliyor.

Özellikleri

Defne Organizasyon, kurulduğu yıldan itibaren kısa süre içerisinde profesyonel ekibi ile başarılara ve sonucunda memnuniyet dolu anlara imza atarak adını duyuruyor. İzmirli çiftlerin evlilik öncesi birbirlerine verecekleri ‘'Evet'’ sözü için onlara en kusursuz ortamı yaratmaya çalışıyor.

Bu sebeple mekan fark etmeksizin kumsalda, sahil kenarında, kafelerde, lokantalarda ve salonlarda evlilik teklifi organizasyonu yapabilmeniz için tüm hazırlıkları gerçekleştiriyor.

Defne Event More Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Heyecanlı gününüzde sizler adına her şeyi mükemmel şekilde hazırlayan organizasyon ekibi, evlilik teklifi organizasyonu konusunda diğer organizasyon çeşitleri gibi profesyonelce bir hazırlık aşaması yapıyor. Sizler de en özel gününüzü emin ellere teslim etmek ve her şeyin kusursuzca olmasını istiyorsanız evlilik teklifi organizasyon fiyatları 1.000 TL’den başlıyor.

Sizlere özel sunulan avantajlı fiyatlardan haberdar olmak isterseniz “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilir ve ayrıntılar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Defne Event More, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp hazırlayan organizasyon sorumluları ile kusursuz bir evlilik teklifi organizasyonu hazırlıyor. Ekipçe, heyecanlı damat adayının yanında olarak üzerinden tüm yükü alıp sadece o anın tadını çıkarması ve mutluluğu yaşaması için çalışılıyor.

Ekip olarak gelin adaylarını da mutlu edecek noktalar damat adayları ile toplantı gerçekleştirilip öğreniliyor. Mekana uygun konsept belirlenip süslemelere geçiliyor. Dilerseniz yemek ve mezeler için yemek masası veya sadece kokteyl ortamı kurulabiliyor.

Pankartlar, fotoğraf anı köşeleri, konfeti ve meşaleler, havai fişek, balonlar ve mumlarla evlilik teklifleriniz çeşitlendiriliyor. Uygun ortamı sağlayarak anlaşmalı fotoğrafçı ile sizlere bu özel anlarınızı ölümsüzleştirme imkanı veriliyor.

Nerededir?

İzmir Karabağlar konumunda hizmet vermeye devam eden Defne Event More ile evlilik teklifi organizasyonu hakkında daha detaylı görüşebilmek ve enerjik ekibi ile tanışabilmek için sizleri bekliyor. Evlilik sürecinde yapılan nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarında da çalışılabilen firmaya toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşım sağlanıyor.

Adres: 9127 Sk. No: 3 D: 18 Tahsin Yazıcıoğlu Mah., Karabağlar / İzmir.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 Hafta önce iletişime geçilmelidir.

Defne Event More organizasyon fiyatları ne kadar?

Defne Event More organizasyon fiyatları Defne Event More organizasyon fiyatları Defne Event More organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Defne Event More Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Defne Event More

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Eşim bana evlilik teklifi etmek için Defne Event More ile çalışmış. Gerçekten aşırı mutlu olduğum, hem eğlendiğim hem de duygulandığım tüm anları o gece yaşadım. Elbette eşimin bana söyledikleri güzel sözler ve teklif etme şekli çok güzeldi. Defne organizasyonun ekibi de bu güzelliği taçlandırmış diyebilirim. Düğünümüz için de sizden destek alacağız, şimdiden kararımızı verdik. Tekrar görüşmek üzere güzel ekip 🙂

Yorum yaz