Bursa Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
100
Max
Açık Davet Alanı
400
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
400
Min
500
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

  • Açılıp kapanabilen çatı
  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Engelliye uygun giriş
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Doğa manzaralı

İmkanlar

Dj ve müzik grubu temini
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Vale
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Defne Davet Hakkında

Defne Davet, Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde hizmet veriyor. Şık ve ferah ortamıyla sıklıkla tercih edilen mekan, en özel davetlere alanında tecrübeli personeliyle ev sahipliği yapıyor. Yemekli ve kokteyl davetler düzenlenebilen mekanın fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Özellikler ve Kapasite

Defne Davet, özel etkinlik ve düğünleriniz için 400 ila 500 kişilik konuk kapasitesiyle hizmet veriyor. Çim zeminli kır bahçesinde kalabalık düğün ve organizasyonlar düzenlenebiliyor. Daha az katılımcılı davet için kapalı alanda 50 ila 100 kişiyi ağırlayabilen mekanın kolonsuz ve yüksek tavanlı salonu ile konfor sağlanıyor. 100-250 araç kapasitelik engelli girişli otopark sayesinde alan sıkıntısı çekmiyorsunuz. Ayrıca vale hizmeti de mekanın özellikleri arasında bulunuyor.

Şehir merkezinde kır ve doğa manzarasının konuklara eşlik ettiği bir yerde konumlanan mekanda farklı düğün konseptleri düzenlenebiliyor. Açık davet alanı baştan başa ışıklandırılırken aydınlık bir ortam elde ediliyor. Yuvarlak banket masalar ve beyaz napolyon sandalyeler ile oturma düzeni oluşturuluyor.

Olanaklar

Her adımın özenle planlandığı Defne Davet bünyesinde, organizasyon sorumlusu kusursuz davet için sizlere yardımcı oluyor. En lezzetli yemekler farklı menü seçenekleri ile servis edilirken konukların memnuniyeti sağlanıyor. Dilerseniz menü içeriğinde değişiklik yapabilir, tadım gerçekleştirebilirsiniz.

Işık, ses ve sahne uygun ortam için özenle kuruluyor. En güzel tınılar müzik grubu, orkestra ve DJ sahnede size eşlik ediyor.

Defne Davet’te düğün dışında açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik ve sünnet düğünü gibi pek çok farklı etkinlik gerçekleştirilebiliyor.

Defne Davet Bursa Düğün Fiyatları

Fiyatlar, talep ettiğiniz hizmete göre değişiklik gösteriyor. Mekanda yemekli davetler için hafta içi kişi başı 100-150, hafta sonu ise 150-200 TL arasında; kokteyl davetlerde ise hafta içi 50-100, hafta sonu 100-150 TL arasında fiyatlandırma yapılıyor.

Salon hakkında detaylı bilgi almak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilir, DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Yol Tarifi

Alaaddinbey Mahallesi’nde konumlanan davet alanına şehir merkezinden rahatlıkla ulaşım sağlanabiliyor. Mekan, İzmir yolu BMW Teknik Oto aralığından girdikten sonra 200 metre mesafede bulunuyor. Açık adresi ise şu şekilde;

Alaaddinbey Mah. Atilla Tatveren Cad. No:33/33-1 Nilüfer / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mekanda; açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik ve sünnet düğünü gibi pek çok farklı etkinlik gerçekleştirilebiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, DJ, müzik grubu veya orkestra gibi canlı müzik eğlenceleri bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı olmak üzere 2 davet alanı mevcut. Salon kolonsuz ve yüksek tavanlı, açık alan çim zemine sahip.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ, müzik grubu veya orkestra temin ediliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel, diyabet, vegan, vejetaryen gibi menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 23:30'da, müzik yayını 24:00'te sona eriyor.

Defne Davet düğün fiyatları ne kadar?

Defne Davet düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, Defne Davet düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

Defne Davet Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Defne Davet açık alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir,

Yorum yaz