İzmir Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
1 ₺
Her Şey Dahil Paket
4 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Düğün davetiyesi
Kına gecesi davetiyesi
Kişiye özel ürün tasarımı
Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
Nişan ve söz davetiyesi
Sünnet düğünü davetiyesi
Tema / konsept tasarımı

Davetiyen Hakkında

İzmir Karabağlar mevkiinde merkezi bir konumda olan Davetiyen, güler yüzlü seçkin hizmet anlayışı ve müşterilerine verdiği kıymet ile öne çıkıyor. Düğün davetiyesi fiyatları tanesi 1 TL’den başlayacak şekilde belirleniyor. Davetiyenizde kararsız kalmanız durumunda size özel tasarım davetiye basımı gerçekleştiriliyor. Birçok alanda hizmet veren bu firma, siz değerli çiftlerin özel günlerinin habercisi olmaya aday.

Davetiye Modelleri

Profesyonel bir hizmet anlayışına sahip Davetiyen, 50’den fazla düğün davetiye katalog modeline yer veriyor. Arzuya göre kendi davetiyenizi tasarlama imkanı bile sunuyor. 1. sınıf kağıt kalitesi, kişiselleştirilmiş davetiye sözü ve kişiye özel davetiye teması ile siz değerli müşterilerine uygun fiyatlı bir hizmet veriyor. Davetiyen, konuklarınıza mutlu gecenizi en özel şekilde duyurmanıza yardımcı olurken, özel günlerizin bir parçası olmaktan memnun oluyor.

Davetiyen Düğün Davetiyesi Fiyatları

Tasarladığı farklı temalar ile yüze yakın düğün davetiye modeline yer veren bu firma, uygun düğün davetiyesi fiyatları ile tercih sebebi oluyor. Düğün davetiyelerinin başlangıç fiyatları 1 TL - 3.50 TL arasında değişirken, aynı zamanda 100'lük paketler halinde de tasarım yapılabiliyor. En mutlu gününüzü en özel ve güzel şekilde duyurmak istiyorsanız, hemen şimdi tercih ettiğiniz düğün davetiyesi modeline uygun bir teklif alabilirsiniz. ‘’Ücretsiz Teklif Al ‘’ formunu doldurabilir, Danışma Hattı ile iletişim kurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Davetiyen, yüksek kaliteli kağıt kullanımı ve modern baskı yöntemlerini kullanıyor. Alanında uzman çalışanları, özel tasarım temalı davetiye üretiminde en güzel sonuca odaklanarak müşteri memnuniyetini öne çıkarıyor. Seçtiğiniz özel tema tasarım düğün davetiyesi paketine içinde zarf ve aksesuar da dahil ediliyor.

Sünnet, nişan davetiyesi, masa kartı, nikah şekeri gibi hizmetler de ekstra olarak veriliyor. Siz de özel gününüzde iyi hizmet almak istiyorsanız Davetiyen davetiye modelleri, uzman tasarımcıları ve uygun fiyatlarıyla tam siz değerli müşterilerine en uygun seçeneklerden.

Nerededir?

İzmir Karabağlar mevkiinde merkezi bir konumda bulunan Davetiyen, uygun fiyat ve yüzlerce düğün davetiyesi modellerinden ayrı olarak ulaşımı oldukça kolay mevkisiyle de tercih sebebi oluyor. Karabağlar merkezden özel aracınızla 6 dakika sürüyor. Taksi, otobüs, dolmuş seçenekleri ile farklı lokasyonlardan ulaşmak oldukça kolay. Kolay ulaşımı, düğün telaşı içinde bu firmayı tercih etmek için önemli sebep oluyor.

Açık adres: Yunus Emre, 35130 Karabağlar / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir'de hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nikah şekeri, nişan ve sünnet davetiyesi, masa kartı gibi hizmetler de mevcut.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önceden iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firmanın uygun ücret politikaları ve ulaşılabilir konumu, tercih nedenlerinden.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Davetiye basımı ve zarf seçimi gibi hizmetler, başlangıç seçenekleri arasında yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Tema düğün davetiyesi, aksesuarlar ve özel tasarım zarf seçenekleri, her şey dahil paketin içinde.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Tema seçenekleri, sizin hayal gücünüze göre değişebiliyor. Farklı düğün konseptlerine özel ayrıcalıklı tasarımlar bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta sonrasında, ürün teslim edilecektir.

Davetiyen düğün fiyatları ne kadar?

Davetiyen düğün fiyatları Davetiyen düğün fiyatları Davetiyen organizasyon fiyatları ise 1 - 4 TL arasında değişmektedir.

Davetiyen Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Davetiyen

Yorum yaz