İzmir Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
1 ₺
Her Şey Dahil Paket
3 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Düğün davetiyesi
Kına gecesi davetiyesi
Nişan ve söz davetiyesi
Sünnet düğünü davetiyesi
Şehir dışı hizmet ve gönderimi
Adrese teslim

Davetiyembenim Hakkında

Davetiyembenim yeni evlenecek çiftlere, uygun fiyatlı ve bol alternatifli düğün davetiyesi hizmeti sunuyor. İzmir ilinin Buca ilçesinde bulunan firma her zevke ve her bütçeye uygun seçenekleri ile davetiye modeli konusunda kararsız kalan çiftlerin en büyük yardımcısı. Birbirinden güzel davetiye modelleri için adet fiyatları 1 TL ile 3 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Davetiye Modelleri

Sizlere 1500 farklı davetiye modeli sunan Davetiyembenim ile dilediğiniz davetiyeyi bulabilirsiniz. Öncelikle zarflı ve zarfsız modeller arasından seçiminizi yapıp ardından içeriğini oluşturmaya başlayabilirsiniz. Mevsim veyahut şehir temalı davetiye modelleri çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Daha kreatif şeyler arayışında olanlar için kaligrafik veya karikatür davetiye modelleri bir alternatif olabilir.

Klasik modellere ek olarak, şeffaf davetiye modelleri oldukça şık ve ilgi çekici. Şeffaf davetiyeler son zamanlarda çok popüler olmakla birlikte farklı ama iddialı olmayı sevenlerin ilk tercihi oluyor. Davetiyede şıklık olmazsa olmazım diyenler için de inci detaylı davetiye modelleri ile zarafetinizi gösterebilirsiniz.

Davetiyembenim Davetiye Fiyatları

Modeline ve tasarımına göre seçeceğiniz düğün davetiyesi fiyatları 1 TL ile 3 TL arasında değişiklik gösteriyor. Davetiyembenim yaptığı kampanya ile baskı adetine göre belli oranda indirim uyguluyor. Siz de arzu ettiğiniz davetiye modeline bağlı olarak değişen bu fiyatlar arasından en iyi teklifi öğrenmek için DüğünBuketi.com’da bulunan ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurun.

Sunduğu Olanaklar

İki bine yakın farklı davetiye modeli ile oldukça geniş ürün kataloğuna sahip olan Davetiyem Benim ile her zevke hitap edecek düğün davetiyesi bulmak oldukça kolay. Firmanın sitesinden yapacağınız filtrelemeler ile hem yorulmadan davetiye modellerini görebilir hem de fikirlerinizin netleşmesini sağlayabilirsiniz. Oldukça fazla alternatif arasından seçim yaparken bu filtreleme işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Oluşturduğunuz taslak siz onay vermeden basıma alınmıyor. Ayrıca Türkiye’nin her yerinden sipariş verme şansınız bulunuyor. Düğün davetiyeleriniz hızlı bir şekilde hazırlanıp adresinize ücretsiz teslim ediliyor.

Adres Bilgisi

Merkezi İzmir Buca’da bulunan Davetiyembenim için farklı ulaşım yolları mevcut. Kendi aracınız ile gidebilir veyahut toplu taşıma ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Araç kullanmayacaklar; 330, 502, 543, 699, 912, 921 numaralı otobüs, Aliağa- Cumaovası ve Tepeköy- Menemen tren hatlarını tercih edebilirler.

Açık adres ise şöyle: İnkılap Mahallesi, 502. Sokak, No:36-A, 35150 Buca / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir merkezli tüm Türkiye'ye hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, nişan davetleri, kına gecesi gibi özel günlere dair davetiye hazırlanabiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Sıra dışı özgün tasarımlar ve eve teslim hizmet seçenekleri, firmanın sunduğu kimi ilave özelliklerden.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Farklı şekillerde davetiye tasarımı, başlangıç hizmetleri ile gerçekleştiriliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Zarf tasarımı, eve teslimat ve kişiselleştirilmiş davetiye şablonu, her şey dahil paket ile gerçekleştiriliyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Pembe, beyaz ve altın sarısı renklerin çoğunlukta olduğu farklı konseptler mevcut. Yetkililer bu konuda yardımcı olacaktır.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 haftada davetiyeleriniz elinizde olacaktır.

Davetiyembenim düğün fiyatları ne kadar?

Davetiyembenim düğün fiyatları Davetiyembenim düğün fiyatları Davetiyembenim organizasyon fiyatları ise 1 - 3 TL arasında değişmektedir.

Davetiyembenim Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Davetiyembenim

Yorum yaz