İstanbul Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
1 ₺
Her Şey Dahil Paket
4 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Kına gecesi davetiyesi
Kişiye özel ürün tasarımı
Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
Nişan ve söz davetiyesi
Sünnet düğünü davetiyesi
Tema / konsept tasarımı
Adrese teslim

Davetiyecim Hakkında

25 yıldan beri İstanbul Levent ilçesinde bulunan Davetiyecim, düğün davetiyesi basımı yaparak kıymetli müşterilerine hizmet veriyor. Firmada davetiyeden şekere, birçok ürün üretimi yapılıyor. Firma, merkezi konumu, 1 TL’den başlayan ekonomik fiyatları, uzman kadrosu, orijinal tasarımları ve konsept davetiye modelleri ile beğeni topluyor.

Davetiye Modelleri

25 yıllık tecrübesi, uzman kadrosu ve özgün tasarımları ile öne çıkan Davetiyecim , armoni, uğur, elit sade, ezgi, concept, armoni İstanbul, armoni times, iklim, wedding , rengarek isimli orijinal tasarım konseptli davetiye modelleri ile kıymetli çiftlere seçenekler sunuyor.

Farklı şeçenekleri, özgün tasarımları, ekonomik fiyatları, uzman kadrosu ve merkezi konumuyla düğün davetiyesi firması, hazır ve özel tasarım modeller ortaya koyuyor. Bu modellere aksesuarlar ve zarflar da eşlik ediyor.

Davetiyecim Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç fiyatları 1 TL, her şey dahil fiyatları 4 TL’den başlayan düğün davetiyesi paketleri, tercih ettiğiniz modele, kağıt türüne ve kaliteye göre çeşitlilik arz ediyor. Kaliteli 1. Sınıf kağıtlara farklı konseptlerde düğün davetiyesi basımı yapan Davetiyecim, her şeyden önce müşteri memnuniyetiyle öne çıkıyor. Zarf istemeniz durumda fiyatlar değişebiliyor.

Konuklarınızı en özel gününüze en güzel davetiyeler ile davet etmek için ‘’Ücretsiz Teklif Al ‘’ formunu doldurabilir, DüğünBuketi ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Özcanlar Matbaa adıyla da bilinen davetiyeci, ürünlerinde 1. kalite kağıt kullanıyor. Dileyen eş adayları, kaligrafi hizmetinden de faydalanabiliyor. Davetiyede yazan yazılar, kullanılan font ve çizimler de yine eş adayları tarafından kararlaştırılıyor.

Çok amaçlı davetiyeci kına, sünnet düğünleri için de  basım yapıyor. Ayrıca firma, bebek şekeri,diş şekeri, nikah şekeri,sünnet şekeri hizmeti veriyor. Firma bünyesindeki davetiyelerde taşlar, püsküller, pullar gibi farklı ve yenilikçi detaylar kullanılabiliyor

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Levent mevkiinde bulunan Davetiyecim, ulaşımı oldukça kolay merkezi bir konumdadır. Firma, Levent metrodan yaya olarak 10 dakika, özel aracınızla ise 3 dakika sürüyor. Farklı lokasyonlardan özel araç,otobüs,taksi,dolmuş şeçeneklerini kullanarak ulaşacağınız firma, 121B, 121BS, 122D, 36L, 41 AT, 522 B gibi otobüslerin güzergahında bulunuyor. Özel gününüz için şeçkin, iyi ve özel bir hizmet almak istiyorsanız adresi;

Ortabayır Mah. Santral Sk. No. 10/B Gültepe/Levent-İSTANBUL (Metrocity Avm ve Kanyon Avm. arkası).

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

istanbul ve çevre illerde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına,sünnet davetiyesi basımı, nikah şekeri, bebek şekeri, kına şekeri reklam ve matbaa hizmeti veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçilmeli.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır modellerden düğün davetiyesi seçimi dahildir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel tasarım düğün davetiyesi ile zarf süsleme hizmeti veriliyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kaligrafik davetiyeler tasarlanıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Bir hafta içerisinde teslim ediliyor.

Davetiyecim düğün fiyatları ne kadar?

Davetiyecim düğün fiyatları Davetiyecim düğün fiyatları Davetiyecim organizasyon fiyatları ise 1 - 4 TL arasında değişmektedir.

Davetiyecim Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Davetiyecim

Yorum yaz