İstanbul Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
32 ₺
Her Şey Dahil Paket
50 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Düğün davetiyesi
Kına gecesi davetiyesi
Kişiye özel ürün tasarımı
Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
Nişan ve söz davetiyesi
Sünnet düğünü davetiyesi
Şehir dışı hizmet ve gönderimi
Tema / konsept tasarımı
Adrese teslim

Davetiye Dünyası Hakkında

45 yılı aşkın süre İstanbul Zeytinburnu ilçesi mevkiinde hizmet veren Davetiye Dünyası, düğün davetiyesi modelleri basımı yapıyor. Uzman tasarımcıları , kaliteli hizmet anlayışı ile siz,değerli çiftleri memnun etmek hizmet anlayışlarının temelini oluşturuyor. Firmanın davetiye paketi fiyatları 32 TL'den başlıyor.

Davetiye Modelleri

Fitma, 45 yıllık tecrübesi ve uzman ekibiyle çiftlere şeçkin ve güler yüzlü bir hizmet anlayışı sunuyor. Ekonomik,iklim, armoni,popular, alyans, ela gibi birçok düğün davetiyesi modeli sunan Davetiye Dünyası, adından da anlaşılacağı üzere birçok farklı konsept ,tema ve fiyatta davetiye modeliyle eş adaylarının yüzünü güldürüyor.

Firmanın yetkilileri davetiye seçiminden baskısına kadar her konuda fikir ve destek veriyor. Çiftlere ise ofset baskı ve varak yaldızlı baskı şeçenekleri ile basım yapan firmanın orijinal tasarımları arasından seçim yapmak kalıyor.

Davetiye Dünyası Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başarılı ve kaliteli hizmetiyle Davetiye Dünyası arzu ettiğiniz sayıda basım yapıyor. Firmanın fiyatları, basım sayısı ve konsept şeçeneklerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Başlangıç paketinde ise 50 TL fiyatı ile 32'li davetiye paketi yer alıyor. Ekstra zarf çeşitleri ve aksesuarlar fiyatta artışa sebep oluyor.

En mutlu gecenizi şık bir şekilde duyurmak istiyorsanız , tercih ettiğiniz düğün davetiyesi modeline uygun teklif almak için ‘’Ücretsiz Teklif Al ‘’ formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Davetiye Dünyası, müşterilerinin arzu ve dileklerini biliyor ve onları memnun etmek için çabalıyor. Yüzlerce farklı konsepte düğün davetiyesi seçeneği bulunana firmada farklı renkte zarflar ve aksesuarlar da bulunuyor.

Üstelik, firma eşsiz hizmetlerini İstanbul iliyle de kısıtlamıyor. Türkiye'nin dört bir yanındaki çiflter firma ile anlaşarak ürünlerine hızlı kargo ile kavuşabiliyor. Kurum çatısı altında kına, sünnet, nişan davetiyesi, nikah şekeri,nikah sepeti;karşılama panoları da hazırlanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Zeytinburnu mevkiinde Matbaacılar Sitesi içerisindeki Davetiye Dünyası konumuna özel aracınızla gelebilir ve park olanaklarından yaralanabilirsiniz. Şehrin merkezinde olması metrobüs, metro, otobüs,dolmuş ve taksi seçenekleriyle rahatlıkla ulaşabilirisiniz. Toplu taşıma aracı kullanacaksanız 32A, 32T, 36ES, numaralı otobüsler, Marmaray, M1A ve M1 B metrodan faydalanabilirsiniz. Firmanın açık adresi ise aşağıdaki gibidir.

Maltepe, Litros Yolu 2. Matbaacılar Sitesi 1. Bodrum, C Blok Sk. No:6 D:1BC6, 34010 Zeytinburnu/İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

81 ilde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet,kına,nişan davetiyesi. nikah şekeri,konsept tasarım davetiyeler hazırlanmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce iletişime geçmeniz yeterlidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Hızlı gönderim seçeneği bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır tasarım zarfsız davetiyeler başlangıç paketindedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel tasarım ve zarflı davetiyeler her şey dahil paket içeriğindedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Yazı fontu, punto, çizimler ile kişiye özel tasarım seçeneği vardır.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün yaklaşık bir hafta içerisinde teslim ediliyor.

Davetiye Dünyası düğün fiyatları ne kadar?

Davetiye Dünyası düğün fiyatları Davetiye Dünyası düğün fiyatları Davetiye Dünyası organizasyon fiyatları ise 32 - 50 TL arasında değişmektedir.

Davetiye Dünyası Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Davetiye Dünyası

Yorum yaz