Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
30 ₺
Her Şey Dahil Paket
50 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Düğün davetiyesi
Ek süsleme ve dekorasyon
Kına gecesi davetiyesi
Kişiye özel ürün tasarımı
Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
Nişan ve söz davetiyesi
Sünnet düğünü davetiyesi
Şehir dışı hizmet ve gönderimi
Tema / konsept tasarımı
Adrese teslim

Davetin.com Hakkında

Efeler Aydın mevkiinde bulunan ve orijinal tasarımları ile öne çıkan Davetin.com, mutlu ve özel gününüzün habercisi olmaya olmaya gönüllü. Birçok düğün davetiyesi konsepti, kağır hamuru, renk ve aksesuar çeşitliliği ile öne çıkan bu firmanın fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Davetiye Modelleri

Birçok davetiye markası ile çalışan Davetin.com ayrıca kendi düğün davetiye modellerini de satıyor. Ahşap görünümlü, mermer görünümlü, otantik, yüzüklü, yaldız süslemeli gibi 43 farklı temada davetiye basımı yapılıyor. Kağıt basımı ise, dokulu, mukavva vb. gibi 9 farklı hamur türünde yapılıyor.

Davetiyenizi daha şık olmasını isterseniz, davetiyeniz için efekt seçimi, 25 farklı renk seçimi ve 17 farklı davetiye aksesuar çeşidi bulunuyor. Altın yaldız, gümüş yaldız, ofset baskı, özel baskı serigraf baskı gibi baskı çeşitleri mevcut. Karasız kaldıysanız özel tasarım davetiye hizmeti veriyor.

Davetin.com Düğün Davetiyesi Fiyatları

5000’den fazla çeşidi ile özel günlerin habercisi olarak tercih edilen Davetin.com, müşteri memnuniyeti, uzman ekibi ve her cebe uygun fiyat politikaları ile de tercih sebebi oluyor. Arzu ettiğiniz davetiyeye göre başlangıç paket fiyatları 50 TL - 700 TL’den başlıyor. Kampanyalı davetiyelerde aksesuar ve zarf fiyata dahil oluyor. Ayrıca 100 TL ve üzeri alışverişinize ücretsiz kargo hizmeti sunuluyor.

Sunulan Hizmetler

Davetin.com düğün davetiyesi basımında olan tecrübesiyle siz, değerli müşterilerine hizmet veriyor. 5000’den fazla davetiye, 5 farklı baskı çeşidi, 10’dan fazla anlaşmalı davetiye markası, sayısız davetiye efektleri ve 25 farklı renk olanağı ile sınırları zorlayan bir basım hizmeti sunuluyor.

Kurum çatısı altında her ile gönderim imkanı sunuluyor. Ekstra davetiye tasarımları arasında, kına gecesi, sünnet düğünü ve nikah davetlerine özel temalar da hazırlanabiliyor. Hediyelik nikah şekeri tasarımı da yapan firma, talep doğrultusunda farklı seçeneklerde nikah şekeri hazırlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İnternet mağazasında yüz yüze alışveriş yapıyormuş gibi hizmet veren Davetin.com, ulaşım açısından da rahat bir nefes aldırıyor. Aydın Efeler mevkiinde merkezi bir konumda bulunuyor. Özel aracınızla yahut taksi, otobüs, minibüs seçenekleri ile adrese ulaşmak oldukça hızlı ve pratik.

Adresi: Ramazan Paşa Mah. 21 Sk. No: 8/A - Efeler Aydın.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

81 il ve yurt dışı hizmetleri bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan ve sünnet düğünü davetiyesi, nikah şekeri, yurt dışı ve yurt içi kargo imkanı bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Özel tasarım davetiyelerde kendi hayal gücünüzü konuşturabilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Tercih edilen tema ve aksesuar seçimine özel davetiye ve zarf tasarımı, başlangıç hizmetleri arasında yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiselleştirilmiş temaları, düğün konseptine uygun olarak tasarlayan firma, her şey dahil paket ile, daha sıra dışı aksesuar seçenekleri öneriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

43 farklı tema seçeneği mevcuttur.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ortalama olarak 1 hafta içinde, davetiye evinize teslim edilecektir.

Davetin.com düğün fiyatları ne kadar?

Davetin.com düğün fiyatları Davetin.com düğün fiyatları Davetin.com organizasyon fiyatları ise 30 - 50 TL arasında değişmektedir.

Davetin.com Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Davetin.com

Yorum yaz