İstanbul Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
300
Min
400
Max
Kır Bahçesi Alanı
300
Min
400
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Tarihi mekan
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Bando tedariğI
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Etkinlikten önce prova
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Mekan giydirme
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Darüzziyafe

İstanbul bölgesinde tarihi düğün mekanı kategorisinde en güzel fırsatları sunan, Darüzziyafe, Fatih ilçesinde hizmet vermekte. Mekanın atmosferi ve otantik dokusu, hiç de azımsanmayacak derecede cezbedici. Düğün gerçekleştirmek isteyenlerin ve dış çekim planlayanların tercihi olan bu tarihi düğün mekanı, 50 TL'den başlayan fiyatları ile en güzel hizmet teklifini sunuyor. Bu mekana, bir de DüğünBuketi kampanyaları ile göz atın.

Mekanın Özellikleri

Birbirinden güzel 3 farklı salonu olan Darüzziyafe, Osmanlı Dönemi'nden bu yana görenleri kendine hayran bırakan eserlerden. Mekanın yüksek tavanlı mimarisi, konuklarınıza da ferahlık verecek. Bu tarihi mekanın konuk ağırlama kapasitesi ise salonlara göre farklılık göstermekte.

Darüzziyafe, Sinan salonunda 250 kişi, Kanuni salonunda 350 kişi, Dünya salonunda ise toplamda 750 kişiye aynı anda hizmet verebilen geniş bir mekândır. Belirtilen bu rakamlar sadece kış aylarına özeldir. Yaz aylarında konuk ağırlamaya özen gösteren mekan, talep doğrultusunda kapasiteyi artırabiliyor.

Darüzziyafe Düğün Fiyatları

İstanbul tarihi düğün mekanları arasında olanakları ile rakiplerinden sıyrılan bu mekanın bir diğer tercih nedeni ise fiyatları. Mekanın ortalama olarak 50 TL'den başlayan fiyatları, yemekli davetler için, 80 TL civarında. Hafta sonu daha geniş çaplı hizmetleri sunan mekanda hafta sonu yemekli düğün fiyatları, ortalama olarak 100 TL. Darüzziyafe düğün fiyatları hakkında size özel paket bilgisi ve içerik koşulları için hemen şimdi teklif formunu doldurabilirsiniz.

Olanaklar

Bu tarihi düğün mekanı, sahip olduğu geniş hizmet anlayışını Türk mutfağıyla birlikte harmanlayarak hizmetlerini sadece sizlere değil, davetlilerinize de sunmaktadır. Organizasyonlarınızı Darüzziyafe’de yemekli, yemeksiz veya da dilediğiniz konseptlere göre gerçekleştirebilirsiniz. Mekan, gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlarınızda hep yanınızda. Bahçe manzaralı ve tarihi bir yer olan Darüzziyafe ile kaliteli bir hizmet almak sizlerin de hakkı.

Geçmişten beri sizlere her geçen gün gelişen kapasitesi ve kendini geliştiren elemanları ile birlikte hizmet vermekten gurur duyan bu tarihi düğün mekanı ile çeşitli etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mekan, daha önce de belirttiğimiz gibi her türlü organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü kurumsal veya kişisel organizasyonlarınızı da mekanda rahatlıkla gerçekleştiriliyor.

Darüzziyafe Nerededir? Nasıl Gidilir?

Darüzziyafe İstanbul'un Fatih ilçesinde bulunmaktadır. Fatih semtine çeşitli ulaşım araçları ile gidebileceğiniz gibi kendi özel araçlarınız ile de gidebilirsiniz. 522, 89T, 10A ve 30D gibi çeşitli İETT otobüslerini kullanarak bile kolaylıkla ulaşılabilir. Bunun dışında kendi araçlarınız ile gideceğiniz salonumuzda sizlere özel olarak kullanıma açılan geniş otoparkı ücretsiz olarak etkinliğinizin sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekan dışından organizasyon firması ve daha farklı olanak temini de mümkün.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, sünnet düğünü, baby shower veya kurumsal toplantı gibi özel davetler burada gerçekleştirilebilir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 2 ay önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanın otopark kapasitesi, ve otopark hizmetinin ücretsiz olması, hem sizin için hem de konuklarınız için paha biçilmez bir hizmet.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç hizmetleri arasında, ses ve aydınlatma sistemlerinin kullanımı mevcut. Mekanın dekorasyonuna ve tercihlerinize göre LED aydınlatma konusunda değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Fotoğraf ve video ekibi ile çalışma imkanınızın olduğu bu paket dahilinde, çocuklar için oyun ablası veya çocuk oyun alanı tercihi de mümkün.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın size önereceği fotoğraf ve video ekibi bulunuyor. Ancak, daha farklı kamera ve görüntü ekibiyle de çalışabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanın kapalı ve açık davet alanları bulunuyor. Açık davet alanı ile tam 750 kişi aynı anda ağırlanabiliyor. Mekanda ayrıca birbirinden güzel kapalı salonlar mevcut.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın dışından, kendi fikirleriniz doğrultusunda müzik ekibi temin edilebilir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı et çeşitlerinden oluşan bir ana yemek mevcut. Bunun yanında, beyaz et veya balık eti gibi farklı tercihler gerçekleştirebileceksiniz.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Saat 23:00'e kadar müzik ve servis hizmetleri devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Etkinliğin gerçekleşeceği alana göre farklı dekorasyon işlemleri gerçekleştiriliyor. Kapalı salonlar için altın sarısı supla ve çiçekler kullanılırken, açık alanda gerçekleştirilecek etkinliklerde, şamdan seçenekleri ve barkovizyon hizmeti sunulabilir.

Darüzziyafe düğün fiyatları ne kadar?

Darüzziyafe düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Darüzziyafe düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Darüzziyafe Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Darüzziyafe açık alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 250 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Tam istediğim gibi çok otantik bir eğlence oldu. Süslemelere tasarıma dizayna mest oldum doğrusu!

 2. Puan

  kına gecemi burda yaptığım için çok şanslı hissediyorum kusursuz hizmet ve ilgi alaka gördük çok memnun kaldık düğün arifesi iyi geldi 🙂

 3. Puan

  Darüzziyafe Osmanlı mimarisi ile modern mimariyi birleştiren nadir mekanlardan biz bu muhteşem tarihi atmosferde kına organizasyonumuzu yaptık kendimi sultanlar gibi hissettim 🙂 Size de tavsiye ederim

Yorum yaz