Dantelle Hakkında;

İthal gelinlik sektöründe Ankara'nın en gözde markası haline gelen Dantelle, dünyaca ünlü markaların en son tasarımlarını sizler için derliyor. Nicole, Maggie Sottero, Pronovias White One gibi dünya lideri gelinlik markalarının son kreasyonlarının yer aldığı mağazada bulunan gelinliklerden biri mutlaka sizin hayallerinizdeki gelinlik olacak! Dantelle sayesinde artık beğendiğiniz gelinliğin bedeni size uyacak mı diye dert etmenize gerek yok. Her sezon yenilenen kataloğu, zengin model ve beden yelpazesi ile prova ve randevu dertleri ile uğraşmadan size en uygun gelinliğe hemen kavuşabiliyorsunuz. Siz gelin adayları için en iyi gelinlikleri, en cazip fiyat seçenekleri ile bulabiliyorsunuz.

Dünyanın dört bir yanından özel olarak seçilmiş ve sektöründe isim yapmış stilistlerin tasarladığı gelinlikler hiç bir yerde görülmemiş dantel ve işlemeleriyle sizlerle buluşuyor! Eğer farklı bir gelinlik arıyorsanız, sıradan modeller ve tekdüze tasarımlar sizi sıkıyorsa aradığınız orijinalliği Dantelle'de bulabilirsiniz. Firma, kreasyonlarının kalitesi ve çeşit yelpazesiyle hazır gelinlik sektöründe tüm Türkiye'de öncü haline gelmiş durumda. Siz gelin adaylarına en mutlu günlerinde zarif ve farklı bir görünüm hazırlayan Dantelle'ye uğramadan "Evet" demeyin!

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    İzgi
    Puan

    Gelinlik modelleri arasında kaybolup gittiğim bir dönemde elimden tutan Dantelle’ye sonsuz teşekkürler.benim kaprislerimi, sinirlerimi çeken o elemanlara çok teşekkürler.gerçekten beni büyük bir çileden kurtardınız.Gelinliğimin güzelliğini anlatamam zaten, görmeniz lazım. Sevgiler.:)

Yorum yaz