Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dans grubu
Kişiye özel konsept
Yöresel dans ekibi
Dans ekibi
Düğün öncesi planlama toplantısı
Grup dans dersi
Kişiye özel program
Koreografi çalışması
Özel ders
Özel şov

Dans Point Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası’nın merkezi ilçelerinden Bakırköy üzerinde hizmet veren Dans Point, alanında uzman eğitmenleri ile gelin ve damat adaylarını en özel günlerine hazırlıyor. Farklı dans türlerine yönelik birebir ders hizmeti sağlayan firma çiftlerden tam puan alıyor. Dans kursu fiyatları 500 TL'den başlıyor.

Özellikleri

Özellikle düğün, nişan veya kına gecesi gibi özel günlerinde dans konusunda çekingenlik yaşayan çiftler için Dans Point doğru tercih oluyor. Sizin programınıza göre ayarladıkları ders saatleri ve deneyimli dans eğitmenleri ile firma, en özel gününüzü unutulmaz kılmak için çalışıyor. Özel gününüze sizleri en iyi şekilde hazırlayabilmek adına davetinizden 4 hafta önce iletişime geçmenizi öneriyor. Bu zaman süresi içerisinde size özel olarak ayarlanan saat ve gün aralıklarında verimli derslerle büyük gününüze hazırlanabiliyorsunuz.

Düğün dansı ders programının tamamı, size uygun ve tam verim alacak şekilde hazırlanıyor. Firma bünyesinde 2 - 4 ders gibi oldukça kısa bir zaman diliminde profesyonel bir dansçı kadar iyi dans edebiliyorsunuz. Tüm adımlarınızla özel olarak ilgilenen eğitmenler ile kısa zamanda ki bu büyük başarınıza siz bile inanamayacaksınız.

Dans Point Düğün Dans Kursu Fiyatları

Çiftlere sağladıkları adım adım dans hizmetine ek olarak, farklı bütçelere uygun paket fiyatları yüzleri güldürüyor. Düğün dansı kursu fiyatları genel olarak dansın türüne ve ders saatlerinin süresine göre değişkenlik gösterebiliyor. Standart dans paketleri içerisinde duruştan estetiğe kadar pek çok ders konusu işleniyor. Firmanın paket fiyatları ise 500 -1500 TL arasında değişiyor. Firmanın DüğünBuketi.com'a özel dans kursu paketleri ve indirimlerinden yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsiniz.

Dans Kursunun Hizmetleri

Dans Point bünyesinde farklı dans türlerinde eğitim alabilmeniz mümkün oluyor. Gelenekselden moderne pek çok farklı dans türünde hizmet sunuluyor. Hareketli danslardan slow danslara, sürpriz dans şovlarından halk danslarına kadar oldukça geniş bir hizmet yelpazesi sunan firma; bachata, latin, salsa, tango, vals gibi romantik ve zeybek, harmandalı gibi geleneksel danslara yer veriyor.

Çiftlere özel koreografi de hazırlayan firma, düğün gününüzde tüm gözlerin üzerinizde olmasına yardımcı oluyor. Firmadan alacağınız tüm düğün dansı kurslarında birebir yani çifte özel hizmet sağlanıyor. Seçtiğiniz paket hangisi olursa olsun, düğünlerin olmazsa olmazları olan oyun havaları için eğitmenlerden ekstra ders alabiliyorsunuz. Üstelik mekanda prova imkanını da sizlere sunan firma bu sayede heyecanınızı bir nebze olsun gidermeye çalışıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Dans Point, İstanbul Avrupa Yakası’nda, Bakırköy ilçesinde düğün dans kursu olarak hizmet veriyor. İstanbul’un her iki yakasından da toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Paşalar İş Hanı 4. katında yer alan firmanın açık adresi ise şöyle:

Cevizlik Mahallesi, Hat Boyu Çıkışı Sokak, No:10 Paşalar İş Hanı Kat:4-5 D:18 Bakırköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için "Teklif Al" butonuna tıklayabilirsiniz.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Bachata, bolero, cha cha, çifte özel koreografi, flamenko, foxtrot, harmandalı, latin dansları, merenge, oryantal, rumba, salon dansları, salsa, swing, tango, vals ve zeybek dansları mevcuttur.

Dans Point düğün fiyatları ne kadar?

Dans Point düğün fiyatları Dans Point düğün fiyatları Dans Point organizasyon fiyatları ise 500 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Dans Point Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Dans Point

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Düğümüzde farklı bir dans sergilemek istedik.davetlilerimize sürpriz yaptık.bunun için Dans pointten yaklaşık 1 ay modern eğitimi aldık.düğünümüzde bir dans şovu sunduk.herkes hayranlıkla izledi.hatta iki kez dans ettirdiler.bu kadar ilgi göreceğimizi tahmin etmemiştik.Dans Point eğitmenlerine teşekkür ederiz.

Yorum yaz