Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dans grubu
Kişiye özel konsept
Yöresel dans ekibi
Animasyon ve şov ekipleri
Dans ekibi
Düğün öncesi planlama toplantısı
Grup dans dersi
Kişiye özel program
Koreografi çalışması
Özel ders
Özel şov

Dans Keyfi Altunizade Hakkında

Hayatınızın en değerli günü için eşinizle unutulmayacak bir dansa imza atmaya en dersiniz? Düğününüze en özel şekilde sizleri hazırlayacak olan Dans Keyfi Altunizade ile, düğün dansınız unutulmaz oluyor. 1998 yılında açılan firma, bugün Üsküdar ilçesi başta olmak üzere İstanbul’un birçok noktasında da hizmet veriyor. Düğün dans kursu fiyatları 500 TL'den başlıyor.

Özellikleri

Düğün gecenize sizleri en iyi şekilde hazırlamak adına davet gününden 2 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor. 2 haftalık süreç içerisinde 2 ile 4 ders arası sizlere eğitim veriliyor. Bu derslerin saati sizlerin dansınıza hazırlanmanıza göre değişkenlik gösterebiliyor. Dans Keyfi ile kısa zamanda çok iyi yol alabiliyorsunuz. Firmanın yetenekli eğitmenleri sayesinde en az bir dansçı kadar yetenekli olabiliyorsunuz.

Düğün danslarınıza yardım etmenin yanında diğer özel günleriniz için de hazırlanmanıza yardım ediyor. Bunların yanında, dans okulu olarak da faaliyet gösteriyor. Yetişkinlere, çocuklara ve kurumsal eğitimlere yönelik de dersleri bulunuyor.

Dans Keyfi Altunizade Düğün Dans Kursu Fiyatları 

Fiyatlar ders sayısına, dans türüne ve grup ya da çift dans olmasına göre farklılıklar gösteriyor. Ortalama olarak söyleyecek olursak, düğün dans kursu başlangıç paketi 500 TL, her şey dahil paket ise 1000 TL bandında belirleniyor. Daha geniş bilgiye ulaşmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Verilen Hizmetler

Dans Keyfi Altunizade, düğün anında heyecanınızı bastırmanız adına mekanda prova yapılmasına önem veriyor. Düğün gecenizin hemen öncesinde dilerseniz gelinlik ve damatlıkla mekanda prova alabiliyorsunuz. Bu sayede dans esnasında herhangi bir aksilikle karşılaşmanız da engellenmiş oluyor.

Modern ve geleneksel danslar olmak üzere oldukça geniş dans türü yelpazesini sizlere sunuyor. Eşinizle iki kişi dans eğitimi alabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla da grup olarak ders alabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Üsküdar’da hizmet veren Dans Keyfi Altunizade, kişisel araçlarıyla ulaşım sağlayacakları hemen yanında ki otoparka yönlendiriyor. Toplu taşıma ile ulaşım sağlamak isteyenler ise otobüs, tren, metro ve dolmuştan faydalanabiliyor. Sizler de düğün gecenizi renklendirmeyi hayal ediyorsanız firmanın açık adresi:

Altunizade Mah. Haluk Türksoy Sok. Başaran İş Merkezi No:1, 34662 Üsküdar / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için "Teklif Al" butonuna tıklayabilirsiniz.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Bachata, bolero, cha cha, çifte özel koreografi, flamenko, foxtrot, harmandalı, latin dansları, merenge, oryantal, rumba, salon dansları, salsa, swing, tango, vals, zeybek

Dans Keyfi Altunizade düğün fiyatları ne kadar?

Dans Keyfi Altunizade düğün fiyatları Dans Keyfi Altunizade düğün fiyatları Dans Keyfi Altunizade organizasyon fiyatları ise 500 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Dans Keyfi Altunizade Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Dans Keyfi Altunizade

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Puan

    Biz özel bir dans programı istiyorduk. Tango ile açılış yapmak istedik. temelleri öğrenmek için 1 ay önceden başladık. bütün düğün boyunca yapacağımız tüm dansları da öğrendik paket sayesinde. Özellikle beyler eşim bu konuda son derece destek aldı 🙂 dans keyfiyle görüşmeden dans etmeye düğün yapmaya kalkışmayın 🙂

Yorum yaz