Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
200 ₺
Her Şey Dahil Paket
400 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Grup dans dersi
Kişiye özel program
Koreografi çalışması
Müzik seçimi
Özel ders
Ücretsiz deneme seansları
Ücretsiz pratik dersi

Dancextremo by Mert Ülger Hakkında

Özel gecelerinizi dansınızla farklı kılmak istiyorsanız Dancextremo by Mert Ülger en doğru duraklardan biri oluyor. İstanbul Ataşehir mevkiinde bulunan Dancextremo by Mert Ülger, düğün dans kursu fiyatları 200 TL ile 400 TL arasında seyrediyor. Kurs çiftlere verdiği önemle farkını ortaya koyuyor. Alanında uzman eğitmenleriyle samimi, sosyal ve eğlenceli bir ortamda sizi düğün gecenize en güzel şekilde hazırlıyor.

Mekanın özellikleri

Dans kursu İstanbul Ataşehir mevkiinde bulunan merkezi konumuyla özel ve grup olarak farklı dans kategorileri seçenekleri sunuyor. Ferah, geniş, parke zemin, klimalı, aynalı stüdyosu ve alanında uzman eğitmenleriyle nezih bir ortamda eğitim almanızı sağlıyor.

Oturma ve dinlenme alanı bulunan kurum, düğün dansı kursları arasında, uygun fiyatı, nezih ortamı, seçkin ve güler yüzlü eğitmenleriyle güzel bir eğitim alabileceğiniz ortam yaratıyor.  kurs düğün telaşı içinde eğlenceli ve sosyal bir eğitim dönemi geçirmenizi sağlıyor

Dancextremo by Mert Ülger Düğün Dansı Kursları Fiyatları

Uzman eğitmenleri, mekanı ve merkezi konumuyla tercih edilen Dancextremo by Mert Ülger, fiyatları ile de tercih sebebi oluyor. herşey dahil 400 TL’den başlayan fiyatları ve düzenli sınıfları ile daha teşvik edici kılıyor. Partnerli yahut bireysel eğitim almak isterseniz tercihinize göre, fiyatı beklentileri karşılıyor. Akıllarda yer etmek ve unutulmaz anlar yaşamak istiyorsanız almak istediğiniz dans eğitimine uygun teklif almak için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurabilirsiniz

Sunulan Hizmetler

Uzman eğitmenleriyle düğün dans kursları hizmeti veren Dancextremo, düğün gecesine hazırlanan çiftler için özel ders imkanı, özel koreografi, müzik şeçimi, prova ve pratik imkanı sunuyor. Çift veya tek olarak katılabileceğiniz sirtaki, oryantal, tango, vals, salsa, merengue, cha cha, bachata, rumba, samba, jive,flomenko,paso doble,hip hop kategorilerinde eğitimler de bulunuyor.

Ödüllü çekilişlere, karaoke partilerine, sinema günlerine, tekne turlarına ve dans gecelerine katılabilir,  aldığınız eğitimleri pekiştirebilir ve sıcak bir ortamda sosyalleşebilirsiniz.

Nerede?Nasıl Gidilir?

Düğün dans kursu, İstanbul Ataşehir konumunda olması birçok farklı lokasyondan ulaşımını kolay kılıyor. Meydana ve Metro istasyonuna bu denli yakın olması taksi, minibüs, otobüs gibi farklı şeçenekler sunuyor. Şehrin telaşı ve düğün heyecanı içinde ulaşımın kolay olması, kurumun çatısı altında güzel saatler geçirmek ve sosyalleşmek için kurumu tercih etmek için başlıca sebepler arasında yer alıyor.

Adres: Atatürk, Botanik Çarşı K:3 No:34-35, Meriç Cd. No:36, 34758 Ataşehir/İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Çift veya tek olarak katılabileceğiniz sirtaki, oryantal, tango, vals, salsa, merengue, cha cha, bachata, rumba, samba, jive,flomenko,paso doble,hip hop kategorilerinde eğitimler bulunmaktadır. Ödüllü çekilişlere,karaoke partilerine, sinema günlerine ,tekne turlarına ve dans gecelerine katılabilir, katılarak aldığınız eğitimleri pekiştirebilir ve sıcak bir ortamda sosyalleşebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçilebiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Grup ve özel ders pratik derseleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Prova, müzik şeçimi, koreografi çalışması yapılıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Seçilen müziğe göre konsept oluşturuluyor.

Dancextremo by Mert Ülger düğün fiyatları ne kadar?

Dancextremo by Mert Ülger düğün fiyatları Dancextremo by Mert Ülger düğün fiyatları Dancextremo by Mert Ülger organizasyon fiyatları ise 200 - 400 TL arasında değişmektedir.

Dancextremo by Mert Ülger Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Dancextremo by Mert Ülger

Yorum yaz