Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
1000
Min
1500
Max
Açık Davet Alanı
2000
Min
2000
Max
Kır Bahçesi Alanı
2000
Min
2000
Max

Mekan Özellikleri

 • Asansör
 • Çocuk eğlence alanı
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Nikah Için ayrı alan
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Tente çadır kiralama
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Dallar Düğün Salonu Hakkında

Antalya Kepez ilçesinde bulunan Dallar Düğün Salonu, fiyat performans açısından ilçedeki en iyi düğün salonları arasında yerini alıyor. Hem sunduğu hizmet kalitesi hem de uygun fiyatları ile müşterilerin gönlünü kazanıyor. 30 TL'den başlayan kişi başı düğün fiyatları sayesinde yeni evlenecek çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor.

Sunduğu Hizmetler

Dallar Düğün Salonu bünyesinde yemekli organizasyonlar için çiftler menü tadımı yapabiliyor. Menüde ekleme ve çıkarma yapıp değişikliğe de gidebiliyor. Etkinlik sorumlusu davetin tüm ayrıntılarıyla özel olarak ilgileniyor. Ses ve sahne sistemi de oldukça gelişmiş bir müzik şöleni sunuyor.

DJ ve müzik grubu sizler için temin ediliyor. Dilediğiniz şarkılarla gece boyu eğleniliyor. Ayrıca hamile, yaşlı ve engellilerin kullanımına uygun bir asansör de bulunuyor. Dilerseniz mekan dışı organizasyon getirebiliyor ve dekorasyonda farklılık yapılabiliyor.

Sadece düğün değil, kına, nikah, nişan, sünnet ve doğum günü gibi diğer organizasyonlar da mekanda gerçekleştirilebiliyor. Oldukça geniş olan yerde tüm sevdiklerinizi rahat bir şekilde ağırlama fırsatınız bulunuyor.

Mekanın Genel Özellikleri

Dallar Düğün Salonu'nda hem açık hem de kapalı davet alanı bulunuyor. Açık davet alanı 2.000 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Büyük kutlamalar için adeta biçilmiş bir kaftan oluyor.

Mekanın kapalı davet alanı ise maksimum 1.500 kişiye kadar konuk alabiliyor. Ayrıca çocuk eğlence alanı da bulunuyor. Çocuklu ailelerin de gönlünü kazanan mekan, her davetli ve çift tarafından beğeniliyor.

Dallar Düğün Salonu Fiyatları

Yemekli düğün fiyatı hafta içi 50 TL, hafta sonu 100 TL'den başlıyor. Seçeceğiniz menüye ve kişi sayısına göre tüm fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Kokteyl düzenindeki düğün fiyatları ise hafta içi 30 TL, hafta sonu 50 TL olarak belirleniyor.

Ayrıntılı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz teklif alabilmek ve siz özel imkanları değerlendirmek için ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilirsiniz.

Ulaşım Bilgisi

Dallar Düğün Salonu şehir merkezinde bulunuyor. Kepez ilçesinde konuma son derece rahat bir şekilde ulaşım sağlanıyor. Toplu taşıma, taksi ve özel araç ile doğrudan mekana gidilebiliyor.

Mekanın açık adresi: Göçerler Mahallesi Zeytindalı Şehitleri Caddesi 5370. Sokak Akdeniz Plaza Altı No:93/16 Kepez – Antalya.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Palyaço, kokteyl, organizasyon, düğün salon konsepti dışarıdan temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü, kına organizasyonları bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Full çekim gerçekleştiriliyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24.00'a dek sürüyor.

Dallar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Dallar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Dallar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Dallar Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Dallar Düğün Salonu açık alan kapasitesi 2000 - 2000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 1000 - 1500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Dallar Düğün Salonunda düğünümüz oldu.mekanın hizmetlerinde orkestrasından,yemeklerinden,müziklerinden kısacası her seyinden memnun kaldık.kusursuz bir düğün olsun diye ellerinden geleni yaptılar.personele çok teşekkür ederiz.

Yorum yaz