Ankara Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

300 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
200
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
1000
Max
Otopark
1000
Araç

Daliot Wedding Hakkında

Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan Daliot Kır Düğünü, havuz başı alanı ile huzur dolu bir düğün alanı sunuyor. Birçok kaliteli hizmet sunmasıyla müşterileri tarafından tam not alıyor. Doğayla iç içe olan özgün atmosferi ilgi çekiyor. Ankara’nın en popüler düğün mekanları arasında yer alan Daliot Wedding bu değerli gününüzde sizlere eşlik etmekten keyif duyuyor. Mekanın düğün fiyatları kişi başı 100 TL’den başlangıç yapıyor.

Mekanın Özellikleri

Kapalı alanında 200 kişiye hizmet verebilen Daliot Wedding, açık bahçe alanında ise 1000 konuk ağırlama kapasitesine sahip bulunuyor. Açık alanı yemyeşil doğa manzarası ve havuz başı alandan meydana geliyor. Mekanın kendine has atmosferi Ankaralı çiftlerin ilgisini çekiyor. Mekanın ayrıca 1000 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti bulunuyor. Kapasite alanı ve sunduğu hizmetler ile kalabalık davetlere uygun seçenekler bulunduruyor.

Düğün alanınızı oluştururken birçok hizmetten yararlanılıyor. Davetli sayınıza göre oluşturulan oturma ve masa düzeni hazırlandıktan sonra özenle süsleme yapılıyor. Beyaz renkli masalar dekor malzemeleri ve süslemeler ile renklendiriliyor ve harika bir davet alanı haline gelmesi sağlanıyor. Mekanda düğün organizasyonuna ek olarak nişan, parti, sünnet düğünü, kına, mezuniyet törenleri, doğum günü, , baby shower ve toplantı gibi etkinlikler de düzenleniyor.

Daliot Wedding Kır Düğün Fiyatları

Sunduğu kaliteli hizmetler ile sizleri memnun etmeyi amaçlayan mekan, servis seçenekleri dahilinde kokteyl ve yemekli menüleri sunuyor. Daliot Wedding düğün fiyatları; kokteyl serviste kişi başı 100 TL iken yemekli menülerde 150 TL olarak yer alıyor. Daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilir, ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Sizler ve konuklarınız için leziz menüler sunan mekan, menü tadımı ve menüde değişiklik seçenekleri hizmetleri de sunuyor. Ek olarak catering firmasıyla anlaşma imkanınız da bulunuyor. Etkinlik sorumlusu sağlanarak planladığınız tüm adımların sorunsuz ilerlemesi sağlanıyor ve sorunsuz bir davete sahip olmanız sağlanıyor. Profesyonel ve güler yüzlü ekibi hayal ettiğiniz düğüne ulaşmanız için özenle çalışıyor.

Düğününüz boyunca eğlendiğinizden emin olmak isteyen Daliot Wedding, bunu sağlamak için birçok hizmet sunuyor. Işık, ses ve sahne sistemleri sağlanıyor ve müzik grubu temini yapılıyor. Bu sayede davetiniz boyunca bol bol eğlenmeniz ve keyifli dakikalar geçirmeniz sağlanıyor. Bunlara ek olarak sunulan after party alanı sayesinde düğün sonrasında da eğlencenizin bitmemesi ve doyasıya dans etmeniz sağlanıyor.

Nerededir?

Başkent Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan mekan, merkezi bir konumda yer alıyor. Mekana özel aracınızla veya toplu taşıma araçlarıyla ulaşma imkanınız bulunuyor. Toplu taşıma araçlarından M4 metrosunu veya 256, 439, 440-5, 479 ve 488 hatlı otobüsleri kullanabilirsiniz. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

Ankara Üniversitesi, Ziraat Fakültesi, Fatih Köprüsü Altı; Daliot Cafe Keçiören/Ankara.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Park sorunu yok, çok güzel bir mekan. Personel iyi.

  2. Puan

    Kampüs içinde böyle bir mekan şaşırttı beni. Arkadaşım kır düğünü yaptı ve gayet güzel, kaliteliydi. Bravo.

Yorum yaz