Düğün Denince: Dalian Elite Hotel

Dalian Elite Hotel organizasyonları, düğün fiyatları akıllarda yer eden mekanlardan. Otel düğünlerini güzel buluyorsanız burası size de hitap edecektir. Paketleriyle ve otel düğünü anlayışlarıyla, düğün fiyatları araştırmanızda yer vermeden sakın karar vermeyin. Çeşme düğünlerinin en yeni ve en bilinen imzası burası.

Sizi bu muhteşem atmosferde ağırlamaktan memnuniyet duyuyor; sizlere otel düğünlerimizde muhteşem hizmetler vermenin heyecan ve gururunu yaşıyorlar. Açık hava havuzları sayesinde havuz başı davetleriniz, açık ya da kapalı kokteyl etkinlikleriniz de burada gerçekleştirilebiliyor. Düğün ve organizasyonlarla başarılı profillerini perçinliyorlar. Dalian Elite olarak mutluğu ve sevinci sizinle en şık yerde paylaşmak, tek dilekleridir.

Birbirinden farklı konseptleri, trendleri, dizaynları yansıttığı ortamıyla sizlere üstün hizmet veren en güzel otellerden biri olarak bölgede öne çıkan Dalian Elite geniş kapasitesiyle organizasyon olanaklarını ayaklarınıza seriyor. Çiftlerimizi etkileyen özel seçenekler, menüler, konaklama olanakları, profesyonel kadrosu sizleri kendi masalınıza davet ediyor.

Mutluluğunuz İçin...

Yıllardan beri sizlere bu lüks hizmetlerle harika düğünler tasarlayan Dalian Elite; ulaşım olanakları açısından çok kolay bir konumda bulunuyor. Adresimiz Dalyan Mahallesi, No:1 Dalyan, 4146 Sokak, 35930 Çeşme/ İzmir. Bu çevrede boy gösteren en güzel mekanlardan birinde düğün yapma hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ulaşım konusunda sizleri memnun edecek mekana gelmeniz şehirden yaklaşık maksimum bir saat sürmektedir. Mekanı bulması oldukça kolay ve İzmir – Fahrettin Altay kalkışlı şehir otobüsleri hat güzergahlarına yakın yerdedir. Şahsi aracınızla ulaşım için navigasyon adresi Dalian Elite Hotel adresi Dalyan Mahallesi, No – 1 Dalyan, 4146 Sokak, 35930 – Çeşme – İzmir’dir.

Dalian Elite Hotel yeşil bahçesi, minimal iç tasarımının ferahlığı, manzarası ile sizin gününüzün şahidi olacak. Düşlediğiniz aşk bahçesine Dalian Elite Hotel ile kavuşacaksınız. Dalian Elite Hotel davet planlaması, düğün organizasyonu ve diğer tüm kutlamalarınız için minik bir cennet oluyor.

Ferahlık, estetik, şık bir lokasyon ve sahne olanaklarıyla sizi şaşırtan organizasyonlardan sergiliyorlar. After party veya menüde değişiklik imkaları ile sizlere açılış, toplantı, baby shower, davet ve resepsiyonlarda, nişan, kına ve düğünlerde da ev sahipliği yapıyorlar. Yatağınızın yanı başında Çeşme’nin müthiş mavisiyle harika bir konaklamalı düğün yaşamak isterseniz doğru adrestesiniz.

Hemen fiyat teklifi almak ve aklınızdaki soruları sormak için sitemiz üzerinden "ücretsiz teklif al" butonuna tıklayıp form doldurmayı unutmayın! DüğünBuketi ailesi olarak en mutlu gününüzde sizinleyiz.

Sırala

  1. Avatar
    Merve & Sedat
    Puan

    Çeşme’nin en güzel mekanlarından birinde düğün yapma ayrıcaliğini yaşatan Dalian Elite Hotel ailesine müteşekkiriz.havuşbaşında eğlenceli bol oynamaları ve neşeli bir düğün yaptık.mekan hem modern hem de detaylara önem veren bir yer.ayrıca oldukça temiz bir yer.tesekkurler.

Yorum yaz