İstanbul Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
2 ₺
Her Şey Dahil Paket
4 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Düğün davetiyesi
Kına gecesi davetiyesi
Kişiye özel ürün tasarımı
Nişan ve söz davetiyesi
Sünnet düğünü davetiyesi
Şehir dışı hizmet ve gönderimi
Adrese teslim

Dalia Davetiye Hakkında

İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan Dalia Davetiye, düğün davetiyesi basımı yaparak kıymetli müşterilerine hizmet veriyor. Firma, orijinal tasarımlarının yanı sıra  özel günler için kaligrafik davetiye hizmeti veriyor. Merkezi konumu, 2 TL’den başlayan ekonomik fiyatları, uzman kadrosu, orijinal tasarımları ve temalarıyla öne çıkan davetiyeci, eş adaylarının ilk tercihlerinden oluyor.

Davetiye Modelleri

Seçkin ve profesyonel bir hizmet anlayışına sahip Dalia Davetiye ,kataloglarında 100’den fazla düğün davetiyesi modeli sunuyor. Kararsız kalan eş adayları, bu hazır modellerden faydalanabiliyor. Dileyenler kataloğun dışına çıkarak kendi davetiyelerini de oluşturabiliyor.

Davetiye firması, en kaliteli kağıtlarla hazırladığı ürünlerine, istediğiniz sözü yazarak istediğiniz  çizimleri yerleştirebiliyor. Şehir dışına da ürün gönderen firmayla bir hafta önce iletişime geçmenizin ardından ürünleriniz özenle paketlenerek sizlere kargolanıyor.

Dalia Davetiye Düğün Davetiyesi Fiyatları

Çeşitli temalar ile yüzlerce düğün davetiyesi model şeçeneği sunan Dalia, uygun fiyatları ile tercih sebebi oluyor. Firmanın başlangıç fiyatları 2 TL ile 4 TL arasında değişiklik gösteriyor Fiyatlardaki bu değişiklik, ürünün zarfı, türü, sayısı ve modelinden kaynaklanıyor.

Bu mutlu gecenizi en özel ve güzel şekilde duyurmak istiyorsanız , size ve bütçenize en uygun teklifi almak için ‘’Ücretsiz Teklif Al ‘’ formunu doldurarak DüğünBuketi destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Olanakları

Dalia, 1. sınıf kağıt kullanımı ve basımı, alanında uzman çalışanları,özel tasarım temalı ,kaligrafik davetiye şeçenekleri ve müşteri memnuniyetiyle öne çıkıyor. Şeçtiğiniz tasarım düğün davetiyesi fiyatı içinde zarf ve aksesuar fiyatı dahil ediliyor.

Yalnızca düğün davetiyesiyle sınırlı kalmayan firma, sünnet ,nişan davetiyesi, masa kartı, menü kartı basımı gibi hizmetler veriyor. Firmanın deneyimli ve alanında uzman çalışanları, düğün konseptinizi ve hayallerinizi dinleyerek size en uygun modelleri buluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Sarıyer mevkiinde merkezi bir konumda bulunan Dalia Davetiye,  ulaşımı oldukça kolay mevkisiyle de tercih sebebi oluyor. Sarıyer merkezden özel aracınızla 5 dakika süren firmaya 29C, 29D, 42 M otobüsleri ile de gidilebiliyor. Taksi, otobüs, dolmuş seçenekleri ile farklı lokasyonlardan ulaşmak oldukça kolay olan mekanın açık adresi ise şöyle:

Daire: 5, Merkez, Sarıyer, İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Türkiye'nin tüm illerine hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Masa kartı, menü kartı ve düğün, nişan, sünnet davetiyesi basımı gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ücretsiz kargo ve kaligrafik davetiye avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Zarfsız bir şekilde hazır davetiyeler ve kargosu başlangıç paketi içeriğinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Zarflı kişiye özel tasarım davetiyelerle nakliyatları her şey dahil paket içeriğinde yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Tasarım ve tema ile davetiye yazısı kişiye göre değişebiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3-5 gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Dalia Davetiye düğün fiyatları ne kadar?

Dalia Davetiye düğün fiyatları Dalia Davetiye düğün fiyatları Dalia Davetiye organizasyon fiyatları ise 2 - 4 TL arasında değişmektedir.

Dalia Davetiye Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Dalia Davetiye

Yorum yaz