Ankara Dafne Hotel Weddings

Otel düğünleri diğer düğünlere göre en özel seçeneklerinizden bir tanesidir. Kendinizi bir salonda prenses gibi hissetmek isterseniz sizlere tavsiyemiz otelde düğün yapmanızdan yana olacaktır. Dafne Hotel Weddings, Ankara ve çevresinde yaşayanlar için önerebileceğimiz seçeneklerden bir tanesidir. Düğün, nişan, kına gecesi gibi davetlerinizin her biri için Dafne Hotel Weddings bütün imkanlarını kullanarak sizlerin yanında olur. Düğün kelimesi bile evlenmek üzere olan çiftlerin içini kıpır kıpır etmeye yeter. Neden en güzeli sizinki olmasın o zaman? Balo salonunun dışında minik bahçesi ve restoranı ile de hizmet veren hotel her türlü davetiniz için sizlerle birlikte. Profesyonel hizmet almak kalitenin farkını yaşamak isteyenler Dafne Hotel Weddings’in kendilerine sunduğu fırsatları kaçırmamalı deriz.

Otelde Düğün Düzenlerken

Otel düğünü düzenlemenin sizler için pek çok avantajı olacaktır. Dafne Hotel Weddings gibi deneyimli oteller bütün isteklerinizi kusursuz bir şekilde düzenleyerek düğün gününüzün mükemmel biçimde akmasını sağlar. Yaz kış fark etmeden yılın dilediğiniz her döneminde Dafne Hotel Weddings’te düğününüzü yapabilirsiniz. Hayallerinizin ötesinde bir düğün için Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan otelin size sundukları tahmin ettiğinizden de fazlası olacak. Otel düğünün en önemli artılarından bir tanesi de şehir dışından gelen konuklarınız için konaklama şansı olmasıdır. Düğün ve konaklamanın aynı bölgede olması konuklarınızın da ulaşım sorunu yaşamasını, o gün başka bir telaşın ortaya çıkmasını engeller.

Otelde Düğün Fiyatları Nasıldır?

Otelde düğün düzenlemek isteyenler fiyatlar konusunda merak içerisinde olabilirler. Düğün fiyatlarını belirleyen her zaman olduğu gibi çiftlerin talepleridir. Kokteyl tarzı bir düğün düzenlemek isterseniz daha düşük bir bütçe ile düğününüzü hazırlayabilirsiniz. Yemekli düğünlerde fiyatlarda yukarı doğru çıkacaktır. Yemek menüsü ne kadar zengin olursa fiyat da yükselir. Dafne Hotel Weddings sizlere catering hizmeti de verecektir. Böylece düğün paketi fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Düğün öncesi kına gecesini de aynı yerde düzenlemek isterseniz kına paketi dahil bir fiyat alabilirsiniz. Kişi başına alacağınız fiyata göre ve davetli listenizdeki sayıya bakarak bütçe çıkartabilirsiniz. Paket fiyatlar hakkında bilgi alırken süsleme, masa dizaynı, fotoğrafçı ve diğer hizmetler hakkında da bilgi almanızı öneririz.

Nasıl Gidilir?

Dafne Hotel Wedding kelimenin tam anlamıyla Ankara’nın göbeğinde yer alır. Ulaşım sorunu yaşamak istemeyenler için mükemmel bir lokasyondur. Adres olarak Çiğdem Mh. 1545 Sk. No:7 Çankaya’dadır. Nasıl gidilir sorusu da oldukça basit bir şekilde yanıtlanabilir. Her türlü toplu taşıma aracı ile bölgeye rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Otelin kendisine ait otoparkının bulunması da özel araçları ile geleceklerin park sorunu yaşamasını engeller. Sizler ve konuklarınız için farklı ulaşım alternatiflerinin kullanılabileceği bir adrestir.

Dafne Hotel Weddings’te Diğer Organizasyonlar

Dafne Hotel Weddings nişan, sünnet, bayi toplantısı, mezuniyet balosu gibi diğer organizasyon türleri için de sizlere hizmet verir. İhtiyacınız ne olursa olsun en uygun seçenekler ve profesyonel bakış açısı ile davetlerinizi düzenleyebilirsiniz. Çocuklarınız mezun olduğunda, sünnet törenlerinizde, kalabalık organizasyonlarda Dafne Hotel Weddings’in açık ve kapalı mekan seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz bir organizasyon firması ile çalışarak bütün hazırlık sürecini daha az yorularak tamamlayabilirsiniz.

Seçmek İçin Nedenleriniz?

Dafne Hotel Weddings’in kolay ulaşılabilir bir konumda olması seçiminizi bu yönde kullanmanız için önemli nedenlerden bir tanesi. Ayrıca davet düzenleme konusundaki tecrübesi bir başka artısı. Konaklama imkanının da olması sizin için önemli bir ayrıntı olabilir. Kendisine ait otoparkının bulunması araç park sorunu yaşanmasını engeller. Menüde değişiklik yapabilir, öncesinde menü tadımı ile misafirlerinize ikram edeceğiniz yemeklerin lezzetine bakabilirsiniz. Çocuk, vegan, vejetaryen misafirleriniz için özel menülerde hazırlatabilirsiniz.

Sitemiz aracılığıyla Dafne Hotel Weddings’ten fiyat teklifi alabilir, indirimlerden yararlanabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi sahibi olarak bütçe planlamanızı yapabilirsiniz. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi de bizimle paylaşmayı unutmayın.

Dafne Hotel Özellikleri

 • Otel Türü: 3* ve altı
 • Paket Başlangıç Fiyatı: 30-50 TL
 • Açık Alan Kapasitesi: 100'den az
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 250-500
 • Yemekli Kapasitesi: 250-500
 • Kokteyl Kapasitesi: 250-500
 • Konaklama Kapasitesi: 100'den az
 • Otopark Kapasitesi: 500-750
 • Firmanın İzin Verdiği Dış Hizmetler: Organizasyon Firması
 • Mekan Özellikleri: Açık Mekan, Kapalı Mekan, Yüksek Tavan, Kolonsuz Salon, Çim Alan
 • Manzara: Şehir
 • Lokasyon: Şehir Merkezi
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, After Party, Engelli Girişi, Vale,, Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına

Sırala

 1. Avatar
  tilbe
  Puan

  kusursuz bir otel düğünüydü teşekkür edeiyorum herşey istediğimiz gibi oldu gerçektn herkese tavsiye ediyorum burayı 💪🏻✌👍😍💕

Yorum yaz