Ankara Çukurağa Sofrası

Son yılların yükselen trendlerinden bir tanesi düğün yapmadan nikah sonrasında yakın arkadaşların ve ailenin davetli olduğu küçük bir organizasyon düzenlemek. Bakıldığı zaman nikah sonrası yemek düzenlemek düğün organizasyonu yapmaktan çok daha ekonomik ve pratik. Ankara sınırlarında yaşıyorsanız Çankaya ilçesinde bulunan Çukurağa Sofrası nikah sonrası yemek düzenlemek için alternatiflerinizden birisi olabilir. Merkezi lokasyonu ile dikkat çeken Çukurağa Sofrası kalitesi ve güler yüzlü personeli ile dikkat çekiyor. Nikah sonrasında yemek düzenlemek isteyenler de en az bir düğün kadar keyifli zamanlar geçirme şansına sahipler.

Nikah Sonrası Yemek İçin İpuçları

Nikah sonrası yemek düzenlemek istiyorsanız bazı ipuçlarına ihtiyaçlarınız olacak. Öncelikle nikah gününüzü seçtiğiniz zaman yemek vereceğiniz mekanı da ayarlamanız gerekir. Geç kalırsanız mekan bulmakta da zorlanabilirsiniz. Tabi nikah ve yemek farklı tarihlerde düzenlenecekse yemek günü için öncesinde ayarlama yapmak şarttır. Ayrıca kişi sayını da doğru belirlemeniz gerekir. Mekanla görüşme yaparken öncesinde size sunduklarını açık bir şekilde netleştirin gerekirse menü için tadım isteyin.

Çukurağa Sofrası hem servis kalitesi hem de günümüz şartlarına göre değişen servis ve yiyecek kalitesi ile farkını ortaya koyarak sizlerin bu özel gününü en güzel şekilde geçirmenize yardımcı olacaktır. Mevsime göre mekan seçimi yemeğin daha keyifli geçmesini sağlar. Çukurağa Sofrası hem açık hem de kapalı mekanları ile dört mevsim uygun olan işletmelerden bir tanesidir. Kendiniz için en uygun seçeneği bütün isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra tespit edebilirsiniz. Nikah sonrası yemek daveti için de konuklarınızın ve sizin genel tarzına uygunluk büyük önem taşır.

Yemek Fiyatlarının Belirlenmesi

Tıpkı düğünlerde olduğu gibi nikah sonrası yemek düzenleyeceğiniz zaman da fiyatların belirlenmesinde seçeceğiniz menülerin etkili olacağını aklınızdan çıkartmayın. Yemek verilirken çoğunlukla başlangıç, ara sıcak, ana yemek, salata ve içecek şeklinde bir menü hazırlanır. Yemekli menülerin fiyatları bu içeriğe göre şekillenir. Çukurağa Sofrası kokteyl değil daha çok yemek menüsü şeklinde hizmet verir. Mekanın menüsü kokteyl düzenlemeye uygun değildir. Mekanın kendi mutfağı ve servisi olduğu için catering firmasından hizmet almak mümkün değildir. Çukurağa Sofrası kebap ve geleneksel meze çeşitlerine menüsünde yer veren bir işletme.

Sadece Düğün Değil

Sadece düğün değil her türlü organizasyon için Çukurağa Sofrası size hizmet vermek için kapılarını açıyor. Organizasyon düzenlemeden önce mekanda gerekli süslemeleri yapabilirsiniz. Böylece seçtiğiniz mekan düzenleyeceğiniz etkinliğin havasına uygun bir hale gelir. Çukurağa Sofrası nikah sonrası yemek düzenleyebileceğiniz bir işletme olduğu gibi mezuniyet, bayi toplantısı gibi çok sayıda davetlinin olacağı organizasyonlar için de uygundur. Sizler dostlarınız, arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile keyifli vakitler geçirirken Çukurağa Sofrası da en özenli hizmetini gösterecektir. Hazırlık aşamalarını organizasyon firması ile de planlayabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Çukurağa Sofrası, Ankara’nın merkezi destinasyonlarından birisinde yer alır. Hem siz hem de konuklarınız için nasıl gidilir sorusunu da yanıtlamaya çalışalım. Adres olarak Bosna Hersek Cad. No: 22/C Emek – Çankaya bölgesinde bulunan Çukurağa Safrası’na toplu ulaşım araçları, taksi, özel otomobil gibi seçenekleri kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Unutmadan mekanın tek şubesinin bu adreste olduğunu ve sadece belgeli ürünleri kullandığını da ekleyelim.

Çukurağa Sofrası’nı Seçmeniz İçin Nedeniniz Çok

Ankara ve geleneksel mutfak denilince akla ilk gelen isimlerden birisi olan Çukurağa Sofrası’nı seçmeniz için birden fazla nedeniniz var. Öncelikle mekanın ününün il sınırları dışına taşmış olduğunu bilmeniz gerekebilir. Lezzet konusunda ise hiç kuşku duymanıza gerek yok. Kolay ulaşılabilen bir konumda olması da sizin için büyük bir avantaj yaratacaktır. Organizasyon düzenleme konusundaki deneyimi ile Çukurağa Sofrası bütün davetlerinizin en güzel şekilde geçmesini sağlayacaktır.

Nikah sonrası yemek düzenlemek için sitemizden Çukurağa Sofrası için fiyat teklifi alabilir, indirimler ve kampanyalar dahilinde en uygun seçeneği değerlendirebilirsiniz. Mekan hakkındaki yorumlarınızı ve görüşlerinizi de bizimle paylaşmayı unutmayın.

Sırala

  1. Avatar
    PELİN
    Puan

    Nikahımızdan sonra yemeğimizi burada düzenledik. Fiyatları makul, menüsü zengin ve çok güzel bir mekan. Çok memnun kaldık.

Yorum yaz