İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
200
Min
600
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
600
Max
Otopark
250
Araç

Süslemeler & Ekstralar

 • Bindallı / kaftan kiralama ve satış
 • Davul şov
 • Hint kınası
 • Kına / nedime ekibi
 • Kına mumu
 • Kına seti
 • Kına tacı
 • Kına tagı
 • Kına tahtı kiralama
 • Kına tepsisi
 • Oryantal / zenne şov
 • Semazen
 • Yer minderi

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Sahil kenarı
 • Engelliye uygun giriş
 • Kır bahçesi
 • Orman Içinde
 • Şehir dışında
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Tarihi mekan
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale

Çubuklu Hayal Kahvesi Hakkında

Tarihi bir mekanda, eşine az rastlanır bir atmosferde kına gecesi düzenlemek her gelinin isteyeceği bir şeydir. İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan Çubuklu Hayal Kahvesi, muhteşem bir boğaz manzarasının eşliğinde, tarihi bir mekanda kına gecesi fırsatı sunan bir yer. Tecrübeli ekibiyle kusursuz bir kına gecesi düzenleyebilen mekan, sunduğu hizmetler, eğlence olanakları ve uygun fiyatlarıyla beğeni toplayan mekan, son dönemlerde kına gecesi yapmak isteyen kişilerce sıklıkla tercih ediliyor. Çubuklu Hayal Kahvesi kına gecesi fiyatları kişi başı 100-150 TL arasında değişiyor.

Özellikleri

Çubuklu Hayal Bahçesi’nin kendine has ve oldukça güzel bir atmosferi bulunuyor. Bunu sağlayan şeyse mekanın tarihi yapısı ve sahip olduğu boğaz manzarası. Salonun davet alanlarından biri olan açık davet alanı deniz ve doğa manzarasına sahip ve yemekli etkinliklerde 600 kişiye kadar ağırlayabiliyor. Beykoz ilçesinde tarihi bir taş salonu olan kapalı davet salonuysa, 250-500 kişi arasında bir kapasiteye sahip. Atmosferi ve yüksek kapasitesi sayesinde Çubuklu, kına gecesi için oldukça ideal.

Mekanın oldukça güzel ve kendine has bir dekorasyonu bulunuyor. Yuvarlak masaların kullanıldığı salonda, masa örtüleri genelde kırmızı ve beyaz renklerde ama çiftlerin isteğine göre bu renkler değişebiliyor. Salonun sahip olduğu ışık sistemleri sayesinde tarihi taş salonda, kına tahtı üzerinde oldukça güzel ve eşine az rastlanır bir türden atmosfer yaratılabiliyor.

Çubuklu Hayal Kahvesi Kına Gecesi Fiyatları

Çubuklu Hayal Kahvesi, sahip olduğu imkanlar ve atmosferine rağmen, oldukça uygun fiyatlara sahip olan bir mekan. Çubuklu Hayal Kahvesi hafta içi kına gecesi fiyatları 100TL’den başlarken, hafta sonu fiyatı 150 TL’ye kadar çıkabiliyor. Kokteyllerse 100-150 TL arasındadır. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden teklif alabilirsiniz.

Olanakları

Çubuklu Hayal Kahvesi, kına gecelerinin eksiksiz bir şekilde geçmesi için her türlü imkanı sizlere sağlıyor. Kına tepsisi, kına seti, kına tacı, kına tagı, kına mumu, kına tahtı, semazen, yer minderi, Hint kınası, kına ve nedime ekibi gibi ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılayan salon, organizasyon sorumlularıyla da kına gecenizi en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Böylece ortaya tam hayalinizi kurduğunuz, her şeyin tam olduğu kusursuz bir kına gecesi çıkıyor!

Mekanın zengin bir menü listesi bulunuyor. Oldukça lezzetli yemeklerin bulunduğu bu menülerde tadım ve değişiklik yapabiliyorsunuz. Bu sayede istediğiniz menüyü ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca salonun uzman bir fotoğraf çekim ekibi de bulunmakta.

Kına gecelerin olmazsa olmazlarından olan şeylerden biri de eğlencedir. Çubuklu Hayal Kahvesi, kına gecenize eğlence katacak orkestra, müzisyen, oryantal ve zenne gibi şeyleri sizler için temin edebiliyor veya davul şov gibi şeyleri sizler için düzenleyebiliyor! Böylece harika bir manzaranın eşliğinde, eşine az rastlanır bir atmosferde kusursuz ve kusursuz olduğu kadar da eğlenceli kına geceleri ortaya çıkıyor!

Eşine az rastlanır bir kına düğünü deneyimi yaşatan Çubuklu Hayal Kahvesi’nde; boğazda düğün, nişan, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar, galalar, davetler ve resepsiyonlar gibi organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Çubuklu Hayal Kahvesi’ne Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan salona Barbaros Caddesi üzerinde, Paşabahçe Mahallesine giderek ulaşmak mümkün. Toplu taşıma kullanmak isteyen kişilerse 11H, 121A, 135A, 15BK, 15F gibi otobüs hatlarını ya da İstinye-Çubuklu vapurunu kullanabilirler.

Paşabahçe, Barbaros Cd. No:18, 34800 Beykoz/İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan herhangi bir hizmet temin edilemiyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar, galalar, davetler ve resepsiyonlar

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Oryantal/zenne şov, semazen, davul şovu

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi ses,sahne ve ışık hizmetleri, masa ve sandalye süslemeyi ve servis hizmetini ve elemanını içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketi, oryantal/zenne şovu, organizasyon sorumlusu, orkestra ve kına setini içeriyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

İki adet davet alanı bulunuyor. Bu alanlardan biri olan açık davet alanı yemekli etkinliklerde 600 kişiye kadar ağırlayabiliyor ve deniz manzaralı. Kapalı davet alanıysa tarihi bir taş salon ve 250-500 arası bir kapasiteye sahip.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Salon orkestra ve müzisyen temin edebiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menüsü, çocuk menüsü, kırmızı ve beyaz et menüsü

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekan oldukça hoş bir tasarıma sahip. Kapalı davet alanının tarihi bir taş salon olması, ışıklandırmayla beraber oldukça hoş bir atmosfer yaratıyor. Açık davet alanıysa deniz manzaralı. Yuvarlak masaların kullanıldığı salonda örtüler genelde kırmızı ve beyaz renklerinde ama çiftlerin isteğine göre bu renkler değişebiliyor.

Çubuklu Hayal Kahvesi kına gecesi fiyatları ne kadar?

Çubuklu Hayal Kahvesi kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Çubuklu Hayal Kahvesi kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Çubuklu Hayal Kahvesi Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Çubuklu Hayal Kahvesi açık alan kapasitesi 200 - 600 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz