Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
400 ₺
Her Şey Dahil Paket
400 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Mekanda prova
Grup dans dersi
Kişiye özel program
Koreografi çalışması
Özel ders
Özel şov

Crystals Dance & Organization Hakkında

Düğün dans kursları arasında cazip bir seçenek olan Crystals Dance & Organization çeşitli dans eğitimi seçeneği sunuyor. Çiftler en özel gününü göz alıcı bir düğün dansı ile unutulmaz hale getirmek istiyor. Günümüz düğün davetlerinin vazgeçilmez bir parçası olan düğün dansı kursları fiyatları 400-600 TL bandından başlıyor. Dans dersleri istediğiniz dansın türüne göre bireysel, çift ya da grup olarak sağlanabiliyor. Konak, İzmir lokasyonunda bulunan dans kursu bulunduğu merkezi konum ile de çiftlerin ilgisini çekiyor.

Dans Kursunun Özellikleri

Crystals Dance Academy çiftlere düğün dansı seçenekleri için birçok çeşit sunuyor. Dans dersleri, alanında oldukça profesyonel ve deneyimli eğitmen kadrosu tarafından veriliyor. Sunduğu dans eğitimleri arasında Düğün dansı, Tango, Harmandalı, Salsa, Bachata, Cha-cha, Modern dans bulunuyor. Crystals Dance Academy başka hizmetler de sunuyor. Bireysel ve eşli egzersizlerle desteklenerek sorumluluk ve kendine güven duygularının geliştiği Çocuk Yogası hizmeti veriyor. Bir diğer dikkat çekici hizmet ise mutlu bir hamilelik ve psikolojik rahatlama için başvurulan Hamile Yogası oluyor.

Crystals Dance & Organization Düğün Dans Kursu Fiyatları

Crystals Dance & Organization düğün dans kursu  fiyatları ders türü, ders sayısı ve kişi sayısına göre değişiyor. Dans eğitimi fiyatları 400TL-600TL bandından başlayarak bireysel ya da grup olarak değerlendiriliyor. Siz de düğün dansı kursu için ayrıcalıklardan faydalanmak ve daha detaylı fiyat bilgisi öğrenmek için sayfanın sağında bulunan “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Crystals Dance Academy kişiye özel düğün dansı koreografisi imkanı sunuyor. Bu olanakla birlikte düğün dansı kursları arasında büyük bir artı kazanıyor. Sunulan diğer hizmetler arasında mekanda prova da bulunuyor. Düğün gününüzde bir aksaklıkla karşılaşmamanız adına, çiftlere düğün alanında Gelinlik ve Damatlık giydikleri halleriyle son provalarını yapma imkanı sağlanıyor. Düğün Dansı, Latin Dans, Modern Dans ve daha birçok dans eğitimi veriliyor.

Nerede? Nasıl Gidilir?

İzmir Konak ilçesindeki dans kursu Alsancak-Kordon çimlerine sadece birkaç metrelik uzaklığıyla, merkezi ve aktif bir lokasyonda olması insanların tercih sebeplerinin içinde bulunuyor. Toplu taşıma kullanmayı tercih edenler için 253, 691 ve 921 numaralı otobüslerle İzmir’de şehir içi ulaşım kullanılarak gidilebiliyor. Aynı zamanda alternatif diğer ulaşım yöntemlerinde Konak Tramvayı, Alsancak-Karşıyaka feribotu, Menemen-Cumaovası İzban hattı bulunuyor.

Crystals Dance & Organization Adres Bilgisi: 1476 Sok. No:152 Kıbrıs Şehitleri Cad. Aksoy Plaza/AVM Kat 1 No: 101 Alsancak/İZMİR.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Çocuk yogası ve hamile yogası imkanları da bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçilebiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kişiye özel düğün dansı koreografisi hazırlama avantajı veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde mekanda prova, kişiye özel düğün dansı koreografisi imkanı sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette alanında deneyimli eğitmenlerden bireysel dersler alma imkanı veriliyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Düğün dansı, Latin Dansı, Modern dans temalarında çeşitli dans eğitimleri veriliyor.

Crystals Dance & Organization düğün fiyatları ne kadar?

Crystals Dance & Organization düğün fiyatları Crystals Dance & Organization düğün fiyatları Crystals Dance & Organization organizasyon fiyatları ise 400 - 400 TL arasında değişmektedir.

Crystals Dance & Organization Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Crystals Dance & Organization

Yorum yaz