Cousin Kına Davet

İstanbul Ataşehir’de eşsiz kına gecesi organizasyonlarına imza atabileceğiniz şık bir mekan alternatifine sahipsiniz: Cousin Kına Davet! Cousin Kına Davet, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışı ve eşsiz konseptleriyle siz değerli çiftlere hizmet vermek için bekliyor. Geleneksel ya da modern tarzda düzenleyeceğiniz tüm kına organizasyonlarınız için Cousin’i gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bu muhteşem mekanda eğlencesi bir an olsun eksik olmayan bir organizasyon için Cousin Kına Davet’in profesyonel organizasyon ekibine güvenebilirsiniz.

En Güzel Kına Organizasyonları İçin

Cousin Kına Davet, merkezi konumu ve şık mimarisi ile dikkat çeken muhteşem bir kına gecesi mekanı olarak öne çıkıyor. Yüksek tavanlı, ferah ve geniş davet alanında 200 kişiye kadar misafirinizi ağırlayabilirsiniz. Samimi organizasyonların vazgeçilmez adresi olarak İstanbul Ataşehir’in en çok tercih edilen mekanları arasında yer alan Cousin, kına organizasyonlarına özel sağladığı eşsiz paketleriyle de adından övgüyle söz ettiriyor. Eksiksiz bir kına organizasyonu için ihtiyaç duyabileceğiniz her ayrıntıyı bu güzel mekandan temin edebiliyorsunuz. Diğer davet türlerine göre çok daha fazla emek ve organizasyon gerektiren kına gecelerinde bu deneyimli ekibe güvenebilirsiniz.

Cousin Kına Davet, kına gecesi organizasyonlarınıza özel olarak sizlere organizasyon sorumlusu hizmeti sunuyor. Kına gecesi organizasyonunuzun A’dan Z’ye tüm akışını organizasyon sorumlusu ile birlikte planlayabilirsiniz. Cousin Restaurant’ta organizasyonlarınızın her ayrıntısı sizin hayallerinize göre şekilleniyor. Aklınızdaki mekan dekorasyonunu organizasyon sorumlusuna iletebilir, böylece hayallerinizdeki mekanda muhteşem bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Mekan dekorasyonuna dilediğiniz ekleme ve çıkarmaları yapabilirsiniz. Gece boyu çalmasını istediğiniz kına şarkılarının bir listesini oluşturarak organizasyon sorumlusu aracılığıyla orkestra ekibine iletebilirsiniz. Böylece gecenin eğlence akışı kendiniz belirleyebilirsiniz. Önceden tüm ayrıntıları planlanmış bir organizasyon gerçekleştireceğiniz için gece boyu herhangi bir sürprizle karşılaşmadan yalnızca eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Avantajlı Kına Paketleri

Cousin Kına Davet, kına paket içerikleri ile de İstanbullu çiftlerden tam puan alıyor. Her bütçeye uygun olarak hazırladıkları farklı kına paketi seçenekleri ile Anadolu Yakası’nın en çok tercih edilen kına mekanları arasında yer alıyor. Bu muhteşem mekanın kına paketleri içerisinde neler yok ki? Gecenin başında kına kızının çıkışından kına yakma merasimine kadar tüm ihtiyaçlarınız, davul şovları ve isteğinize bağlı olarak oryantal veya zenne dansları ile eğlenceli bir gece sizleri bekliyor. Kına kızının çıkışı günümüzde birbirinden güzel kareografilerle adeta görsel bir şölene dönüşüyor. Bu kına çıkış merasiminizi çok daha eğlenceli bir hale getirecek olan kına ekibi Cousin Restaurant’ın siz değerli çiftlere sunduğu hizmetler arasında bulunuyor. Gelin hanım için birbirinden güzel kaftan ve bindallı modelleri de yine mekanda temin edebileceğiniz diğer ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Yalnızca gelin hanım için değil, gelin hanımın nedimelerine özel olarak hazırlanan kaftan ve bindallılar da kına organizasyonunuza renk katacak diğer ayrıntılar arasında bulunuyor.

Kına yakma merasiminiz için özel olarak süslenmiş kına takımı, kına mumları ve el gülleri de yine Cousin Kına Davet’in dopdolu kına paketleri arasında yer alıyor. Son dönemlerin kına trendlerinde arasında yerini alan rengarenk şov için gerekli malzemeler de yine mekan bünyesinde temin edilebiliyor. Kına organizasyonlarının olmazsa olmazı kına müzikleri için orkestra ve DJ hizmeti de gecenize eğlence katıyor. Organizasyona gelen misafirlerinizi karşılama esnasında lokum ikramı sunuluyor. Yine gece boyunca seçeceğiniz kokteyl paketleri ve ikram servisleri ile tüm davetlilerinizin organizasyondan memnun ayrılacağına emin olabilirsiniz. Bu muhteşem mekanın ayrıcalıklarından yararlanmak için siz de acele edin!

Cousin Kına Davet Nerededir? Nasıl Gidilir?

Cousin Kına Davet, İstanbul Anadolu Yakası’nın merkezi ilçelerinden Ataşehir’de hizmet veriyor. Bu muhteşem mekana İstanbul’un dört bir yanından toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçları ile gelecek olan misafirleriniz için ise mekanın açık adresi şöyle:

Atatürk Mahallesi, Meriç Cd. Botanik Çarşı 30/7, 34758 Ataşehir / İstanbul

Yorum yaz