Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Coşkun Turgut Hakkında

Genç ve dinamik bir ekip ile her türlü özel gün için hizmet veren Coşkun Turgut düğün fotoğrafçısı, Ankara Çankaya ilçesinde konumlanıyor. Çiftlerin nişan, düğün, nikah gibi özel günlerinde her anlarını fotoğraflayan ekip, unutulmayacak kareler yakalıyorlar. Sadece düğün ve benzere etkinlikler, organizasyonlar için değil isteğe bağlı olarak her türlü özel gün için dış çekim hizmeti veriyor. Firmanın sunduğu fiyatları ortalama 1000 TL'den başlamaktadır.

Düğün Fotoğrafçısı Olanakları

Yapılan çekimlerin orijinal kopya teslimini yapma olanağı sunan Coşkun Turgut düğün fotoğrafçısı, genç, dinamik ve profesyonel ekip temin etmesiyle, özel gününüzün her anının kaydedilmesini sağlıyor. Hem video kayıt hem de fotoğraf çekimi yapan ekip, şehir dışı ve yurt dışı hizmet olanağıyla da sektörde öne çıkıyor. Dış çekim alanında başarısını kanıtlamış olan fotoğrafçılık, Çankaya’da ismi duyurmuş, kaliteli işler sunan bir yer olarak biliniyor.

Coşkun Turgut Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Bulunduğu sektör içerisinde bütçe dostu fiyatları ile bir adım öne çıkan Coşkun Turgut dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, çiftlerin özel günlerindeki özel yardımcıları oluyor. Standart fotoğraf çekimi paket fiyatları 1.000 TL’den açılıyor. Her şey dahil düğün paketi fiyatları da 1.500 TL olarak belirleniyor. Teslim süresi 2 haftayı bulan albümler için düğününüzden veya organizasyonlarınızdan 1 hafta önce iletişime geçmiş olmanız gerekiyor. Siz de fiyatlar ve ekstra bilgiler için ücretsiz bir şekilde formu doldurmanız yeterli oluyor.

Yapılan Çekim Türleri ve Hizmetleri

Hayatın her anında hatırlanması istenen duygu dolu özel günlerde destekçiniz olan Coşkun Turgut düğün fotoğrafçısı çekim yaptığı her anı en güzel formuna ulaştırıyor. Düğün belgeseli, düşün hikayesi ve düğün klibi ile her anınızı daha sonradan seyretme şansınız oluyor. Düğününüz için save the date fotoğraflarının çekilmesinin yanı sıra düğün sonrasında devam eden trashday çekimleri de ekip tarafından yapılıyor. Ayrıca katalog çekimi, isteğe göre konsept çekimler ve nişan çekimi için de anlaşma yapılabiliyor.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermeye devam eden Coşkun Turgut düğün fotoğrafçısı, konum olarak merkezi bir yerde bulunuyor. Çeşitli şehir içi ulaşım araçlarıyla gidilebilen yerlere, özel aracınız varsa o şekilde de ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Mekanın açık adresi;

Tahran Caddesi, No: 25/4, Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Türkiye'nin her ilçesine hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Katalog çekimi ve konsept çekim.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı ve yurt dışı çekim olanağı bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün klibi, trashday ve dış mekan çekimi bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Orijinal kopya teslimi, ekip temini ve albüm hizmetleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerin isteğine bağlı oluşturulacak konseptlerde çekim yapılabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 haftada teslim ediliyor.

Coşkun Turgut düğün fiyatları ne kadar?

Coşkun Turgut düğün fiyatları Coşkun Turgut düğün fiyatları Coşkun Turgut organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Coşkun Turgut Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Coşkun Turgut

Yorum yaz