Düğün Yemeği için Catering Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı

Coşkun Lezzet Catering Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Eyüp konumunda bulunan Coşkun Lezzet Catering sunduğu hizmetlerle beğeni toplamaya devam ediyor. İstanbul catering firmaları kategorisinde başarısını ispatlayan firma düğün yemeği konusunda süregelen yıllar boyunca edindiği tecrübeleri tabaklarına yansıtıyor. Lezzet Catering'in düğün yemeği fiyatları ise başlangıç paketi kapsamında 1000 TL olarak sunuluyor.

Firma Hizmetleri

Lezzet Catering başta düğün yemeği organizasyonu olmak üzere birçok alanda sunumlarıyla göz kamaştırıyor. Güler yüz ve empati seviyesi üst sınırlarda olan firma hizmetleriyle hafızalarda kalıyor.

Kaliteli malzemelerin profesyonel aşçılarla buluşması sonucu ortaya çıkan lezzetler hijyen kurallarına uygun şekilde sunuma hazır hale getiriliyor.

Gelişen teknoloji ve değişen arzulara hizmet sunan firma hayatlara sağladığı kolaylık ile öne çıkıyor.

Coşkun Lezzet Catering Düğün Yemeği Fiyatları

Birbirinden güzel tatların bir araya gelmesiyle oluşan düğün yemeği menüsünü hizmete sunan firma fiyatlarını kişi sayısına göre belirliyor. 1000 TL’den başlayan başlangıç paketi catering fiyatları hizmet içeriğine göre şekil alıyor.

Her şey dahil fiyatta 5000 TL olan paket içeriğiyle öne çıkan firma eksiksiz bir hizmet sunuyor.

Değişkenlik gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Lezzet Catering düğün yemeği hizmeti dışında; özel davetlerinizde, partilerinizde, kurumsal etkinliklerinizde kokteyllerinizde hizmet sunuyor.

Ayrıca sünnet düğünü, nişan ve söz, kına gecesi gibi organizasyonlarınızda hizmet sunarken DJ hizmeti, servis elemanı hizmetleriyle de biliniyor.

Davet öncesi tanışma randevusu ayarlayan firma her detayı ince ince işliyor. Ve arzularınıza göre yeniden düzenleyerek beğeninize sunuyor. Davet süreci boyunca tarafınıza organizasyon sorumlusu atayan Lezzet Catering eksiksiz bir davet yaşamanızı garantiliyor.

Daha çok Türk mutfağı lezzetlerini damaklarda bırakan firma kırmızı ve beyaz etin tatlarını harmanlayarak sunuyor. Ayrıca diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen seçenekleriyle de gönülleri kazanan firma her damak zevkine layıkıyla hizmet sunuyor.

Menüde değişiklik, şehir dışında hizmet ve ekipman sunan firmada dilediğiniz organizasyonları istediğiniz formatta gerçekleştirebiliyorsunuz.

1 hafta öncesinden iletişime geçtiğiniz firma maksimum 2000 kişiye kadar hizmet sunabiliyor.

Coşkun Lezzet Catering Nerededir?

İstanbul Eyüp lokasyonunda bulunan firmaya ulaşım oldukça kolay. Toplu taşıma araçlarının firma yakınlarına sefer düzenlemiş olması firmaya ulaşımı kolaylaştırıyor. Özel araçla da ulaşım sağlanan firmanın açık adresi ise şöyle;

Karadolap, Gülbahar Sokak No:35 /A 34065 Eyüpsultan / İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Catering hizmetinin yanı sıra Dj ve orkestra temini, mekan dekorasyonu, ses-sahne ve ışık hizmetleri gibi organizasyonlardan da yararlanabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta öncesinden firmayla iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi seçtiğiniz kokteyl, aperatif veya yemekli menü seçeneklerinden oluşuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketler kapsamında catering hizmetinin yanı sıra servis elemanı, organizasyon sorumlusu, menülerde değişiklik, talebe göre DJ ve müzik grubu temini gibi hizmetler yer alıyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Soğuk-sıcak mezeler, ara sıcaklar, aperatifler, börek, ordövr tabağı, kanepe gibi lezzetler bulunuyor. Ana yemek menüleri ise salata, çorba, pilav ve beyaz ya kırmızı et seçenekleriyle hazırlanıyor.

Coşkun Lezzet Catering düğün fiyatları ne kadar?

Coşkun Lezzet Catering düğün fiyatları Coşkun Lezzet Catering düğün fiyatları Coşkun Lezzet Catering organizasyon fiyatları ise 1000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Coşkun Lezzet Catering Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Coşkun Lezzet Catering

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Düğün yemeğimizi Coşkun Lezzet Catering hazırladı. Türk mutfağının birbirinden güzel lezzetlerini hizmetimize sunan ekip güler yüzü, ilgili tavırları ve mükemmel servisi ile harika bir düğün yaşattılar bize… Yemeklerden ve servisten memnun kalan misafirlerimiz kendi organizasyonları için firma ile anlaşmak istediler… Ekibe, aşçılara tek tek teşekkür ederiz… 🙂

Yorum yaz