Consept Car Hakkında

2011 yılında klasik araç kiralama hizmeti vermeye başlayan Consept Car, sektördeki 7. yılında Ankara düğünlerinde nostaljik hava estirmek isteyen çiftlerin rüyalarını gerçekleştirmeye devam ediyor. Düğün gününüzde siz de birbirinden klasik ve konforlu araçlarla çekildiğiniz fotoğraflarla albümleri süslemek ister misiniz? Birbirinden çeşitli araç modelleri ve şoför hizmetleriyle Consept Car, en özel gününüzde sizlere hizmet veriyor.

Gittikçe büyüyen araç filoları ile Ankara düğünlerine renk katarak, gelin ve damat adaylarına hayatları boyunca unutamayacakları güzel anılar yaşatıyorlar. Sizin sevincinize ortak olup, hayal ettiğiniz konseptte bir düğün yaşamanıza yardımcı ola firma, yalnızca düğün değil, aynı zamanda nişan, sünnet, dizi-film çekimi gibi organizasyonlarda da sizlere en kaliteli araç kiralama hizmetini sunuyor.

Düğünlerinde sıra dışı bir hava estirmek isteyen çiftler için, Ankara'nın bir numarası olarak sizlerin mutluluğunu tamamlamanın haklı gururunu yaşıyorlar. Firma hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve iletişime geçmek için sitemiz üzerinden bize ulaşmanız yeterli.

 

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Consept Car’dan klasik bir gelin arabası kiraladık.yoldan geçerken herkes bize bakıyordu.çok havalı gerçekten.şoförlü klasik gelin arabası düğünüzmüze renk kattı.sıradışı bir deneyimdi.çiftlere tavsiye ederiz.tesekkurler..

Yorum yaz