Club Aydınoğlu Hotel

Club Aydınoğlu Hotel ‘in şıklığı ve doğa manzarası sizlere havuzbaşında muhteşem bir düğün atmosferini yaratacak. Bu geniş davetli kapasitesine sahip davet alanı size birçok imkanı bir arada sunuyor. Farklı bütçelere uygun fiyatları ve organizasyon seçenekleri de bu imkanlar arasında. İstanbul Maltepe’de bulunan Club Aydınoğlu Hotel’de vereceğiniz bu davet doğa manzarasının hissettirdiği huzurun yanı sıra geniş alan hacmi ile sizlere doyasıya eğlenme imkanı sağlayacak.

Club Aydınoğlu Hotel’ in Yemekli Organizasyon Ve Kokteyl Fiyatları Nelerdir?

Yemekli/KokteylHafta İçiHafta Sonu
Ortalama Yemekli Fiyat80-100 TL85-100 TL
Ortalama Kokteyl Fiyat50-80 TL55-80 TL

Kına paketi , düğün paketi ve menü fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi için Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık hizmetlerini arayabilir, sizin için en uygun konsepti belirleyebilirsiniz. Ayrıca indirimlerden, fırsat paketlerinden ve avantajlı fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.

Club Aydınoğlu Hotel ‘in Mekan Özellikleri

Şehrin merkezinde yer alan Club Aydınoğlu Hotel doğa manzaralı olmakla birlikte tecrübeli ekibi ile sizlere rahatlıkla büyük bir organizasyon yapma fırsatı sunuyor. Otel evlenen çiftlere düğün gününde kullanmaları için 1 adet düğün odası da sağlıyor. Aynı zamanda Club Aydınoğlu açık hava alanı ve kapalıbalo salonu ile birlikte sizlere organizasyonlarınız için iki farklı alan seçeneği sunuyor. Alan kapasiteleri ise oldukça geniştir. Misafirleriniz ve sizler isterseniz davetiniz sonrası otelde konaklayabilirsiniz. Otelin alan kapasiteleri ise şu şekildedir:

MekanlarKişi Sayısı
Yemekli750-1000
Kokteyl1000-2000
Açık alan750-1000
Kapalı alan300-400
Konaklama150-200

Club Aydınoğlu Hotel’in Sağladığı Olanaklar Nelerdir?

Club Aydınoğlu Hotel sizlere özel birçok olanak sağlamaktadır. Tam anlamıyla sizlere ve misafirlerinize en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan firma organizasyonlarınızın en ince detayına kadar düşünmektedir. Üstün hizmet kalitesi ile birlikte tecrübeli ve yetenekli aşçıların sizler için hazırladığı yemekler de sizlere özel davetlerinizde eşlik etmektedir. İsteğiniz doğrultusunda mekan ve masa süsleride değişiklik gösterebilmektedir. En gözde süsleme renkleri mavi ve altın sarısı olmakla birlikte sizler için birçok farklı alternatifte bulunmaktadır. Mekanın sağladığı diğer olanaklar şu şekildedir :

 • Kolonsuz ve yüksek tavanlı kapalı balo salonu
 • Yemek servisi
 • Çocuklara ve vejetaryenlere özel menü seçeneği
 • Menü tadımı ve menü değişikliği imkanı
 • Işık,ses ve sahne hizmeti
 • Organizasyon sorumlusu getirme
 • After Party Alanı
 • Vale hizmeti
 • Engelli girişi
 • Düğün odası
 • Düğün odasına 2 kişilik yemek servisi
 • Düğün menü kartı
 • Gelin masası süslemesi
 • Girişte yakılacak volkanlar ve pasta volkanı

Club Aydınoğlu Hotel Ne Tür Organizasyonlara Hizmet Veriyor ?

Club Aydınoğlu kınanişansünnet düğünübayi toplantılarımezuniyet törenleri , baby shower, açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler gibi bir çok organizasyona ev sahipliği yapmaktadır.

Club Aydınoğlu Hotel’de Servis Ve Müzik Ne Zaman Sona Eriyor?

Organizasyonlarınızdaki servis hizmeti saat 24.00’da bitmektedir. Müzik ise saat 23.00’ da sona ermektedir.

Mekanın Kısıtlamaları Nelerdir?

Evcil hayvan girişi kabul edilmemektedir. Alkol servisi yoktur. Havai fişek ve benzeri şeyler kullanılmamaktadır.

Club Aydınoğlu Hotel’e Nasıl Gidilir?

Club Aydınoğlu Hotel Marmara Denizi'ne bakan sahil parkına 3 km uzaklıktadır.Bu otele minübüs, metro ve marmaray gibi toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşabililirsiniz.Özel aracınız ile de kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu otelin otopark ve vale hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Club Aydınoğlu Hotel’ in açık adresi :

İdealtepe Mahallesi , Namık Kemal Caddesi No:96 Maltepe/İstanbul

Dilerseniz Club Aydınoğlu Hotel’e ulaşım hakkında daha fazla bilgi almak için Düğün Buketi danışma hattını arayabilir ve adres bilgisi alabilirsiniz. Size uygun fiyat tekliflerini öğrenmek için ‘’teklif al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Yorum yaz