Club Avenue Düğün Hakkında

Şehrin ortasında ama Ankara’nın yoğunluğundan arınmış, yeşil ve mavi atmosferiyle masal gibi bir düğün yapmak ister misiniz? Club Avenue  Ankara’nın Çankaya ilçesinde sizleri bekliyor!

Ağaçlarla bezenmiş çevresi, yemyeşil çimenleri ile havuz başında geniş, ferah bir düğün yapmak isteyenler, bu açık mavi gökyüzünün altında hayallerinizi gereçekleştireceksiniz!

Havuzbaşında veya özel olarak tasarlanmış kapalı mekanında, kaliteli hizmetiyle düğün, kına gecesi, nişan, mezuniyet, şirket yemekleri gibi organizasyonlarda sizlere ev sahipliği yapan Club Avenue zarafetiyle büyülüyor.

Club Avenue Kaç Kişilik? Açık ve Kapalı Alan Kapasitesi Nedir?

Havuzbaşı veya kapalı salonunda size her türlü imkanı sağlayan organizasyonu ile en ufak bir pürüze bile maruz kalmayacağınız Club Avenue; açık alanda 1200 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor. Kapalı alanında ise bu sayı 250-300 kişidir.

Yemek menüsünü kişiye özel tasarlayan mekan, yemek organizasyonunu  600 kişilik, kokteyl organizasyonunu ise 1500 kişilik yapabiliyor. Ayrıca mekanın özel gruplar için açılmış yeni bir salonu ve bar bölümü bulunmaktadır. Geniş, sıcak ve misafirlerine hizmette sınırı olamayan bir mekan!

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Avenue, sizlere mekan ile ilgili tüm bilgilendirmeleri, rezervasyonları, özel istekleriniz ve yapmak istediğiniz etkinlik için gerekli her şeyi sağlayacaktır. Club Avenue düğün ve organizasyon detaylı adres bilgilerine ulaşmak için harita bölümünden yararlanabilirsiniz veya bizleri arayarak, ya da mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz. Avenue’nün yapacağınız rüya gibi düğün organizasyonunu yapmasını isterseniz, Çankaya’da hemen Uğur Mumcu Caddesi üzerinde mekanı bulabilirsiniz.

Özel aracınızla hareket etmek isterseniz Çankaya merkezden, Çankaya Müze Köşkü’nün karşısından Uğur Mumcu caddesine ilerlerseniz cadde üzerinde rahat bir şekilde adrese varmış olursunuz. Otobüs veya minibüs ile adrese gitmek isterseniz de ulaşımı rahat olan mekana, Seğmenler Parkı’nın önünden de geçen Çankaya caddesi üzerinden otobüs ve dolmuşlara binebilirsiniz.

Hayallerinizdeki Düğünü Gerçekleştirin

Club Avenue Düğün, tüm etkinliklerde, profesyonel ekibi ve göz kamaştırıcı mekanı ile unutulmayacak bir gece yaşatıyor. Şehrin ortasında, bu yoğunluktan uzak, yeşilin ve mavinin hakim olduğu şık bir ortamda düğününüzü gerçekleştiremek istemez misiniz? Konuklarınızın ve sizin, tıpkı hayallerinizdeki gibi o duru güzelliği yaşamasını sağlayan Avenue ile içiniz rahat olsun! Bu mutlu anınızda sizin hayal kırıklığına uğramanızı istemeyen Avenue organizasyon hizmetinizde! Mekanın bu doğal güzelliğinin dışında işinin bilincine sahip ekibi, sizin isteğinize uygun da hareket edebilecek eğitimli müzik grubu, kapalı salonunda veya açık alanda, havuz başında sağlanan kurulum ve o güzel beyaz masalar, kişiye özel menüsü, bu güzel günü ölümsüzleştirmek için uzman fotoğraf çekim ekibi ve bu çekimler için uygun doğal ortamlar ile etkinliğin kapasitesini artırıyor. Sizin isteklerinizi yerine getirmeyi bekliyorlar! Havuzbaşında veya kapalı salonunda da organizasyonu gerçekleştiren Club Avenue Düğün, ayrıca özel grup salonları ve barı ile de size yeni alanlar açıyor.

Hangi Organizasyonlarda Yanınızda?

Club Avenue Düğün gerçekleştirdiği organizasyonlar bünyesinde nikah, nişan, kına, sünnet, kokteyl, yılbaşı, doğum günü, mezuniyet organizasyonları, kongre, seminer, bayii toplantıları gibi etkinlikler gerçekleştiriyor. Fotoğraf ve kamera hizmeti sağlıyor, düğününüzü özel  çekim fotoğraflar ve video görüntüleriyle kalıcı hale getiriyor. Işıklandırma, lazer şovları, tüm görsel şovlar ile organizasyonu etkili kılıyor. Sizlerin isteklerini yerine getirmek için hizmette bulunuyor, hatta daha fazlasını sunuyor. Düğün fiyatları konusunda da sizleri bilgilendiriyor ve belinizi bükmeden, hayal kırıklığına uğratmadan tüm bu organizasyonları gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Tüm bunları iletişime geçerek öğrenebilir, sitedeki fotoğraf ve video görüntülerine bakarak fikir elde edebilirsiniz.

Hayallerinizdeki DüğününEn Sade Hali

Ankara’nın merkezinde,  bu yoğunluktan uzak, masal gibi bir düğününüz olsun istemez misiniz? Havuz başında, yeşil ve mavi renkleri arasında gönlünüzce geçirebileceğiniz bir organizasyon. Club Avenue Düğün, hayallerinizi gerçekleştirmek ve daha çok güzelleştirmek için sizleri bekliyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Düğün salonunuzu tutmadan önce mutlaka ama mutlaka Clup Avenue ile hiç olmazsa iletişime geçin derim! Mekan organizasyon konusunda inanılmaz başarılı, salon zaten dehşet güzellikte.

Yorum yaz