City Hotel Ankara

Sevdiğiniz insanla hayatlarınızı birleştirirken, atacağınız her adımda sizi sizden önce düşünen bir ekibe ihtiyacınız var ise City Hotel Ankara yanınızda. Ankara Çankaya mevkiinde bulunan City Hotel Ankara profesyonel ekibi, kaliteli hizmet ve uygun fiyatları ile hayal ettiğiniz organizasyonu sizin için hayata geçiriyor. City Hotel Ankara, otelde düğün yapmak isteyen çiftlerin yanı sıra nişan, sünnet, kına, mezuniyet, bayi toplantısı, kokteyl organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyor. Ayrıca kurumsal etkinlikler, baby shower, doğum günü gibi sayısız farklı konseptteki etkinlikler için de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Kusursuz bir düğün ve organizasyonlarınız için tek yapmanız gereken ise planlarınızı uzman ellere bırakmanız.

Şık ve Kusursuz Otel Düğünü İçin Doğru Yerdesiniz

Ankara Çankaya’da merkezi bir konumda bulunan City Hotel Ankara’ da birçok farklı alternatife sahipsiniz. Kapalı alan ve kokteyl alanı bulunan mekânda yemekli veya yemeksiz menü seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Mekânın açık alan hizmeti bulunmamaktadır. City Hotel Ankara’da şık bir otel düğünü isteyen çiftler aynı zamanda şehir dışından gelen konukları için konaklamalı paketleri de seçebilir. Uygun fiyatlar, indirimler ve kampanyalar ile düğün, kına paketleri sunan mekânda gönül rahatlığı ile organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yemekli konuk ağırlama kapasitesi 200 ila 300 arasında değişen mekânda diğer seçenekler ise şu şekilde; Kokteyl kapasitesi 300 ila 400 kişi, kapalı alan kapasitesi 400 ila 500 kişi, konaklama kapasitesi 100 ila 150 kişi.

City Hotel Ankara şehrin merkezinde, çimler içerisinde şehir manzaralı bir alana sahiptir. Ankara Çankaya, Turan Güneş Bulvarı, No : 19 adresinde bulunan otele ulaşım ise hem özel araç hem de toplu taşıma aracı ile rahat bir lokasyona sahip. Çankaya otobüs ve minibüslerine binildiği zaman mekâna 5 dakikalık yürüme mesafesinde inilebiliyor. Kendi özel aracıyla gelmek isteyen misafirleriniz için ise 200 ila 250 araç arasında değişen otopark kapasitesine sahip. City Hotel Ankara aynı zamanda misafirleriniz için vale hizmeti de sunarak araçlarını güvenle park etmelerini sağlıyor.

Size En Uygun Seçenekler İle Hayalinizi Planlayın

City Hotel Ankara’da otel düğünü gerçekleştirmek isteyen çiftler için yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki farklı paket seçeneği var. Aynı anda birden farklı organizasyonun gerçekleştirilebildiği mekânda düğün öncesinde menü tadım seçeneğiniz mevcut. Aynı zamanda isterseniz dışarıdan catering hizmeti de alma imkânı sunuyor. Eğer mekân menüsü kullanmayı isterseniz menüde değişiklik yapabilirsiniz. Eğer kendi organizasyon firmanızı getirmek isterseniz mekan buna da izin veriyor. Ancak dışarıdan fotoğrafçı getirmenize izin verilmiyor. Işık, ses ve sahne hizmetinin de sağlandığı mekanda müzik hizmeti saat 23.00’a kadar sürüyor.

Tek Tıkla Profesyonel Ekibe Ulaşın

Düğün paketi ve kına paketi olarak iki seçeneğin bulunduğu uygun fiyatlı City Hotel Ankara çiftler için kampanya ve indirim fırsatları da sunuyor. Kına paketinin içerisinde son dönemlerin modası olan kına tahtı da yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra özel konuklarınız için de engelli girişi bulunuyor. Çocuklara özel ve vejetaryen menüsü ile tüm konuklarınızı özel hissettirecek bir gece yaşamasını sağlayan City Hotel Ankara’da mekana evcil hayvan sokulmasında ise kısıtlama uygulanıyor. Tüm bu özellikleriyle hayal ettiğiniz düğünü en ince ayrıntısına kadar sizin yerinize düşünen mekana ulaşmanız ise çok kolay. Düğün Buketi sitesine girerek ‘Ücretsiz Teklif Al’ butonu ile kolayca Düğünbuketi.com ekibine ulaşabilir, size en uygun fiyatları kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Otel çok merkezi bir konumda. Kendi otoparkının olması misafirlerimize büyük kolaylık sağladı. Düğün paketi olarak konaklamada bize çok uygun fiyatlar sağladılar bu sayede de şehir dışından gelen konuklarımızı yine bu otelde ağırladık. Çok güzel bir düğünümüz oldu burada.

Yorum yaz