Çirişhane Divan Düğün Salonu

Çirişhane Divan Düğün Salonu Bursa Osmangazi’de salon düğünü yapmak isteyenler için son derece şık bir alternatif olarak göze çarpıyor. Bursa merkezde düğün, nişan, kına, sünnet organizasyonları için hizmet veren mekan şık ve konforlu salonu ile dikkat çekiyor. Kapalı mekanda misafirlerini ağırlayan Çirişhane Divan Düğün Salonu geniş, ferah, yüksek tavanlı ve kolonsuz salonu ile son derece ferah bir atmosfer sunuyor. Hem yemekli hem de yemeksiz organizasyonlara cevap verebilen Çirişhane Divan Düğün 30 yıllık tecrübesini sunduğu hizmet ile ispatlıyor.

Bursa’nın merkez ilçelerinden Osmangazi’de Çirişhane Mahallesi’nde hizmet vermektedir. Mekan modern dekorasyonu ve zarif salon süslemeleri ile rüya gibi düğünlere ev sahipliği yapıyor. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü gibi özel gün organizasyonlarınızı deneyimli ve güler yüzlü çalışanları ile unutulmaz anlara dönüştürüyor. Salon düğünü konseptinde konumu ve konforu sebebiyle ilk sıralarda tercih edilmektedir. Çirişhane Divan Salonu oldukça merkezi bir lokasyonda hizmet veriyor. Yüksek hizmet standartları, düğün paketi içerikleri ve şık konsepti ile Bursa Osmangazi düğün salonları arasında bir adım öne çıkıyor.

Çirişhane Divan Düğün Salonu’nda Sunulan Hizmetler

Düğün, nişan, kına gecesi ve sünnet düğünü gibi özel günleriniz için Bursa Osmangazi’de kapılarını açan mekan Bursa’nın en renkli düğünlerine ev sahipliği yapıyor. Özellikle canlı müzikte adından övgüyle bahsettiren Çirişhane Divan Salonu eğlencenin doruklarda yaşandığı düğünlere sahne oluyor. Kapalı mekanda hem yemekli hem de yemeksiz hizmet veren Çirişhane Divan Düğün Salonu 400 kişilik davetli ağırlama kapasitesi ile dikkat çekiyor. Çirişhane Divan Salonu yüksek tavanlı ve kolonsuz salonu, sahneye hakim oturma düzeni ve ihtişamlı dekorasyonu ile hayranlık uyandırıyor.

Çirişhane Divan Salonu; düğününüz boyunca size rehberlik edecek organizasyon sorumlusu ve düğün fotoğrafçısı gibi hizmetleriyle en mutlu anlarınızı ölümsüzleştiriyor. Piyanist, ışık, ses, sahne sistemi, otopark ve vale gibi hizmetler Çirişhane Divan Salonu’nun düğün paketleri içinde yer alıyor. Çirişhane Divan Düğün Salonu birbirinden lezzetli menülerinde dilerseniz değişiklik yapma imkanı da sunuyor. Talebiniz doğrultusunda dışarıdan organizasyon şirketi ve catering firması da kabul etmektedir. Çirişhane Divan Düğün Salonu Çirişhane’nin en gözde düğün salonları arasında yer alıyor.

Uygun Fiyatlar ve Kaliteli Hizmet

 Bursa Osmangazi’de yılın 12 ayı hizmet veren Çirişhane Divan Düğün Salonu her bütçeye uygun, avantajlı düğün paketleri sunuyor. Çirişhane Divan Düğün Salonu; pasta ve içecekten oluşan başlangıç paketinin yanı sıra yemekli menüleri ile dikkat çekiyor. Çirişhane Düğün Salonu hafif ikramların yer aldığı düğün paketi ve zengin çeşitlerin yer aldığı yemekli menüleri ile mutfağının gücünü kanıtlıyor. Zarif sunumları ile beğeni toplayan Çirişhane Divan Düğün Salonu organizasyonunuzun çeşidine göre sunduğu farklı menü içerikleri ile dikkat çekiyor.

Her zevke ve her bütçeye uygun, avantajlı düğün paketleri sunan Çirişhane Divan Salonu yeni evlenecek çiftler tarafından yoğun ilgi görüyor. Çirişhane Divan Salonu’nun düğün fiyatları kişi sayısına ve paket içeriğine göre değişkenlik gösteriyor. Çirişhane Divan Salonu, Bursa’nın en köklü ve yerleşim olarak en kalabalık bölgesi olan Osmangazi’de sizleri ve değerli davetlilerinizi ağırlıyor. Özel araçla ya da toplu taşıma ile rahatça gidebileceğiniz Çirişhane Divan Düğün Salonu ulaşım açısından son derece merkezi bir konumda hizmet veriyor. Hem Bursa içinden hem de Bursa dışından gelecek davetlileriniz için avantajlı bir lolasyonda bulunan Çirişhane Divan Düğün Salonu şıklığı ve zarafeti ile göz dolduruyor. Çirişhane Divan Düğün Salonu Bursa Osmangazi’nin en renkli düğünlerine ev sahipliği yapıyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Çirişhaneye ilçemizde herkes bilir.eski ve tecrübeli bir mekan.düğünler konusunda profesyonel bir ekiple çalışıyor.bunu bildiğimiz için gözü kapalı burayı tercih ettik. Hic sorun yaşamadik.

Yorum yaz