Çırağan Düğün Salonu Hakkında

Çırağan Düğün Salonu 1997 yılında kurulmuştur ve 21 senedir birçok organizasyona ev sahipliği yapmıştır. Kaliteden ödün vermeyen ve her organizasyonda kalitesini yükselterek ilerleyen salonumuz misafirlerinin en güzel günlerinde kapılarını açmaya devam etmektedir. 750 kişi oturma kapasiteli, 1000 kişilik salonumuz ile birçok kişinin tercihi olan Çırağan Düğün Salonu, lüks mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de en iyi hizmeti sunmaktadır. Hayatınızın en önemli gününde, profesyonel ekibimizle hayallerinizi gerçekleştirmekten mutluluk duyarız!

Çırağan Düğün Salonu’nda düğünlerin yanı sıra açılışlar, bayi toplantısı, davet, resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünleri, baby shower, kına, parti organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz olarak yaz – kış gönül rahatlığıyla düzenleyebilirsiniz.

Çırağan, 750 kişi oturma kapasiteli, 1000 kişilik kapalı salona sahiptir. Yüksek tavanlı özel havalandırma sistemiyle davetlilere ferah bir alan sağlamaktadır. Özel konseptle dekore edilen iç mekan tasarımımızla misafirlerimize eşsiz bir gece vadediyoruz.
Salonumuzda özel klima, havalandırma ve jeneratör sistemleri bulunmaktadır. Geniş pist alanına sahip olan salonumuzda sinevizyon özelliği yer almaktadır. Ücretsiz Wifi hizmetinin yanı sıra kapı güvenliği vardır ve kafeteryası ile özel hizmet sunmaktadır.

Gerçekleşen Aktiviteler ve Organizasyonlar

Çırağan Düğün Salonu, en güzel günlerinizde yanınızda olmaya devam ediyor, lüks mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de en iyi hizmeti sunmaktadır. 750 kişi oturma kapasiteli, 1000 kişilik salonumuzda dilediğiniz tüm organizasyonları düzenleyebilirsiniz.

Çırağan Düğün Salonu’nda düğünlerin yanı sıra açılışlar, bayi toplantısı, davet, resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünleri, baby shower, kına, parti organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz olarak yaz – kış gönül rahatlığıyla düzenleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz arasında ikramlar olarak; 7 katlı yaş pasta, kuru pasta, galeta, sınırsız içecek, kişi başı servis, karşılama ikramı yer almaktadır. Organizasyonlarınıza özel programlarımızda; piyanist, orkestra, halk müziği, sanat müziği, dj – pop müziği vardır.

Organizasyonunuz öncesi danışacağınız organizasyon sorumlumuz özel gecenizde hayal ettiğiniz tüm detayları gerçekleştirmek için sizlerle planlayacak. Ses, ışık, müzik, dekorasyon, süsleme, ana yemekler, ara sıcaklar, içecekler, ikramlar, sofra düzenlemesi, çiçekler gibi aklınıza gelebilecek tüm detayları organizasyon sorumlumuzla planlayabilirsiniz. Organizasyonunuzun kapasitesine göre oturma düzenini yenileyebilir, her anın planlamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Çırağan Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Çırağan Düğün Salonu’na ulaşmak için harita bölmünüden yararlanabilirsiniz ya da telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi aramaktan çekinmeyin.

Çırağan Düğün Salonu, İstanbul – Bahçelievler mevkiinde bulunmaktadır. Atatürk Caddesi ana yolu üzerinde yer alan salonumuza toplu taşıma araçlarıyla ya da özel aracınızla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma araç duraklarına yürüme mesafesindedir. Misafirlerimizin kullanımına açık ücretsiz park yeri imkanı sunmaktayız.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Işıl ışıl çok güzel bir düğün oldu. Kaliteli bir hizmet aldık. Hiç bir aksaklı olmadı. Çok eğlendik. Teşekkür ederiz.

  2. Puan

    gerek dekorasyonu gerek ferahlığı genişliği olsun çok yeterli bir salon. bütçemize de uygundu ve çalışan arkadaşlar çok ilgili her şeyi en güzel şekilde tamamladılar

  3. Puan

    Çırağan Düğün Sarayı harika bir dekorasyona sahip öncelikle onu söylemek istiyorum mor ve beyaz tonlarında süslemeleri var misafir masalarının üstündeki dekorasyona kadar özenilmiş onunn dışında hizmet kalitesi açısından çok iyiler düğünle ilgili yapılacak herşeyi önceden beraber konuşarak kararlaştırdık biizm fikrimize danışmaları da çok hoşumuza gitti çok memnun kaldık teşekkür ederiz

Yorum yaz