Ankara Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
100
Max
Açık Davet Alanı
30
Min
50
Max
Kır Bahçesi Alanı
30
Min
50
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

  • Açılıp kapanabilen çatı
  • Engelliye uygun giriş
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme

Çınaraltı Restaurant Hakkında

Ankara Etimesgut konumunda nikah sonrası yemek organizasyonu için düşünebileceğiniz Çınaraltı Restaurant, kaliteli hizmet anlayışla gününüzü renklendirmeyi hedefliyor. Açık ve kapalı davet alanı içinde hizmet sunan mekân, alternatif yemek menüsü imkânlarıyla yemek organizasyonunuz tam istediğiniz gibi olmasına özen gösteriyor. Çınaraltı Restaurant nikah sonrası yemek fiyatları ise 30 TL'den başlayarak sizin ihtiyaç ve menü isteklerinize göre değişiyor.

Mekân Özellikleri ve Kapasitesi

Nikah sonrası eğlenmek ve biraz da günün telaşından uzaklaşmak isteyenlere, Çınaraltı Restaurant Etimesgut’ta bahçede ve dilerseniz kapalı alanda hizmetlerini sunuyor. Nikah sonrası organizasyon dışındaki etkinliklere de açık olan mekân, özel gününüzü daha da özelleştirmek için çeşitli dekorasyon hazırlıkları da sunuyor. İletişime geçmeniz durumunda, açık ya da kapalı alanda servis ve organizasyon hazırlıkları, isteğinize göre hazırlanıyor.

Mekânın davet alanındaki kapasitesi ise 200 kişiyi ağırlayarak konuklara özel gün alanı yaratıyor. Ayrıca 75 araç kapasiteli otopark hizmeti de şahsi araçlarınızla gelmenizi kolaylaştırıyor. Şehrin merkezinde kapalı ve açık alanda davetli ağırlayan mekân; geniş menü sunumu, engelli girişi, açılıp kapanabilen çatı ve önceden dekorasyon sunumu özellikleri ile dört mevsime ve herkese açık olduğunu gösteriyor.

Çınaraltı Restaurant Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Mekân, Ankara’nın Etimesgut semtinde konuklarınıza özel kapasite alanı ve imkân genişliği sunan bir konumda yer alıyor. Kapalı ya da açık davet alandaki yemekler ile nikah sonrası yemek fiyatları ise isteklerinizi göre değişiklik gösterebiliyor. Yalnızca nikah sonrası yemek organizasyonunu karşılamayan mekân; farklı organizasyon türlerine de açık olarak hizmet sağlıyor. Yemekli davetlerin fiyatları ortalama olarak 30 TL ile 50 TL arasında değişiyor. Gününüzün özelliğine uygun olarak fiyat aralığını öğrenmek için DüğünBuketi.com danışmanları telefon aracılığıyla iletişime geçebilir ve organizasyon planınızı oluşturabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Mekân, yemek ve davet organizasyonlarına özel menü ve hazırlıklarıyla diğer alternatif arayışlarınız arasından öne çıkmayı amaçlıyor. Çınaraltı Restaurant; Türk ve Akdeniz mutfağındaki özel yemekleri, siz değerli çiftlere ve konuklara kaliteli hizmet anlayışına bağlı kalarak servis ediyor. Ayrıca menü seçenekleri arasında; çocuklara ve vejetaryenlere özel menü ayrıcalıkları da öne çıkıyor.

Davetleriniz ve çoşkulu sohbetleriniz için düşünebileceğiniz mekân, hoş bir atmosfer eşliğinde yemek zevkinizi de doyurmayı başarıyor. Çınaraltı Restaurant yemekler için hijyen koşullarını da sonuna kadar sağlıyor ve profesyonel aşçılarla çalışıyor. Mekân, davet türünüze göre özel bir atmosfer yaratmak için canlı müzik desteği sağlıyor. Doğum günü, kutlaması, açılışlar, kurumsal organizasyonlar ve bayi toplantısı etkinlikleri için de mekânın kapıları açılıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Nikah sonrası yemek etkinliği için organizasyon planı yapabileceğiniz mekân, Etimesgut Etiler Mahallesi konumunda yer alıyor. Çınaraltı Restaurant mekânına şahsi araçlarınızla ulaşım sağlayabilir ve otopark hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca metro ve EGO otobüsleri ile de ulaşımı gerçekleştirebilirsiniz.

Adres: Etiler Mahallesi, İstasyon Caddesi, No 218, Etimesgut, Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğraf ve video ekibi getirme imkanı vardır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü kutlaması, bayi toplantısı, kurumsal nitelikteki etkinlikler, açılışlar ve parti etkinlikleri de mekanın hizmet verdiği türler arasında yer alıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Organizasyon sorumlusundan yararlanma, vale, engelli girişi ve dekorasyon oluşturma hizmetleri yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekanın paket içeriğinde; yemek servisi, açık ve kapalı alanı kullanma ve servis elemanı hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon sorumlusu, organizasyon için dekorasyon hazırlama ve süsleme imkanları yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekana dışarıdan fotoğrafçı ve video ekibi getirme imkanı bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanın açık ve kapalı alanları vardır. Kapalı ve açık alanda nikah sonrası yemek ve diğer etkinlikler için 200 kişilik kapasite imkanı vardır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Müzik yayını olmakla beraber isteğe bağlı olarak canlı müzik seçeneği de imkanlar arasında yer alıyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Mekanın Türk ve Akdeniz mutfağına özel yemekleri ve menü sunumları vardır. Ayrıca çocuklara ve vejetaryenlere özel menü imkanı da bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis ve müzik yayını gece 3.00'te sona ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İsteğinize ve önceden iletişime geçmeniz durumunda organizasyona özel dekorasyon kullanımı imkanı vardır.

Çınaraltı Restaurant organizasyon fiyatları ne kadar?

Çınaraltı Restaurant organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Çınaraltı Restaurant organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Çınaraltı Restaurant Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Çınaraltı Restaurant açık alan kapasitesi 30 - 50 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir,

Yorum yaz