Sünnet Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
250
Araç

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Yemek servisi

Çimen Garden Event Hakkında

İstanbul’un Eyüp ilçesinde bulunan Çimen Garden Event eşsiz bir doğa manzarasına sahip oluşu sayesinde şehirde en çok sevilen tesislerden biridir. Düğünlerin yanı sıra sünnet düğünleri için de ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilen Çimen Garden, çocuğunun sünnet düğününü yemyeşil bir kır bahçesinde yapmak isteyen ebeveynlerin beğenisini kazanacaktır. Siz de miniğiniz için eğlenceli ve görkemli bir sünnet düğünü organize etmek isterseniz manzarasıyla ve ambiyansıyla beğeninizi kazanacak bu tesise mutlaka bir göz atmalısınız. Çünkü bu tesisi seçerseniz mekanın bünyesinde çalışan deneyimli ekibe güvenerek sizin için her detayın düşünüldüğü bir etkinlikte sevdiklerinizle doyasıya vakit geçirebilirsiniz. Mekanın geniş bahçesinde maksimum bin kişiyi ağırlayabilirsiniz fakat etkinliğiniz eğer ki yemekli olacaksa tesisin kır bahçesinde yedi yüz elli kişi ağırlamanız mümkün olacaktır. Kapalı alanı bulunmayan Çimen Garden Event’de özellikle yaz aylarında yapacağınız etkinlik ve davetler tesisteki çalışanların da yardımıyla eşsiz olacak!

Sunulan İmkanlar

Çocuğunuz için düzenleyeceğiniz sünnet töreninde tercih edebileceğiniz başarılı mekanlardan birinin de Çimen Garden olması gerektiğini belirtmiştik. Dilerseniz sıradaki bölümümüzde bu yüksek puanlı tesiste sunulan imkanları inceleyelim. Eğer ki miniğiniz için düzenleyeceğiniz sünnet düğünü yemekli olsun isterseniz tesiste organizasyonlarınızı yemekli konseptte yapma hakkına sahipsiniz. Böyle bir durumda mekanda çalışan kişilerle yalnızca yemekli bir etkinlik arzu ettiğinizi paylaşmanız yeterli olacaktır. Sonrasında da mekanın yaptıkları güzel yemeklerle ünlü aşçıları sizler için Türk ve dünya mutfağından lezzetli menüler hazırlayacaklar. Etkinliğinizden önce menünüzü tatmak isterseniz Çimen Garden ekibinin başarılı üyeleriyle menü tadımı gerçekleştirebilir, menünüzde düzenlemeler de yapabilirsiniz. Miniğinizin sünnet düğünü için hayaliniz yemekli bir organizasyondan ziyade kokteyl konseptli bir etkinlikse de mekanın bahçesinde misafirleriniz için bir kokteyl düzenleyebilirsiniz.

Aynı anda birden fazla düğünün yapılamadığı Çimen Garden’da kocaman alanda yalnızca sevdiklerinizle olduğunuzun farkındalığıyla özgürce eğlenebilirsiniz. Hatta tüm sevdikleriniz sizinleyken etkinliğinizi uzatmak isterseniz de mekanda bir afterparty düzenleyebilirsiniz. Tesise görüşmeye gittiğinizde sizinle deneyimli organizasyon sorumluları ilgilenecektir. Bu başarılı çalışanlarla etkinliğinizden beklentinizi konuşarak onlardan hem dekorasyon hem de davetinizin gidişatı hakkında fikir alabilirsiniz. Çimen Garden konuklarına en iyi hizmeti vermek istediği için mekandaki ses sistemleri piyasadaki en kalitelilerdir. Başarılı ekipmanlar sayesinde etkinliğinizden aldığınız keyif maksimize olacaktır. Tesiste müzik 23:30’a kadar devam ettiği için sevdiklerinizle birlikte bu saate kadar keyifle dans edebilir, iyi vakit geçirebilirsiniz.

Siz de miniğinizin özel günü için bu firmayla çalışmayı seçin ve sonrasında keşke demeyin. Düğün Buketi’ne özel kampanyalardan yararlanarak içeriğimizde anlattığımız her hizmeti en uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Çimen GardenEvent ile kusursuz bir sünnet düğünü yapmak istiyorum diyen bir ebeveynseniz aşağıdaki butona tıklayarak tesisinfiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Yapılan Diğer Etkinlikler

Oldukça güzel bir mekan olduğunu belirttiğimiz Çimen GardenEvent’te dilerseniz açılışlarınızı, babyshowerlarınızı, kurumsal etkinliklerinizi, kır düğünlerinizi, söz etkinliklerinizi, nişanlarınızı, doğum günlerinizi, partilerinizi ve mezuniyet balolarınızı yapabilirsiniz. Farklı özellikteki davetlerin fiyatlarını öğrenmek için tesisle görüştüğünüzde hangi etkinliği düzenleyeceğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Nasıl Gidilir?

Merkezi bir konumda bulunan bu başarılı tesise toplu taşıma ile gitmeniz mümkündür. Şöyle ki eğer ki 42, 42HM,42M,42T,48D ve 153 numaralı hatlara binerek tesise ulaşabilirsiniz. Bunun için FındıksuyuDurağı’nda inip yaklaşık 1 dakika yürümeniz yeterli olacaktır. Tesise eğer ki kendi aracınızla ulaşmayı tercih edecekseniz Çimen GardenEvent’tahem otopark hem de vale hizmetinin bulunduğunu da eklemek isteriz. Otopark maksimum 150 araba alacak genişliktedir.

 

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü, Kına.

Fotoğraf ve video seçenekleri?

Mekanın bünyesinde fotoğrafçıları bulunmaktadır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel, vejetaryen ve diyabet menü seçenekleri bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik 23:30, yemek ise 22:00'da sona ermektedir.

Sırala

 1. Avatar
  Doruk
  Puan

  Oğlumun sünnet düğününü burada yaptım, hem oğluma olan ilginizden,hem misafirlerimé olan ilginizden dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.

 2. Avatar
  Nail & Seher
  Puan

  çimen garden ailesine, Fatma hanıma, Nurdan hanıma bütün garson arkadaşlara çok teşekür ederiz. bize ve misafirlerimizie unutulmaz bir düğün yaşattınız. oğlumuz çok mutlu oldu her şeyden önce. çok teşekkürler

Yorum yaz