Diğer Davet Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Kır bahçesi
 • Şehir dışında
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Yemek servisi

Çimen Garden Event Hakkında

İstanbul’un Eyüp ilçesinde bulunan Çimen Garden Event, eşsiz bir doğa manzarasına sahip oluşu sayesinde şehirde en çok sevilen tesislerden biri oluyor. Düğünlerin yanı sıra sünnet düğünleri için de ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilen mekan, çocuğunun sünnet düğününü yemyeşil bir kır bahçesinde yapmak isteyen ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Bunlarla birlikte yemekli sünnet düğünü fiyatları için de başlangıcı 80 TL'den yapıyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasite Bilgisi

Çimen Garden bünyesinde çalışan deneyimli ekibe güvenerek sizin için her detayın düşünüldüğü bir etkinlikte sevdiklerinizle doyasıya vakit geçirebiliyorsunuz. Mekanın geniş bahçesinde maksimum 1000 kişi ağırlanabiliyor, fakat etkinliğiniz eğer ki yemekli olacaksa tesisin kır bahçesinde 750 kişi ağırlamanız mümkün oluyor. Kapalı alanı bulunmayan mekanda özellikle yaz aylarında yapacağınız etkinlik ve davetler tesisteki çalışanların da yardımıyla eşsiz bir hal alıyor.

Burada dilerseniz açılış, baby shower, kurumsal etkinlik, kır düğünü, doğum günü ve mezuniyet balosu da düzenleyebiliyorsunuz. Farklı özellikteki davetlerin fiyatlarını öğrenmek için tesisle görüştüğünüzde hangi etkinliği düzenleyeceğinizi söylemeniz yeterli oluyor.

Sunulan İmkanlar

Çocuğunuz için düzenleyeceğiniz sünnet töreninde tercih edebileceğiniz başarılı mekanlardan biri de Çimen Garden oluyor. Çocuğunuz için düzenleyeceğiniz sünnet düğünü yemekli olsun isterseniz tesiste organizasyonlarınızı yemekli konseptte yapabiliyorsunuz. Böyle bir durumda mekanda çalışan kişilerle yalnızca yemekli bir etkinlik arzu ettiğinizi paylaşmanız yeterli oluyor.

Sonrasında mekanın ünlü aşçıları sizler için Türk ve dünya mutfağından lezzetli menüler hazırlıyor. Etkinliğinizden önce menünüzü tatmak isterseniz mekan ekibinin başarılı üyeleriyle menü tadımı gerçekleştirebiliyor, menünüzde düzenlemeler de yapabiliyorsunuz.

Çimen Garden Event Sünnet Düğünü Fiyatları

Hem çocuğunuz hem de sizin için özel ve anlamlı olan bu günde desteğiyle yanınızda olan mekan, uygun fiyat seçenekleriyle de öne çıkıyor. Yemekli sünnet düğünü fiyatları için başlangıcı 80 TL'den yapan mekanın hafta sonu fiyatı 100 TL'ye kadar yükselebiliyor. Kokteylli düğün fiyatları ise 50-80 TL arasında seyrediyor.

Mekanın eşsiz deneyimlerinden faydalanmak için sayfada yer alan numaradan iletişime geçebilirsiniz!

Nasıl Gidilir?

Merkezi bir konumda bulunan Çimen Garden Event bünyesine toplu taşıma ile gidilebiliyor. 42, 42HM, 42M, 42T, 48D ve 153 numaralı hatlara binerek tesise ulaşabiliyorsunuz. Bunun için Fındıksuyu Durağı’nda inip yaklaşık 1 dakika yürümeniz gerekiyor. Tesise eğer ki kendi aracınızla ulaşmayı tercih edecekseniz hem otopark hem de vale hizmetiyle karşılanıyorsunuz.

Adres: Mithatpaşa Mah. Gökşin Sok. No:46 Eyüp / İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın bünyesinde fotoğrafçıları bulunmaktadır.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel, vejetaryen ve diyabet menü seçenekleri bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik 23:30, yemek ise 22:00'da sona ermektedir.

Çimen Garden Event düğün fiyatları ne kadar?

Çimen Garden Event düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Çimen Garden Event düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Çimen Garden Event Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Çimen Garden Event açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Oğlumun sünnet düğününü burada yaptım, hem oğluma olan ilginizden,hem misafirlerimé olan ilginizden dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.

 2. Puan

  çimen garden ailesine, Fatma hanıma, Nurdan hanıma bütün garson arkadaşlara çok teşekür ederiz. bize ve misafirlerimizie unutulmaz bir düğün yaşattınız. oğlumuz çok mutlu oldu her şeyden önce. çok teşekkürler

Yorum yaz