Çilek Kır Düğün Salonu

Yemyeşil ağaçların tertemiz Manisa havasıyla buluştuğu Çilek Kır Düğün Salonu, tertemiz ve ferah çim alan seçeneğiyle çeşitli organizasyon ve düğünler için sizleri bekliyor. Çilek Kır Düğün Salonu’nda neler yapılmıyor ki! Nişan, düğün, kına, mezuniyet partisi, doğum günü etkinlikleri, baby shower, açılış davetleri, balolar, kurumsal organizasyon ve etkinlikler...

Çilek Kır Düğün Salonu’nun cazip kişi başı paket fiyatlarını öğrenmek için hemen sayfamızda bulunan “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayabilirsiniz.

Düğününüz “Çilek” Tadında Olacak!

Kır düğünü ya da salon düğünü... Tercihiniz hangisi olursa olsun kusursuz ve eksiksiz bir mekan, düğününüzde sizin en büyük hakkınız. Çilek Kır Düğün Salonu, deneyimli organizasyon kadrosu, sahne şovları ve leziz mutfağı ile düğün organizasyonunuzu adeta bir masala dönüştürüyor.  Bu güzel mekan Manisa'nın en güzel şehirlerinden Soma'da sizleri bekliyor. Mekan, açık davet alanıyla birlikte misafirlerini doğa ile iç içe ağırlıyor! Yeşillikler içinde doğal bir alanda düğün yapıyor olmanın huzurunu size ve değerli misafirlerinize sonuna kadar hissettiriyor.

Mekan ayrıca talebiniz doğrultusunda masa ve sandalye giydirmeleri ile dekorasyon seçimini size bırakıyor. Dışarıdan bir organizasyon firması ile de çalışabileceğiniz bu kır bahçesi, Manisa'nın en şık düğünlerine sahne oluyor. Çilek Kır Düğün Salonu’nun organizasyon ayrıntıları ve fiyatları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Çilek Kır Düğün Salonu’nda Şık Organizasyonlar

Çilek Kır Düğün Salonu; nişan, kına, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, baby shower, kahvaltı, piknik ile açılış davet ve organizasyonları için deneyimli ekibi ile birlikte hizmetinizdedir. Üstelik mekan, organizasyonlarınızı dilediğiniz konseptte hayata geçirebilmenize de fırsat tanımaktadır.

Siz de hayata geçireceğiniz organizasyon için ihtiyacınız olan hizmetleri Çilek Kır Düğün Salonu’nun paket hizmetlerinden kolayca sağlayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek, Çilek Kır Düğün Salonu’nda organizasyon planlamanızı gerçekleştirebilir, erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Siz de yıllar boyu unutulmayacak bir kır düğünü hayal ediyorsanız, rotanızı Çilek Kır Düğün Salonu'na çevirin!

Çilek Kır Düğün Salonu Nerededir?

Çilek Kır Düğün Salonu, Manisa'nın Soma ilçenin Turgutalp Mahallesi'nde yer almaktadır.

Çilek Kır Düğün Salonu tam adresi ise şu şekilde: Turgutalp Mahallesi, Türkmen Cd., 45540 Soma/Manisa

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Açelya
    Puan

    Somamızın güzel mekanlarından biri olan Çilek salonundan hoş bir kır düğünü yaptık.şık ve doğal bir mekan.huzur veren bir ortamı var.eğlenceli bir düğün için ne gerekiyorsa varsa.personelin ilgisine çok tesekkur ederiz.Tavsiye diyorum.

Yorum yaz