Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Cihangir Wedding Photography Hakkında

İstanbul Üsküdar ilçesi konumunda yer alan Cihangir Wedding Photography, düğün fotoğrafçısı kategorisinde en özel anlarınızı ölümsüzleştirmeyi hedefliyor. Yurt dışı ve şehir dışı çekimler için de oldukça tercih edilen fotoğrafçının dış çekim fiyatları 1.000 TL’den başlıyor. Profesyonel ekibi ve ekipmanları ile size muhteşem bir hizmet sunuyor. Bu düğün fotoğrafçısı ile çalışmak için ''Fiyat Teklifi Al'' butonunu tıklayarak en güncel fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Çekim Türleri

Cihangir Wedding, çiftler tarafından dış çekim hizmeti ile sıklıkla tercih ediliyor. Dış çekim haricinde birçok çekim türünde hizmet veriyor. Düğün boyunca çiftlerin en özel anlarını video ve fotoğraf olarak kaydediyor. Düğün klibi, düğün belgeseli ve düğün hikayesi çekim imkanlarını da en keyifli halleriyle size sunuyor. Stüdyo çekim imkanı ile her türlü hava koşuluna rağmen çekim gerçekleştirilebiliyor.

Nişan çekimi imkanı da sunulan olanaklar arasında yer alıyor. Save the date ve trashday çekim hizmeti ile trende uygun fırsatlardan yararlanmanızı sağlıyor. Muhteşem bir atmosferde çekilen fotoğraflarınız en güzel anlarınızı hatırlamanızı sağlıyor.

Cihangir Wedding Photography Dış Çekim Fiyatları

Türkiye’nin en beğenilen düğün fotoğrafçısı, seçmiş olduğunuz paket seçeneklerine göre fiyat farklılığı gösteriyor. Başlangıç paket fiyatları 1.000 TL’den sunuluyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 1.500 TL’den hizmete sunuluyor.

Olanakları

Cihangir Wedding Photography, samimi ve eğlenceli ekip arkadaşlarıyla ön plana çıkıyor. Profesyonel ekipmanları ve çekimleriyle de adından söz ettiriyor. Dış çekim fotoğrafçısı ile çalışmak için 6 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Orijinal fotoğraflar, tüm paket hazırlığı bitince teslim ediliyor. Teslim süreci maksimum 4 haftayı kapsıyor.

Dış çekim mekanlarını çiftler ile kararlaştırılarak istenilen her lokasyonda çekim yapabiliyor. Aynı zamanda albüm kapağı çalışmaları da kendi zevk ve isteklerinize göre şekillendiriliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Üsküdar ilçesinde yer alan Cihangir Wedding Photography, ulaşım açısından oldukça kolay bir lokasyonda yer alıyor. Otobüs ile 14M, 15B, 15ÇK ve 15F hat seferleriyle ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, M5 metrosu, D-65 ve Üsküdar - Beykoz minibüsleriyle de ulaşmak mümkündür. Çengelköy - İstinye vapur seferiyle de ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Adres: Çengelköy Mah. Çengelköy Cad. No:33/5 Üsküdar / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm Türkiye'ye çekim hizmeti veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date, trashday ve nişan çekim avantajları bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi yapılıyor ve size özel albüm hazırlanıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim, yurt dışı çekimi ve şehir dışı çekim imkanı bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişisel konsepte bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Arzu ettiğiniz dekorasyon uygulamaları gerçekleştiriliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta içinde çekimler teslim ediliyor.

Cihangir Wedding Photography düğün fiyatları ne kadar?

Cihangir Wedding Photography düğün fiyatları Cihangir Wedding Photography düğün fiyatları Cihangir Wedding Photography organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Cihangir Wedding Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Cihangir Wedding Photography

Yorum yaz