İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ev ya da ev dışından alma
Gelin arabası süsleme
Klasik araba kiralama
Lüks gelin araması kiralama
Şehir dışına araba kiralama
Şehir turu
Şoförlü araba kiralama

Cihan Rent A Car Hakkında

Cihan Rent A Car, düğün gününüzde her şeyin mükemmel olması gerektiğini bilerek önemli detaylardan birisi olan gelin arabası konusunda ayaklarınızı yerden kesiyor.  İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde harikalar yaratan firma 800 TL'den başlayan fiyatları ile başta İstanbul olmak üzere tüm şehirlere hizmet veriyor. Firmanın sağladığı olanaklar ve fiyat kriterleri için DüğünBuketi.com danışmanlarını arayabilirsiniz.

Özellikleri

Düğün gününde gelin arabası dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Bu yüzden seçilen abanın hem içinin hem de dışının son derece güzel olması gerekiyor. Cihan Oto Kiralama firması iç dekorasyon ve konfor için en iyi araçları hizmetinize sunuyor. Dış süslemeleri konusunda ise düğün konseptinize bağlı olarak gerekli dekorasyonların yapılması için deneyimli kişilerle işbirliği halinde çalışıyor.

Firmanın uzun bir araç listesi bulunuyor. Bu listede klasik modellerden vip modellere, üstü açık arabalardan iki kapılı araçlara kadar birçok alternatif karşınıza çıkıyor. Araçlara herkesin ulaşabilmesi için en uygun fiyatlar yetkililer tarafından belirleniyor.

Olanakları

Araçların bütün kontrolleri ve bakımları düzenli yapılmış olup ışıl ışıl parlıyor. Bu ışıltının gelin ve damadın ışıltısını taçlandırması için dilerseniz deneyimli şoför temin edilerek; trafikte dur kalk yapma derdi çözülmüş oluyor.

Cihan Rent A Car, araç içerisinde rahat olmanız ve aynı zamanda coşkunuzu kaybetmemeniz için her detayı düşünüyor. Bu yüzden yiyecek ve içecek ikramları ile lüks ses sitemleri sayesinde eğlenmeye arabada başlayabilirsiniz.

Cihan Rent A Car Fiyatları

Taleplerin çok olmasından dolayı tarih ve araç modeline bağlı olarak değişen gelin arabası fiyatları, her bütçeye uygun olacak şekilde ayarlanıyor. Firmanın başta İstanbul olmak üzere birçok şehirde yüksek hizmet kalitesi sunduğunu söyleyebiliriz. Buna rağmen fiyatlar lüks olmaktan ziyade ortalama segmentte sunuluyor. Cihan Oto Kiralama, İstanbul'da araç kiralama fiyatlarını 800 TL'den başlatmakta olup gerekli durumlarda küçük değişiklikler yapıyor.

Sizler de bilgi almak ve fiyatları detaylandırmak isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bahçelievler ilçesinde yer alan Cihan Oto Kiralama yetkilileri ile tanışmak ve araçlara yakından bakmak isterseniz dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Ulaşımda tüm toplu taşıma alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Açık Adres:

Mareşal Fevzi Çakmak Cd. Şirinevler Mah. Meriç Sk. No:27 Erkan Apt. Kat:1 D:2 Şirinevler Bahçelievler / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta İstanbul olmak üzere tüm şehirlere hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Şehir dışına da araç temin ediliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinliğinizden 2 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir turu opsiyon olarak sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Araç süsleme firma tarafından başlangıç paketi içerisinde sağlanıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Araç içerisinde sunulan ikramlar ve özel şoför her şey dahil pakette yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerin isteğine bağlı olarak gerekli konsept ayarlamaları yapılıyor.

Cihan Rent A Car organizasyon fiyatları ne kadar?

Cihan Rent A Car organizasyon fiyatları Cihan Rent A Car organizasyon fiyatları Cihan Rent A Car organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Cihan Rent A Car Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Cihan Rent A Car

Yorum yaz