İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
400 ₺
Her Şey Dahil Paket
600 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ev ya da ev dışından alma
Gelin arabası süsleme
Klasik araba kiralama
Lüks gelin araması kiralama
Şoförlü araba kiralama

Sur Rent A Car Hakkında

Özel günlerdeki araba ihtiyacı her zaman Sur Rent A Car tarafından profesyonellikle karşılanıyor. Detaylarda boğulmadan en güzel gelin arabası için çeşitli alternatifler sunuyor. İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde bulunan firma 400 TL'den başlayan fiyatları ile hizmette sınır tanımıyor. Firma hakkında detaylı bilgi için DüğünBuketi.com danışmanlarını arayabilirsiniz.

Özellikleri

Çiftler düğünlerinde daha klasik tarzda ya da lüks araç tercih ediyor. Bu yüzden Sur Oto Kiralama, araçlarını en uygun fiyatlarla hizmete sunarak çiftlerin gelin arabası ihtiyacını karşılıyor. Araçların periyodik bakımları düzenli yapılarak herhangi bir sorun yaşanması engelleniyor. Böylece düğün günü gelin arabası bozuldu gibi korkutucu ihtimaller ortadan kalkıyor.

Seçilen araç, düğün mekanı ve fotoğraf çekimlerinde benimsenen konseptlere uygun olarak hazırlanıyor. Hem tüm detaylar birbiriyle uyumlu oluyor hem de çiftlerin yüzleri gülüyor.

Olanakları

Araçların yüksek kalitede olmasını sağlayan Sur Rent A Car, rahatlığınız için her detaya önem gösteriyor. Bunun için gelin arabası temininde sizlere iki seçenek sunuyor. Birincisi şoförsüz araç temini, ikincisi ise şoförlü araç temini oluyor. Dilerseniz trafikle uğraşmak yerine arkada eğlenceye başlayarak; direksiyonu şoföre bırakabilirsiniz.

Seçeceğiniz her araçta çeşitli ikramlar olup en güzel ses sistemi eşliğinde eğlencenin tadını çıkarmanız sağlanıyor. Dilerseniz vip araçlar ile en yakın arkadaşlarınızı da yanınıza alarak İstanbul caddelerinin tadını çıkartabilirsiniz.

Sur Rent A Car Fiyatları

Araç fiyatlarının her geçen gün arttığı bu süreçte çiçeği burnunda çiftleri üzmemek için Sur Oto Kiralama firması, en uygun fiyatlarla hizmet sunuyor. Sizler de hayalinizdeki gelin arabası için firmaya güvendiğinize pişman olmuyorsunuz. En iyi hizmetleri en uygun fiyatlarla sağlayan firmanın, başlangıç paketleri 400 TL'den, her şey dahil paketler ise 600 TL'den sunuluyor. Hem araç belirlemek hem de uygun fiyatlardan yararlanmak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurmanız yeterli oluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Sur Oto Kiralama, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde merkezi bir bölgede bulunduğu için her semtte ulaşımı çok rahat oluyor. Böylece düğün gününüzde asla geç kalınmıyor, aksine tam vaktinde sözleştiğiniz yer de aracınız hazır oluyor. Ancak düğün öncesinde gelin arabası seçimi için firmaya gelebilir ve yetkililerle tanışabilirsiniz. Açık adres:

Dudullu Bostancı Cd. Brandium Residance R4 - Blok K:17 D:184 Ataşehir / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm organizasyonlarınızda hizmet alabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Talep olursa deneyimli şoförler ile bulunduğunuz yerden alınarak hizmet veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Araç süsleme başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Firma tarafından her şey dahil paket içerisinde araç içi ikramlar sağlanıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Düğün ve fotoğraf çekimlerinde benimsenen konseptlere uygun süslemeler yapılıyor.

Sur Rent A Car organizasyon fiyatları ne kadar?

Sur Rent A Car organizasyon fiyatları Sur Rent A Car organizasyon fiyatları Sur Rent A Car organizasyon fiyatları ise 400 - 600 TL arasında değişmektedir.

Sur Rent A Car Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Sur Rent A Car

Yorum yaz