Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi

Çifte Kumrular Wedding Hakkında

Hayatınızın en özel günlerini ve duygularını yaşadığınız bu dönemde tüm anlarınızı bir ömür hatırlamak isteyebilirsiniz. Bu özel anlarınızı ölümsüzleştirmek adına bir dış çekim ve düğün fotoğrafçısı arıyorsanız Çifte Kumrular Wedding uygun fiyatları ile İstanbul ili  Fatih ilçesinde sizleri bekliyor. İşini özenle yürüten firma kaliteyi oldukça uygun fiyatlarla buluşturuyor. Firmanın çekim fiyatları 1.000 TL'den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

İşini severek yapan uzman ekip çiftlere samimi, rahat ve konforlu bir çekim süreci vadediyor. Her daim yenilikleri takip eden firma, son teknoloji ekipmanlar ile evlenecek olan çiftlerin en güzel anlarını en canlı renkler ile ölümsüzleştiriyor.

Çiftlerin isteğine göre gerçekleştirilen profesyonel çekimlerin ardından fotoğraf ve videolar 4 hafta içerisinde teslim ediliyor. Evlenecek çiftlerin en çok tercih ettiği dış çekim ve düğün fotoğrafçılarından olan Çifte Kumrular Wedding müşterilerinin planladıkları çekim tarihinden en az 4 hafta öncesinde kendileri ile iletişime geçmelerini öneriyor.

Çifte Kumrular Wedding Dış Çekim Fiyatları

Son teknoloji ekipmanları ve alanında uzman çalışanları ile adından söz ettiren Çitfe Kumrular, övgü alan hizmetlerinin yanı sıra müşterilerine de oldukça cep dostu fiyatlar sunuyor.

Evlenecek çiftlerin uğrak mekanı olan bu firmada fiyatlar 1.000 - 1.500 TL arasında değişiyor. Tescilli kaliteyi daha yakından tanımak istiyorsanız "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Zamanı durduran deklanşörü ile en özel anların ressamı olan Çifte Kumrular Wedding, dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı alanında müşterilerine oldukça çeşitli hizmetler sunuyor. Son teknoloji ekipmanlar ve alanında uzman fotoğrafçılarla gerçekleştirilen çekimler için hem dış hem iç mekan kullanılabiliyor.

Yenilikçi, son trend konsept çekimlerle çiftlere hizmet veren firma drone çekimleri gibi özgün çekimlere de yer veriyor. Alanında uzman ekip, müşterileri için Beykoz Kundura Fabrikası, Büyük Londra Oteli gibi tarihi yapıları kullanıyor. Bunun yanı sıra Emirgan Korusu gibi doğal güzelliklerin bulunduğu büyüleyici yerlerde muhteşem çekimler gerçekleştiriyor.

Tescillenmiş başarısıyla firma, düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, söz - nişan - kına çekimi, dış mekan - save the date çekimi gibi birçok konseptte hizmet veriyor.

Nerededir?

Çiftlerin en güzel anlarını akıllara kazıyan Çifte Kumrular Wedding İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor.

Firmaya yakın lokasyonlara ulaşabilmek için 66, BN1 otobüs hatları M1A, M1B, M2 Metro hatları ve Marmaray’ı kullanabilirsiniz. Firmanın açık adresi ise şöyle:

Dostlukyurdu Sk. Dostlukyurdu Apt. No:4 Kat:4 D:10 Çemberlitaş / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Firma, İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firma düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, söz-nişan-kına çekimi, dış mekan-save the date çekimi gibi bir çok konseptte hizmet veriyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Drone çekimi firmanın ek avantajları arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

İç ve dış mekan çekim, çekimlerin orijinal teslimi başlangıç paketinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Müşterilerin isteğine göre tedarik edilen farklı ekipman ve konseptler her şey dahil pakette yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Müşterilerin isteğine göre farklı konseptler belirleniyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta

Çifte Kumrular Wedding düğün fiyatları ne kadar?

Çifte Kumrular Wedding düğün fiyatları Çifte Kumrular Wedding düğün fiyatları Çifte Kumrular Wedding organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Çifte Kumrular Wedding Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Çifte Kumrular Wedding

Yorum yaz