Charming Kına Evi

Kına geceleri ve bekârlığa veda partileri ile Avcılar’da ünlü bir mekân olan Charming Kına Evi ’nde siz de en mutlu anlarınızı yaşayabilirsiniz! Hayallerinizin çok ötesinde kına gecesi konseptlerini sizlere sunacak olan Charming Kına Evi’ni görmeden karar vermemenizi istiyoruz! Charming Kına Evi ’nde sizi bekleyen sürprizleri ve uygun fiyatlı paket seçeneklerini öğrenmek için acele edin!

Kişilik Hizmet Kapasitesiyle Hizmet Vermektedir?

500 kişiyi ağırlayabilen Charming Kına Evi ’nde eğlenceye dur diyen yok! Ses yalıtımlı kapalı salonumuzda gönlünüzce davullar çalabilir ve teflerle eğlenebilirsiniz. Yemekli ya da kokteylli olarak tercih edeceğiniz kına gecesi konseptiniz için Charming Kına Evi’nin maharetli organizasyon ekibi sizlerin daima yanında olacak ve sizleri destekleyecektir.

Büyülü bir gece için hazırlanan süslü sandalyeler ve dekorlar tamamen sizin zevkinize uygun olarak tasarlanıp kına gecenizden önce hazır edilmektedir.

Hangi Tür Etkinlikler Yer Alıyor?

Düğün telaşında gelin adayının en önemli telaşlarından birisinin kına gecesi olduğunu biliyoruz. Kınasında ağlamak yerine doyasıya eğlenmek isteyen gelin hanımları hem ağlatıyor hem de güldürüyoruz. Charming Kına Evi’nde sizlerin perileri olan organizasyon ekiplerimiz daima çevrenizde pır dönüyor ve tüm isteklerinizi anında yerine getiriyor. Kendinizi bir sultan gibi hissedeceğiniz gecede konuklarınızın tüm gözlerini üstünüze toplamak bizim için çok kolay! Onlarca kına konsepti ve eğlence aktiviteleri hakkında bilgi almak için Charming Kına Evi ’yle iletişime geçebilir unutulmayacak bir kına gecesi planlamasına hemen başlayabilirsiniz.

Charming Kına Evi Hangi Hizmetleri Sağlıyor?

 • Kına müziği
 • Kına töreni
 • Kına süslemesi
 • Dilek feneri
 • Semazen
 • Davul show
 • Gelin hamamı
 • Kına mumu
 • Kına tepsisi
 • Kına ekibi
 • Kına takımı
 • Zenne / oryantal
 • Bindallı / Kaftan
 • Hint kınası gibi çeşitli hizmetler Charming Kına Evi ’nde sizler için özel olarak planlanır ve yönetilir.

Hayalinizdeki kına gecesini yaşamak ve benzersiz kına gecesi konseptlerinde doyasıya eğlenmek için Charming Kına Evi’ne davetlisiniz!

Charming Kına Evi’ne Nasıl Gidilir?

Cihangir Mahallesi’nde yer alan Charming Kına Evi Meşrutiyet Caddesi üzerinde hizmet vermektedir. Kına gecesi konseptleriyle ünlenen ve çiftlerin her daim ilgisini çeken Charming Kına Evi’ne Avcılar’a giderek ulaşabilirsiniz. İstanbul’un her semtinden kolayca gidebileceğiniz Avcılar’a gelerek daha sonra Charming Kına Evi’ne geçebilirsiniz.

147, 401, 401T,418 ve 429 numaralı otobüsler Charming Kına Evi’ne yakın bir rotadan geçmektedir. Böylece kolaylıkla misafirleriniz Charming Kına Evi’ne bu otobüsler vasıtasıyla gelebilirler. Belirtilen bu otobüs hatlarına binip Avcılar Lisesi ve Mustafa Kemal Paşa duraklarında inerek 2-3 dakikalık bir yürüyüş ardından mekâna giriş yapabilirler.

Aynı zamanda şahsi araçlarınızla da gelebileceğiniz Charming Kına Evi ’nde sizlere özel otopark hizmetimiz vardır. Valelerin yardımıyla araçlarınız organizasyon boyunca Charming Kına Evi’yle güvende olur.

 

 

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Latife
  Puan

  Yakın akrabalarım ve arkadaşlarımla gerçekleştirdiğim çok güzel bir davet oldu. Çok samimi bir havası var mekanın. Hizmet kalitesi de çok iyi. Biz çok memnun kaldık.

 2. Avatar
  uğur & eylül
  Puan

  biz sözümüzü burada yapmıştık çok sıcakkanlı çalışanları vardı ne mutlu bir gündü 🙂

 3. Avatar
  Hande
  Puan

  Kına organizasyonunda 10 numara 5 yıldızzzzzz :)))) çok memnun kaldık herşey çok güzeldi teşekkür ederiz

Yorum yaz