Cezayir Botanik Bahçe

Beyoğlu’nda kır düğünü yapmak isteyenlere güzel haber! Onlarca farklı nota kokuları olan çiçekler ve ağaçlar altında kır düğünü yapmak size sunduğumuz harika bir fırsat! Cezayir Botanik Bahçe ile bildiğiniz tüm kır düğünü konseptlerini ve mekânlarını unutun! Kışın şömine eşliğinde nikâh ve düğün gibi çeşitli organizasyonlarınızı yapmak sizin elinizde! Renklerin cümbüşüyle hazırlanan Cezayir Botanik Bahçe’yle tanışmak için acele edin!

Beyoğlu’nda yeşil bahçesiyle ve tarihi yapısıyla vintage konseptli kır düğünü meraklılarını Cezayir Botanik Bahçe oldukça heyecanlandıracaktır. Aynı zamanda yıllanmış şarap menüleriyle de isim yapmış olan Cezayir Botanik Bahçe’de özenle seçeceğiniz yemek menülerini belirlemede hiçbir sınır koymuyoruz!

Neden Cezayir Botanik Bahçe’de Organizasyonlarınızı Gerçekleştirmelisiniz?

 • Tarihi yapılara ve sanata ilginiz varsa organizasyonlarınız için en iyi mekân önerisi Cezayir Botanik Bahçe olacaktır. Bahçe katı ağaçlar ve tarihi dekorlarla süslü olan Cezayir Botanik Bahçe ’de 2 adet daha kat bulunmaktadır. Kapalı salonuyla da sizlere hizmet veren Cezayir Botanik Bahçe ’de ev yapımı içecekleri kuşkusuz menünüze eklemelisiniz.
 • Dünya mutfaklarında oldukça başarılı bir kadroya sahip olan Cezayir Botanik Bahçe’de rahat oturma alanları ve şömine sizi mest edecek!
 • Sıradan düğün süslemelerinden ve menülerinden de sıkıldıysanız Cezayir Botanik Bahçe’den başkası sizi mutlu etmeyecektir, eminiz. Size özel dilediğiniz renkte ve konseptte tasarlanan kır düğününüz herkesi kendine hayran bırakacak ve emsal teşkil edecektir.
 • Toplantı odaları, Bar& Lounge, Private Room gibi çeşitli alanlarında bulunduğu Cezayir Botanik Bahçe’de dilediğiniz etkinlikleri gerçekleştirebilirsiniz.
 • Farklı sayıdaki davetli gruplarınızda dahi hiçbir sorun yaşamayacağınız Cezayir Botanik Bahçe’de misafirleriniz en iyi şekilde ağırlanır.
 • Bütçe konusunda da kır düğünü mekânları arasında yine kalitesine göre uygun fiyatlı olan Cezayir Botanik Bahçe’de samimi ve şık bir akşam geçirmek size bağlı.

Hangi Hizmetlere Yer Veriliyor?

 • Açılışlar
 • Doğum günü
 • Nişan
 • Kır düğünü
 • Baby shower
 • Kına
 • Parti
 • Bayi toplantısı
 • Kurumsal etkinlikler
 • Davet ve resepsiyon
 • Mezuniyet törenleri gibi çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan Cezayir Botanik Bahçe’de ihtiyacınız olabilecek diğer organizasyonları da yapabilirsiniz.

Dilediğiniz konsepti ve menüyü özgürce seçebileceğiniz Beyoğlu’nda kır düğünü mekânı arıyorsanız kuşkusuz tercihinizi Cezayir Botanik Bahçe’den yana kullanmalısınız.

Kaç Kişilik Davetli Sayısı Ağırlanabilir? Hizmet Kapasitesi Nedir?

İtalyan mimarisini binanın ve salonun her alanında görebileceğiniz Cezayir Botanik Bahçe 115 yıllık tarihi dokuyla sizi bünyesinde ağırlıyor. Yemyeşil bahçesinde konumlandırılan çeşitli ağaç ve çiçekler hayalinizi kurduğunuz kır düğününüzü şenlendirmek için bekliyor!

150 ve 350 kişilik davetli kapasitesine sahip organizasyonlarınızı en iyi şekilde gerçekleştirmek için hizmet veren Cezayir Botanik Bahçe ’nin zarif dokusu sizi büyüleyecek! Şık ve tarihi kokan bir dokuya sahip olan Cezayir Botanik Bahçe şehir merkezinin tam ortasında sizi bekliyor!

Cezayir Botanik Bahçe’ye Nasıl Gelebilirsiniz?

Hayriye Caddesi’nde No:12’de bulunan Cezayir Botanik Bahçe ’ye Beyoğlu’na gelerek kısa bir süre içerisinde ulaşmanız mümkün.  İstanbul’un trafik çilesine sizi sokmadan bünyesinde ağırlayan Cezayir Botanik Bahçe ’nin kendine ait otoparkı bulunmaktadır. Böylece, dilediğiniz gibi şahsi araçlarınızla mekâna gelebilirsiniz

Aynı zamanda misafirleriniz Cezayir Botanik Bahçe’ye her ilçeden toplu taşıma araçları yardımıyla gelebilmektedir. 129T, 559C ve AVR2 gibi toplu taşıma araçlarına binerek Cezayir Botanik Bahçe’ye kısa süre içerisinde ulaşabileceğiniz gibi Kadıköy- Taksim dolmuşları da mekâna gelebileceğiniz alternatif toplu taşıma aracıdır.

 

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Çok otantik ve şahane bir atmosfer muhteşem bir hizmet aldık gerçekten de görülmeye değer bir mekan…

 2. Puan

  Gündüz kokteyl, gece partimizi burada yaptık. Çalışanlar sürkli yanımızdaydı ve yardımcı oldular, eksik hiçbir şey olmadığı gibi aksaklık bile yaşanmadı organizasyonda. Kısaca her şeyi mekana bırakıp biz eeğlenme fırsatı verdiğiniz için tüm ekip çalışanlarına bir teşekkür de buradan etmek istedik. Ayrıca mekana misafirlerimiz hayran kalmışlar. İyi çalışmalar.

Yorum yaz