Çetineller Hotel’de Düğününüzü Havuz Başında Yapın

Çetineller Hotel, düğün ve nişan gibi organizasyonlar için havuz başı alanı ile farklı bir düğün konsepti sunuyor. İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunan Çetineller Otel Torbalı Düğün Salonu sezonluk açık havuzu ile unutamayacağınız bir düğün yapmanızı sağlıyor. Çetineller Hotel’i tanımanızı öneririz. Bu konuda size yardımcı olabiliriz; sizi Çetineller Otel Torbalı Düğün Salonu ile tanıştıralım!

Mimarisi İle Özel Bir Otel

İzmir’in güzel ilçelerinden Torbalı’da düğün ve nişan organizasyonları için nadide bir otel olan Çetineller Otel Torbalı Düğün Salonu, havuz başında veya kapalı salonda eğlenceli bir düğün imkanı sunuyor.

Torbalı ilçesinde eski mimari ile dikkat çeken Çetineller Otel Torbalı Düğün Salonu, hem düğün salonu hem de konaklama için tercih edilebilir. Konaklama sorunu yaşayan davetlileriniz için seçkin odalardan birini rezerve edebileceğiniz gibi dilerseniz düğünden hemen sonra balayı planlarınızı Çetineller Otel’de yapabilirsiniz.

Açık hava havuzunun dışında açık hava terasında da etkinlik planlayabilirsiniz. Düğün salonu konsepti için otel yetkilileri ile dekor planı yapabilirsiniz. Sandalye ve masa planlarını ve yemek menülerini değiştirme imkanınız da bulunuyor.

Tarih ve kültür merkezilerinden biri olan Torbalı’da dillere desten bir düğün planlayabilirsiniz. Çetineller Hotel, size bu amaçla hizmet veriyor. Düğün veya nişan organizasyonları için Çetineller Otel Torbalı Düğün Salonu tercih edersiniz, ışık, ses ve müzik sistemi ile geleceğe güzel anılar bırakabilirsiniz!

Çetineller Hotel’de Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz?

Bir düğün veya nişan organizasyonu için otel konseptinde bir düğün salonu düşünüyorsanız, Çetineller Otel Torbalı Düğün Salonu bütün taleplerinizi karşılayabilecek kapasitede hizmetler sunuyor.

Hotel bünyesinde ücretsiz özel otopark bulunuyor. Düğüne katılan davetliler için konaklama hizmeti almak isterseniz, 44 odalı otelden faydalanabilirsiniz. Modern mobilyalı odalarda birçok otel hizmeti standart olarak sunuluyor. Otelde; çok kanallı televizyon, çocuk parkı, engelli hizmetleri ve ücretsiz Wi-Fi internet gibi hizmetler alabilirsiniz.

Yemekli düğün isteyenler için Çetineller Otel Torbalı Düğün Salonu yöresel mutfağın seçkin lezzetlerini tatma imkanı veriyor. Ayrıca, düğün planınızı havuz başında veya kapalı salonda yapma olanağı da bulunuyor. Davetlileriniz havuz başı restoranında leziz menülerin tadını çıkarırken, siz eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Oteldeki oto kiralama hizmeti, davetlileriniz için çevredeki tarihi ve turistik mekânları gezmek için alternatif bir ulaşım hizmeti olabilir. Oteldeki düğününüz için uçakla gelen davetlilerinizi havaalanından otele transfer imkânı da bulunuyor.

Bar ve oturma salonu gibi davetlilerin vakit geçirebileceği mekanları da bulunan Çetineller Hotel, çocuk aktiviteleri ile düğüne katılan davetlilerin çocuklarına keyifli anlar yaşatıyor.

Çetineller Hotel Nerede, Nasıl Ulaşılabilir?

Çetineller Hotel, önemli tarihi yerlere ve havaalanına yakın bir konumda yer alıyor. Antik Yunan kenti Efes’e 35 kilometre uzaklıkta bulunan Çetineller Otel Torbalı Düğün Salonu, Meryem Ana Evi’ne de 40 kilometre mesafede yer alıyor. İzmir şehir merkezine 45 kilometre uzaklığı olan çÇetineller Otel Torbalı Düğün Salonu, Metropolis Antik Kenti’ne ise sadece 11 kilometre mesafede.

İzmir 9 Eylül Üniversitesi'nden 33 kilometrelik mesafede bulunan Çetineller Hotel, İzmir Adnan Menderes Havaalanı da 20 kilometre uzaklıkta. Havaalanından yaklaşık yarım saatlik mesafedeki otelde katıldığınız bir düğünden sonra örneğin Kuşadası’na seyahat etmek isteyebilirsiniz. Böyle bir planınız varsa Kuşadası Kapalı Çarşı’ya sadece 37 kilometre yolculuk yapmanız yeterli olacaktır.

Otelden, Torbalı ilçesinin gezilecek turistik yerlerine kolayca ulaşılabilirsiniz. Torbalı şehir merkezine 5 kilometre uzaklıktaki Çetineller Otel Torbalı Düğün Salonu, Çapak Mahallesi İzmir-Aydın Asfalt Üzeri No: 79 Torbalı adresinde sizi ve davetlilerinizi bekliyor!

Sırala

  1. Avatar
    Gözde & Demir
    Puan

    Otelde düğün yapmak isteyenler için çok güzel bir alternatiflerden biridir, mutlaka görün deriz. Sunulan yemekler, hizmetler herşey kusursuzdu…

Yorum yaz