İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi

Cesur Erten Photography

Hem Türkiye çapında, hem de uluslararası bazda aldığı ödüllerle adından sıkça söz ettiren bu firma, sadece sizlere özel dış çekim konsepti ile anılarınızı unutulmaz kılacak. Ankara’nın Eryaman semtinde bulunan Cesur Erten Photography & Video, yılların getirdiği tecrübe ve aktif rol alan ekip ile, gündemin gerisinde kalmıyor. Son derece modern ekipmanlar ve kaliteli görsellik üzerine uzmanlaşan bu ekip, harikalar yaratıyor. Ortalama 3.000 TL olan fiyatları ve dahası yazımızda.

Özellikler

Başta düğün fotoğrafçılığı ve gelin - damat dış çekimi yapan bu firma, istenirse düğün hazırlıkları ve sonrasına dair unutulmaz bir video görüntüsü hazırlıyor. Dış çekimin yapılacağı mekana da siz kıymetli çiftlerin karar verdiğini belirtelim. Örnek dış çekim konseptlerinden bazılarından, karda dış çekim, sonbaharda dökülen ağaç yapraklarının renk şöleni eşliğinde dış çekim, gölde veya ormanda dış çekim, sisli ve puslu havalarda dış çekim gibi seçenekler çoğunlukta.

Cesur Erten Photography Fiyatları

Düğün yapacak çiftelere iki farklı çekim paketi sunulmakta. Arzunuza uygun şekillenen bu paketler, başlangıç paketi ve her şey dahil paket olarak ikiye ayrılıyor. Başlangıç paketi ortalama 2.000 - 3.000 TL civarında iken, görece daha kapsamlı her şey dahil paket sadece 4.000 - 5.000 liradan sizlere sunulmakta.

Olanaklar ve Avantajlar

Uluslararası yarışmalarda ödül alan tek Ankara fotoğrafçısının Cesur Erten Photography olduğunu biliyor muydunuz? Cesur Erten Fotoğrafçılık, Wedding Portrait Photographers International adı verilen yarışmalarda, 2015 yılından beri çeşitli uluslararası ödüller almakta ve çift fotoğrafı kategorisinde de dünya üçüncülüğünü gururla göğüslemekte.

Mercedes Benz Fashion Week’te gösterdiği uzmanlıkla ön sıralarda yer alarak tüm anı ölümsüzleştiren bu firma, sanki sihir yaparmışçasına estetik dokunuşlarda bulunarak, tecrübe ve kaliteyi konuşturuyor. MBFW’nin onur konuklarından olan Cesur Erten Fotoğrafçılık, her yıl düzenlenen bu moda seramonisine katılarak, moda endüstrisinin unutulmazlarından kabul ediliyor.

Cesur Erten Photography Nerededir?

Ankara’nın Etimesgut ilçesinde yer alan bu stüdyo, Eryaman semtinde konumlanmış. Merkezi konumu nedeniyle toplu ulaşım tercih edilebileceği gibi özel otopark imkanı ile şahsi araçla da ulaşılabilir.

Altay Mahallesi, 1408 Cadde Arya Nüans Residence, No:37 Kat:4 Daire:26 Eryaman / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara ve çevre iller olmak üzere, istenirse Türkiye geneline hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Yelpazesi geniş olan firma, moda - yemek fuarlarında çekim imkanı, çeşitli organizasyonların video - fotoğraf çekimi ve diğer iç - dış mekan çekimleri konusunda uzman.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ürün tanıtım ve katalog çekim imkanı da bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Son teknoloji ekipmanlarla yapılan stüdyo çekimi, başlangıç paketine dahil.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Konsept çekim, istenen dış mekan çekimi ve şehir dışı çekim, her şey dahil pakette.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Doğa, orman, sahil çekimleri, değişik ve sıra dışı mimari yapılarda çekim imkanı bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ortalama olarak 1 - 2 ay içinde ürün sizlere teslim edilmektedir.

Cesur Erten Photography düğün fiyatları ne kadar?

Cesur Erten Photography düğün fiyatları Cesur Erten Photography düğün fiyatları

Cesur Erten Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Cesur Erten Photography

Yorum yaz