Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
400
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin yolu
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Tarihi mekan
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı

Çeşni Konağı Nikah ve Balo Salonu

Düğünüzü harikulade bir  davet alanında yapmayı istiyorsanız Çeşni Konağı Nikah ve Balo Salonu tam size göre bir mekan. Tarihi Ankara Evi konseptine uygun bir mekan olmasıyla birlikte size geleneği ve günceli aynı anda yaşatıyor. Oldukça farklı, görkemli ve çarpıcı detayları olan bu açık ve kapalı davet alanında misafirlerinizle keyifli anlar paylaşıyorsunuz. Ankara Keçiören ilçesindeki düğün salonu fiyatları ise 50 TL'den başlayarak, her bütçeden misafirin bu şık alanda davet vermesine olanak sağlıyor.

Özellikleri

Nezih ve konforlu bir düğün için 300-400 kişilik misafir kapasitesine sahip olan Çeşni Konağı, iç ve dış alanıyla misafirlerinizin rahat etmesini sağlıyor. Ankara'nın Keçiören ilçesinde, şehir merkezinde bulunan düğün salonu,  aynı zamanda bahçe manzarasına da sahiptir. Doğayla şehrin uyumunu yakalamak için gerçekten iyi bir seçim olan mekanın dış alanında hoş bir havuz bulunuyor.

Kapalı davet salonu ise yüksek tavanlı ve zemini ahşapla kaplı. Geniş bir oturum alanı bulunan salonda beyaz detaylar göze çarpıyor. Beyaz konsolların üzerine konan beyaz çiçekler, masalardaki beyaz örtü, masanın ortasına, zevkinize ve beğeninize göre konan çiçekler muhteşem detaylardan sadece birkaçı.

Çeşni Konağı Düğün ve Davet Fiyatları

Çeşni Konağı yemekli ya da kokteyl ikramlı davet ve düğün organizasyonlarınızı gerçekleştireceğiniz büyüleyici bir mekan oluyor. Hafta içi yapacağınız kokteyl ve yemekli davet fiyatları 50 TL iken, hafta sonu düzenlenen etkinliklerde bu fiyat 80 TL oluyor. Davetli sayınıza göre değişecek olan paket fiyatlarında toplamda 5000 TL'den başlayan fiyatlar ile organizasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Firmanın size özel tekliflerinden yararlanmak için "Fiyat Teklifi Al" butonunu tıklamayı ve formu doldurmayı unutmayın.

Sunulan Hizmetler

Çeşni Konağı Nikah ve Balo Salonu kapsamında birbirinden farklı, yemekli veya yemeksiz, pek çok etkinliği düzenlemeniz mümkün. Salon ve açık alan düğününün dışında açılış, davet ve resepsiyon, doğum günü partisi, kına gecesi, mezuniyet töreni, nişan töreni gibi etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Bütün bu organizasyonlar esnasında eğitimli ve deneyimli çalışanlar, size ve misafirlerinize güler yüzle ve içtenlikle hizmet veriyor. Her organizasyonun farklı bir atmosferi olduğunu çok iyi bilen personel, organizasyonun ruhuna göre görev yapıyor. Düğününüzün ya da davetin başından sonuna kadar bir organizasyon sorumlusu sizinle daima iletişim halinde bulunuyor.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Çeşni Konağı mevkiine özel araçlarınızın yanı sıra toplu taşıma araçları ile de ulaşabilirsiniz. Gölbaşı’ndan 105-1 ve 418,  Gordion ve Çankaya’dan 185-3, Podium ve Yenimahalle’de 220-3 ve 410, Gençlik Parkı’ndan 487-3 ile mekana ulaşabilirsiniz. Bu toplu taşıma araçlarının dışında M1, M2 ve M4 numaralı metro ile de salona ulaşabilirsiniz.

Adres: Hasköy Mahallesi Üçpınar Caddesi Ali Kuşçu Sokak No: 2 Keçiören.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı ve organizasyon firmasıyla çalışabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün ve davet dışında, nikah töreni, bayi toplantısı, aile yemekleri, şirket toplantısı, resepsiyon gibi etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3-4 ay önce.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi standart mekan düzenleme, mekan giydirme, ışık, ses ve sahne, servis hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketler gelin yolu süslemeleri, supla ve şamdan seçenekleri gibi ekstra süslemeler ile fotoğraf ve video çekimi, menü tadımı ve değişiklik gibi hizmetleri içeriyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Salonun fotoğrafçısı bulunuyor. Ancak dışarıdan bir ekiple de çalışabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanı ahşap zemin ve yüksek tavan özelliklerine sahip. Kapasitesi ise 300-400 kişi.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın DJ ve müzik grubu temini bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Tavuk etli ya da kırmızı etli yemekli menüler bulunuyor. Kokteyl ikramlarda ise etkinliğinizin türüne ve konseptine göre seçimler yapabilirsiniz.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Şamdan, supla ve gelin yolu seçenekleri bulunuyor.

Çeşni Konağı Nikah ve Balo Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Çeşni Konağı Nikah ve Balo Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Çeşni Konağı Nikah ve Balo Salonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Çeşni Konağı Nikah ve Balo Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Çeşni Konağı Nikah ve Balo Salonu kapalı alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Çeşni Balo Salonu öylesine büyüleyici bir ihtişama sahip ki, burayı görür görmez ve düğün paketlerini duyar duymaz başka bir yer aramaya gerek duymadan burada karar kıldık düğünümüz için. Şahane bir düğün organizasyonu sağladılar. Yemekler, sunum ve mekan düzenlemesi kusursuz. Sahnesi büyük, salon gayet hoş.

Yorum yaz