Çeşmi Düğün Salonu

Sevdiğinizle aynı yastığa baş koymak ve bir ömrü beraber geçirmek için gelin, hayat birleştiren o imzayı Çeşmi Düğün Salonu’nda atın! Çeşmi Düğün Salonu, manzaralı düğün salonunda sizleri ağırlamaktan onur ve gurur duymaktadır.

İkramları, menüleri ve hizmetleri sayesinde evlenecek genç çiftlerin İstanbul’da adresi olan Çeşmi Düğün Salonu’nda profesyonelliği yaşamak istiyorsanız, acele etmelisiniz! Uygun fiyatlarda sınırsız bir hizmet için tercihinizi Çeşmi Düğün Salonu’ndan yana kullanmanız hem bütçenize hem de size inanılmaz bir kolaylık sağlayacaktır!

Çeşmi Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Düğün salonumuz sizlere 750 kişilik kapasitesi ile birlikte kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızda hizmet vermektedir. Klimalı, havalandırmalı ve jeneratörlü olan düğün salonumuzda her şey sizlerin iyiliği için! Salonumuzda gerçekleştirmeyi planladığınız bütün organizasyonlarınızı sizlere uygun bir hale getiriyoruz.

Çeşmi Düğün Salonu’nda gerçekleştirmek istediğiniz düğün fiyatları hakkında detaylı bilgi için direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çeşmi Düğün Salonu Nerede Bulunuyor? Çeşmi Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

İstanbul’da bulunan Çeşmi Düğün Salonu’na gitmek için çeşitli alternatifleriniz bulunmaktadır. Düğün salonumuza çeşitli yolları kullanarak ya da çevreyolundan direkt olarak gelebilirsiniz! Aktarmasız olarak düğün salonumuza gelmek için, 97, BN2 ve 78ZB numaralı İETT otobüslerini kullanabilirsiniz. Düğün salonumuza tam olarak varış süresi tercih ettiğiniz ulaşım aracına ve buna bağlı olarak tercih ettiğiniz güzergaha göre değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle, düğün başlama saatinden 1 saat önce düğün salonunda olmak üzere kendinizi ayarlamanız daha iyi olacaktır.

Çeşmi Düğün Salonu’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Mezuniyet Baloları
 • Bayi Toplantıları
 • Kokteyller
 • Nikah Törenleri
 • Baby Shower
 • Lansmanlar
 • Kurumsal Toplantılar
 • Asker Eğlenceleri
 • Nikah Törenleri
 • Nişan Merasimleri
 • Doğum Günü Partileri gibi sayısız organizasyonlarınızda tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz!

Düğününüzün her anını baştan sona planlamak istiyor ve sizin artık hiçbir şeye karışmamasını istiyoruz! Sizlerin düzenlemek istediği çeşitli organizasyonların her saniyesini ayrıntılı olarak planlayarak sizlere hiçbir iş bırakmıyoruz.

Düğün salonumuzda gerçekleşen organizasyonların videolarını izlemek için sayfamızda bulunan video galerisine bakabilirsiniz. Aynı zamanda videolara yapılmış olan yorumları okuyarak, bizim veya konseptlerimiz hakkında detaylı fikir edinebilirsiniz.

Hayallerinizin Gerçek Olması İçin Acele Edin!

Hayallerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirmemizi istiyorsanız, elinizi çabuk tutmalısınız! Salonumuzun kontenjanı sınırlı, hizmetlerimiz sınırsızdır!

Planlanmayan organizasyonlarınızda şüphesiz ki aksilik çıkabilir. Çıkan bu aksilikler maalesef canınızı sıkacak! Bizler canınızın sıkılmaması için elimizden gelen bütün imkanları sizler için sunuyoruz. Kaliteli bir hizmetin adresi, Çeşmi Düğün Salonu!

Hayaller Çeşmi Düğün Salonu ile Gerçek Oluyor!

Hayallerin eksiksiz bir şekilde gerçekleşebileceği tek adres Çeşmi Düğün Salonu’dur. Evlenmek isteyen bütün gençlerimize çeşitli imkanlar sunuyoruz. Çeşitli organizasyonlarınızda aklınıza gelen her türlü konuda sizlere yardımcı olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Bu yardımlarımızın için de organizasyonlarınızı planlamak da bulunuyor!

Cebinize ve bütçenize dost bir düğün salonu arıyorsanız, sizleri hemen Çeşmi Düğün Salonu’na davet ediyoruz. Hayatınızda bir daha göremeyeceğiniz kalitedeki bir hizmeti sizlere en uygun fiyata sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz!

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Bağcılarda bulunan Çesmi Düğün Salonu bizi rüyalarımıza kavuşturdu. Öncelikle sonsuz teşekkürler. Düğün için ne yapılması gerekiyorsa hepsini salonun yetkilileri büyük bir başarı ile gerçekleştirdi. Tüm emeği geçen herkesi kutluyoruz.

 2. Puan

  ÇEşmi düğün salonunun en çok dekorasyonunu beğendim ondan sonra orkestrası çok hareketli ve eğlenceliydi istek şarkılarımızı hep çaldılar çok profesyonal ve güzel bir salondu teşekkürler

Yorum yaz