İzmir Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
180 ₺
Hafta İçi
180 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
300
Min
1500
Max
Kır Bahçesi Alanı
300
Min
1500
Max
Otopark
2.500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gazebo
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kır bahçesi
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Orman Içinde
 • Şehir merkezinde
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Kokteyl menü
Yemek servisi
Mekan dışı catering getirme
After party alanı

Cennet Vadisi Hakkında

İzmir Buca ilçesinde bulunan Cennet Vadisi, doğanın içinde bir kır düğünü isteyenlerin uğrak yerlerinden biri olarak biliniyor. Oldukça geniş bir alan kapasitesini kaldıran mekan, çiftlerin unutulmaz günlerine yakışacak hizmetleri de sunuyor. Cennet Vadisi kır düğün fiyatları ise 100TL 'den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Mekan, 1500 kişilik bir alan kapasitesi yaratarak büyük ölçekli kır düğünü isteğinizi yerine getiriyor. Genişliği yanında masa düzeni ve ormanlık bir alanda bulunmasından dolayı da mekanın rahatlığından sonuna kadar yararlanılabiliyor. Otopark hizmeti de bulunduran mekan, 2.500 araçlık kapasitesiyle diğer mekanlardan kolayca ayrılabiliyor.

Renkli bir düğün organizasyonu sunması amaçlayan mekan, alan içi süsleme ve ışıklandırma ile ortamın nefis manzarasını destekliyor. Masa süsleme ve dekorasyona ayrı bir önem vererek konforlu ve aralıklı bir masa düzeni oluşturuluyor. Gelin ve damadın geçit yolunun süslenmesiyle beraber istenilen renkte masa süslemesi de hazırlanıyor. Mekanın kır düğünü organizasyonları belirlediği düğün salonlarında süs havuzu da bulunuyor.

Cennet Vadisi Kır Düğünü Fiyatları

Kır düğünü dışında pek çok etkinliği kapsayarak doğal bir ambiyans içinde organizasyon düzenleyen mekan; yemeksiz, yemekli ve kokteyli seçeneklerini de ilginize sunuyor. Mekanın yemekli kır düğünü fiyatları 180 TL’den başlıyor ve seçeneğiniz konsepte göre fiyatlar belirleniyor. Kokteyli bir düğün organizasyonda 100 TL’den başlayan fiyatlar geçerli oluyor.

Güncel fiyatlandırmalarla ilgili detaylı bilgi için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Kır düğünüyle beraber mezuniyet kutlaması, büyük davetler ve mesire alan ihtiyacı da alan tarafından hizmete açılıyor. Kır düğünü planınız için organizasyon sorumlularıyla isteğiniz doğrultusunda alan hazırlanıyor. Çiçek süslemeleri, masa-sandalye dekoru ve menü değişikliği, taleplerinize göre şekillenebiliyor. Ayrıca mekanın birbirinden farklı düğün salonları da isteğe bağlı olarak seçilebiliyor.

Düğün organizasyonu için after party alanında geçerli olan after party organizasyonu da uygulanıyor. Düğünde eğlenceyi bir kenara bırakmak istemiyorsanız da mekanın dj ve müzik grubu temininden yararlanabiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan, Buca’nın Kaynaklar semtinde yer alıyor. Mekana şahsi araçlarıyla gelmenizi sağlayacak vale ve otopark hizmeti bulunuyor. Toplu taşıma araçlarını kullanacaksanız ise 171,176 ve 177 ESHOT hatlarını seçebilirsiniz.

Adres: Kaynaklar Yolu Üzeri Atatürk Cd. No:196 Buca İzmir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Catering firması dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü, kına gecesi gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark ve vale hizmeti, menü tadımı, menüde değişiklik imkanı bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısı bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

2000 kişi kapasiteli kır bahçesi bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik orkestra seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryen, beyaz ve kırmızı et menü, kokteyl menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 23:00'da, müzik ise 24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstenilen konseptte mekan süsleme, şamdan ve çiçek süsleme, supla, gelin yolu, gelin tagı gibi seçenekler bulunuyor.

Cennet Vadisi düğün fiyatları ne kadar?

Cennet Vadisi düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 180 TL, Cennet Vadisi düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 180 TL,

Cennet Vadisi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Cennet Vadisi açık alan kapasitesi 300 - 1500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Organizasyon sorumlumuz ailemizden biri gibi ilgilendi bizimle. Düğünden çok memnun ayrıldık

 2. Puan

  Özel organizasyon ve davetler için harika bir seçim.

 3. Puan

  Selçukta yaşamamıza rağmen Buca Cennet Vadisini çok beğendik ve düğünümüzü burada yaptık çok ilgili bir ekiple karşılaştık uzaktan geldiğimizi duyduklarında deli divane oldular etrafımızda çok kaliteli bir hizmet verdiler herkese çok teşekkürlerimizi sunarız

 4. Puan

  2 abimin dügününüde burada yaptık herşeyleri ile mükemmel bir işletmecilik anlayışları var kismetse sıra bende ?

 5. Puan

  Ulaşımı oldukça kolay, samimi bir mekandır. Mekan sahipleri oldukça ılımlı ve ödeme konusunda da oldukça yardımcılar. Düğün organizasyonları için tercihini buradan yana kullananların pişman olacağını düşünmüyoruz.

 6. DEĞERLİ ÇİFTLERİMİZ,
  CENNET VADİSİ KIR DÜĞÜN SALONLARI İŞLETMELERİ OLARAK, SİZLERİ AĞIRLAMAKTAN ONUR DUYUYORUZ.
  HAYALLERİNİZ VE SİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ.

 7. Puan

  18 Ağustos da içimize sinen bir düğün yaptık. Ablam ve eniştem çalıştığı için mekan arayışına ben el attım 🙂 Bir çok yerden teklif alıp inceledim ve en beğendiğimi ablamlara gösterdim gerçekten çok beğendiler fotoğraflarda ve orada bulunan kişilerin yorumlarını da okuyunca sıcak bakmışlardı mekana. Normalde yorum yazma alışkanlığım olmasa da buna yazma gereksiniminde bulundum çünkü bir kere olan bir şey ve insanlar tecrübelerini paylaşmalı diye düşünüyorum. Bizzat bu işle ben ilgilendiğim için ve mekanın çalışma şeklini , kişilere yaklaşımını yakından gördüğüm için yazıyorum. Bizi çok iyi ağırladılar çokkkkk memnun kaldık darısı başıma 🙂 Asuman Hanıma sonsuz teşekkür ederim.

 8. Puan

  İlk defa böyle bir organizasyon yaptığımız için endişelerimiz vardı ama hiç korktuğum gibi olmadı. Kapasitesiyle, mekan tasarımıyla, doğayla iç içe olmasıyla beni kendisine hayran bırakan bu mekan, hafızalarımızda güzel anılar bıraktı. Orkestra gerçekten güzeldi repertuvarları genişti istek parçalarımızı bizi kırmayıp çaldılar. Cennet vadisi ekibi bizimle ve misafirlerimizle yakından ilgilendiler. gelen misafirlerimizin çocukları düğün salonunun yan tarafındaki oyun parkında güzelce vakit geçirdi ve sıkılmadı, ulaşımının kolay olması nedeniyle misafirler, mekanı bulmakta zorlanmadı. Doğayla iç içe olan harika bir düğün yapmamıza yardımcı olduğunuz için emeği geçen herkese teşekkür ederiz 🙂

 9. Puan

  Tercih etmeden önce mekan hakkında pek bir bilgimiz yoktu. Düğünümüzün başından sonuna kadar her hizmette bize sunulan kaliteden ve mekanın kolay ulaşılabilir bir konumda olmasından memnun kaldık. Mekan bünyesinde çalışan personellerden de çok memnun kaldık. Oturma düzeni ve masa dekorasyonları da oldukça göz alıcıydı. Yeşil ve havadar bir mekan olmasından dolayı bizler oldukça memnun ayrıldık. Herkese çok teşekkürler.

 10. Puan

  300 kişilik etkinliğimizi burada gerçekleştirdik. Mekanda çalışan deneyimli garsonlar da oldukça başarılıydı. Herkes memnun ayrıldı. Mekanın merkezi konumu bizlere ve misafirlerimize hiçbir sıkıntı yaşatmadı. Ferah ve oldukça havadar bir mekandır. Verdiğiniz fiyatın karşılığını çok daha fazla alabileceksiniz.

 11. Puan

  Mekana şahsi araç ile ulaşım oldukça kolaydır. Misafirlerin hizmetine sunulan otopark da mevcuttur. Görsellik açısından da oldukça şık bir mekandır. Doğa ile iç içe huzurlu bir kır düğünü mekanı diyebiliriz. Her türlü hizmeti başarı ile sunmaktalar. Genel anlamda her şeyden memnun kaldık tavsiye ederiz.

 12. Puan

  Oturma düzeni, masa dekorları çok başarılıydı. Yeşilin ve doğanın içinde yer alan mekanda ikramlar tazeydi. Mekanın açık ve havadar olması ve uygun fiyatlı olması bizleri cezbetti. Orkestra ve ışıklandırmalardan da çok memnun kaldık. Gelin için ayırdıkları oda oldukça temiz, rahat ve huzurluydu. Gelin odasında klima yoktu. Davet alanında oldukça geniş bir dans pisti de mevcut. Biz mekandan ve personellerden çok memnun kaldık.

 13. Puan

  Cennet Vadisi’ni tercih ederken sağladıkları hizmetin kalitesi ve büyük alanı olması bizleri cezbetti. Doğanın içinde yer alan mekan oldukça temiz ve güzeldi. Yaklaşık 650 kişilik düğünümüz ikramlı gerçekleşti. İkramlar da oldukça lezzetli ve tazeydi.

 14. Puan

  Hayalimizde hep bir kır düğünü gerçekleştirmek olduğu için burayı tercih ettik. Fotoğraf çekimi ve orkestra hizmeti de Cennet Vadisi’ne aitti. Keyifli orkestra ile tüm misafirler sınırsız eğlencenin tadını çıkarttı. 150 kişinin katıldığı organizasyonumuz kokteyl servisi ile gerçekleşti. Her şeyden memnun kaldık ve herkese tavsiye etmekteyiz.

 15. Puan

  Düğünümüzü gerçekleştirmiş olduğumuz bu mekandan çok memnun ayrıldık. Düğünden önce gezme imkanı da bulmuştuk. Yaptığımız tercihten çok memnun kaldık. 300 kişilik organizasyonumuzdan herkes memnun ayrıldı. Herkese tavsiye etmekteyiz. Misafirlerimizin mekana ulaşımını servis ile halletmiştik. Geri dönüşler de oldukça olumluydu.

 16. Puan

  Bu mekanda 350 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik. Düğün mekanının havuz başı olması atmosferi olumlu etkiledi. Orkestradan da herkes memnun kaldı. Düğünümüz gerçekleşmeden önce bize mekanı yakından tanıtan hanımefendi bizimle yakinen ilgilendi. Ayrıca ödeme konusunda da bizlere esneklik sağladılar.

 17. Puan

  Mekana adım atar atmaz, mekanın görselliği bizleri hemen etkisi altına aldı. Yeni gelin ve damat adaylarına kesinlikle öneriyorum. Düğün öncesi ilk görüşmede mekan yetkilileri yakından ilgilenerek her detayı bizlerle paylaşmıştı.

Yorum yaz